PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

A ja wam powiem, że rolnikom nikt w kwestii ziemi nie dogodzi. A to im za mało, a to im za drogo, a to nie taki kawałek, jak by chcieli. Izba została wplątana w tę kabałę i teraz na izbie wyładowują swoje frustracje.Jak im tak źle i mało mają kasy, to dlaczego na zakup ziemi się rzucają? A może by od PSL-u za darmo chcieli ziemię? Wtedy by "chwalili" pod niebiosa, co nie?

Koniu, 2014-01-22 08:53:04

Oczywiście ze wybiorą. PSL mowi w tv na kazdym kroku jak to oni wiele zrobili, jak bardzo są potrzebni dla rolnictwa. Skandale szybko sie zaciera, albo tak sie ujawnia zeby nikt nie słyszał i nie pamietał. Lista zaniedban PSL jest długa jak rolka papieru toaletowego, a zwykli rolnicy czesto nie potrafią przywołać jednego. A bo partia rolnicza, a bo cos tam zrobili..srataatata Ludzie są zwyczajnie niedoinformowani. Wiec gwarantuje ze PSL znowu wejdzie do sejmu.

Podlasiak, 2014-01-20 07:33:22

czas pogrzebać ten skorumpowany PSL. Czas dać im kopa w te cztery litery. Oni nas Rolników okradają jak tylko sie da. Ja mam ich dość. Okradli mnie z dopłat i mojego głosu już nie mają!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Leszek Leszek, 2014-01-19 21:41:28

mam nadzieje ze juz rolnicy przejrzą na oczy i tych durni z PSL nie wybiorą. Że dadzą im czerwoną kartkę.

rolnik wyborca, 2014-01-19 21:37:25

i tak psl dostanie sie do sejmu i to dzieki rolnikom

ukasz, 2014-01-19 20:51:04

PSL to banda i granda. Rozkradają ten kraj jak tylko się da. W izbach siedzą sami krętacze. Precz z tym parszywym PSL em. Dość tych pasożytów żyjących na koszt rolników.

rolnik wyborca, 2014-01-19 20:40:52

To się w głowie nie mieści co ci bandyci wyrabiają,okradają nasz kraj a my się temu bezczynnie przyglądamy Za chwile wszyscy młodzi ludzie wyjadą za granice i kto obroni naszą ziemie przed zachodnim okupantem? Dość mafijnej polityce rządu Tuska

adam, 2014-01-19 09:13:46

@ekojajo ....wiem o kim mówisz, temat rzeka, nazwałabym go... szef mafii, nic się nie dzieje bez jego namaszczenia .....o kurcze .....zaczyna być coraz cieplej........

z., 2014-01-19 00:36:05

walkowski dziedzic wysocka i okolic coś o tym wiem,ale nie mam nic dobrego do powiedzenia

cwany obibok dojący unię, 2014-01-19 00:13:46

To prawda ta parszywa PSLowska zaraza przeżarła Izby u nas prezesem Wielkopolskiej Izby jest poseł Walkowski PSL. Więc jak on może walczyć o sprawy rolników i przeciwstawiać się kumplowi Kalembie przecież jak będzie zbytnio fikał to nie dostanie jedynki na liście w wyborach do sejmu.
Powinien być zakaz łączenia tych funkcji albo jesteś Izbowcem albo posłem.
Tylko ktoś ich wybrał!!! Rolnicy olewają wybory do izb, więc się kolesie wybierają we własnym gronie, później płacz że Izby nie działają. Ruszcie tyłki raz na cztery lata i zagłosujcie!

west, 2014-01-19 00:02:36

U nas w świętokrzyskim kilka lat temu strajk rolników przeciw niskim cenom mleka zorganizował prezes powiatowy PSL,który był jednocześnie prezesem lokalnej spółdzielni mleczarskiej!!!
To się nazywa gonić i gryźć swój ogon :)ale wszystko dla obłudnej propagandy miłości do rolnika,
Ja bym wam chętnie więcej za mleko zapłacił,ale oni mi nie dajo
Jacy oni?,jak to twoi kumple z PSL ,mówimy!!
Tak,ale oni są rządowi a ja jestem wasz.

ekojajo, 2014-01-18 20:50:05

U nas we Wrocławiu też trzeba odwołać Dyrektora Izby Rolniczej oraz jego zastępców. To dopiero Prezesi wielu spółek. CI to dopiero kręcą

rolnik wyborca, 2014-01-18 18:24:32

A u nas na Dolnym Śląsku kasę dzieli sobie Pan Lesiu i Rafałek Dyrektorzy Izby Rolniczej. Dopuszczają lub nie do przetargów. To dopiero klika z PSL. Sami spółki Niemcom zakładali a potem podnoszą raban. Idziemy po WAS wy mali PSL owcy ze stonką Kukurydzianą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

rolnik wyborca, 2014-01-18 18:21:23

To jest protest polityczny! Tylko polityczny. My , grupa wspierająca władzę twierdzimy, że jest to protest polityczny. Właśnie w tym celu zrobiliśmy spotkanie, kontr spotkanie. Byli na nim:
- Pan wicewojewoda Mićko ( PSL ) ,
- Pan Sierpiński ( przewodniczący izby -PSL ),
- Pan Kozak ( przewodniczący kółek PSL ) ,
- Pan dyrektor Arimr ( PSL) ,
-Pan dyrektor ANR ( PO )
- Pan Rzepa , prezes zachodniopomorskiego PSL
Potrafiliśmy odrzucić uprzedzenia jakie nas dzielą, i wspólnie, razem , przy jednym stole, ustaliliśmy że wszystko w zachodniopomorskim rolnictwie jest cacy.

Wierni, 2014-01-18 09:50:02

@west - na litość- czemu okazujesz się takim fałszywym gnojkiem? " A nie jak niektórzy nie bo nie".W każdej odpowiedzi tłumaczę ci, ze nie jestem za podatkiem, którego zasad nie znam. wyjaśniam ci to na przykładach. A ty za każdym razem fałszywie wciskasz mi, że jestem na "nie, bo nie".To twoje słowa i "nie wciskaj mi dziecka w brzuch". To że podatek w rolnictwie jest nieunikniony już wie każdy głupek, że jest potrzebny - zależy od jego kształtu.
Ale stwierdzić, że podatek jest korzystny dla rolników, nie znając jego zasad a nawet w przybliżeniu zarysów, może stwierdzić tylko kompletny idiota o ptasim móżdżku.
Dobranoc.

s, 2014-01-17 22:22:13BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

ikcomas

U mnie nie ma kolanka jeszcze, pasowało by skrócić bo bujna bardzo ale ciut ciut za wcześnie a od jutra ma u mnie niby padać. Mimo...

jarki

U nas też zaczynają kwitnąć te kikuty :(   A pszenica kończy krzewienie ale jest "fest" :)