PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

8 przynajmniej firma Poldator ma jak nie wiecej Duńska , reszte też można by było przeanalizowac , ktos ma pomysl ja zacytowac artykuł , autora jako mp ?

antosn , 2014-01-10 12:34:15

A jestem ciekawy ile z tych biogazowni jest wybudowanych przez podmioty zagraniczne?

d.m, 2014-01-05 18:01:50

Ukraina rozpoczyna na szeroka skalę poszukiwania i wydobycie gazu łupkowego,nie tak jak leniwi politycy w Polsce co nie potrafia uchwalić ustawy i są sterowani zza granicy

miastowy, 2014-01-04 18:48:52

Jak się ma cokolwiek w tym kraju rozwijać, jak nie ma przepisów, a politycy jak chorągiewki, głoszą poglądy zależnie z której strony kto lepiej lobbuje. Budowa czegokolwiek, przypomina wycieczkę po polu minowym. Dzisiaj się opłaca, za pół roku nie musi, bo ktoś tak postanowi.
A sprawiedliwości można szukać potem w Strasburgu, niech podatnicy potem płacą odszkodowania, a polityk jak święta krowa ze swą polityczną odpowiedzialnością.

T.B., 2014-01-04 11:25:25

Dlaczego nie ma mojego komentarza,co wieśniaki cenzura jest na waszym portalu.Niech te jołopy wiedzą co sądzą Polacy o ich kłamstwach.

Polak, 2014-01-03 18:00:07

Kłamstwa i propaganda,niech ten śmieszny wiceminister powie ile biogazowni upada a ile działa na stratach !!! Dalej głosujcie na tą bandę PO i PSL choć SLD i PiS nie są lepsi.

Pooak, 2014-01-03 17:53:13BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

    • Konstancin-Jeziorna rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Gdańsk rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Elbląg rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Elbląg rynek komercyjny - lokale do wynajęcia

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

Marecki

Takie "obszarnickie" podejście do tematu rolnictwa czasem daje efekt, że ten z setkami hektarów patrzy na tego z dziesiątkami...

lokizom

Dlatego prywatnie już nie zwiększamy produkcji a stawiamy na wygodę która i tak już jest na wysokim poziomie. W przyszłości nie chciałbym...