PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

CO Z NIBY ROLNIKAMI KTORZY WYPRZEDAJA WIERZCHNIA WARSTWE ZIEMI /oklo 50 cm/ I BIORA DOPLATY JAKO UGOR.CZY KTOS OGLADA ZDJECIA LOTNICZE. JESLI TAK TO KTO ZA TO ODPOWIADA.

pow.lancut, 2016-02-10 13:28:57

@zootechnik
Powiedz jeszcze co przyduas glucia, jureczek zrobił.

sekator, 2014-01-08 21:59:00

O zgrozo czy w moim kraju jeszcze jest ktoś normalny. Zabieranie zmniejszanie dopłat aby załatwić sprawy do wygrania wyborów to gorzej niż skandal przesuwając środki dla wizualnej propagandy na drogi i td aby koryta się utrzymać . Teraz ktoś mądry chce sięgnąć po pieniądze do dopłat . Pytam się kto zwróci szkody poniesione już za brak przepisów dotyczące PROW 2014-2020 ziemia leż odłogiem czeka na przepisy bo nie wiemy na co kto jeszcze łapę położy. I co kiedy u sąsiadów za miedzą oziminy będą w pełnej wegetacji my dopiero zaczniemy kombinować co lepiej zasiać aby Pan Minister nas z torbami nie puścił. Panie Premierze przykład Jest Pan Józef Kadłób z Dzikowa woj zachodniopomorskim któremu zabrano dopłaty przez ANR Koszalin jako ze im sie należy a nie rolnikowi . W nagrodę bez konkursu robi sie pracownika który bardzo się napracował na roli manipulując prawem udowadniając że jest wielbładem na pasku Pana Gila swojego pryncypała dyrektorem Oddziału ANR Szczecin wszyscy w tej sprawie to z PO. Przykładów w naszym woj to jak z rogu obfitości. WSTYD !!! Myślę ż e ryba psuje sie od głowy . śmiejecie sie że nam z butów słoma wystaje ja proponuje dobrze obejrzycie się na swoje i wyskakujcie z nich psełdo rolnicy z PO do miasta tam wasz dom.

zootechnik, 2014-01-08 21:48:50

PSL to mafia działająca w pełnym majestacie prawa pod przykrywką ich szefa . W ARIMR pracują sami idioci i paranoicy. Tam Prawo działa wstecz. Nikt tam nie przestrzega prawa

rolnik wyborca, 2014-01-08 21:14:46

Paranoja! Kiedy wreszcie rolnik przestanie być traktowany jak złodziej? Kiedy ARi MR będzie zatrudniała pracowników w/ kompetencji a nie po znajomości i to głównie z ,,zielonej mafii"

Krzak, 2014-01-08 19:54:27

A kto ułatwi nam odbieranie nie słusznie zabranych dopłat? Paranoja!!! Tyle kilometrów i papierów, aby wywalczyć należne dopłaty.

DOŚWIADCZONY!, 2014-01-08 18:11:10BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

lokizom

Wasze już pewnie mój przegoniły. Od piatku ma być ciepło wreszcie i byc moze Toprex, ale czy nie za wczesnie na to jak wygladaja...

miwigos

Niesądze, ja tradycyjnie w depozyt