PARTNERZY PORTALU partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Wiem, że pieniądze zabrane przez rząd OFE, lasom państwowym, rolnikom (UPO) zostaną zmarnowane, bo mają służyć dotrwaniu do wyborów i uzyskaniu następnej kadencji.
Ale widzę też, że Lasy Państwowe, to pokomunistyczna mafia funkcjonariuszy, którzy świetnie żyją z narodowego majątku.Pozbyli się wszelkich kłopotów zlecając wyreby, wywóz,nasadzenia, pielęgnację firmom prywatnym. Nie mają mechaników warsztatów pilarzy, zaopatrzenia. Pozostała czapa administracyjno- biurokratyczna ze świetnymi poborami i układami. Mimo znacznego zmniejszenia pracowników w moim nadleśnictwie dla garstki biurokratów zbudowano rezydencje godna księcia. Muszą gdzies przyjmować dewizowych gości. Sami - z nadmiaru wolnego czasu - zajmują się myślistwem i polityką. W moim regionie wójt i starosta, to leśnicy, a nadlesniczy zasiada w sejmiku sam. Dużo radnych , senatorów, posłów, to lesnicy i dlatego tak trudno się do nich dobrac. Mają masę czasu i pieniędzy, więc się promują. Stanowiska w administracji piastują, jako delegowani więc posadka w starej firmie czeka. Mają zasadę: "Politykiem się bywa, leśnikiem się jest do końca życia". To korporacyjna mafia, której nic nie ruszy.

s, 2014-01-27 20:47:27

Motto polityków z ich młodości: "Pracować mi się nie chce, uczyć też nie, a na biznesie się nie znam, więc idę do polityki". I takich ludzi jest mnóstwo w polityce. Niestety oni nie potrafią pomnażać pieniędzy, a tych którzy pomnażają kasę pozbawią kasy. Lasy są tego przykładem.

fiszmen, 2014-01-27 11:53:19BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

Adamski

@miwigos Cerplon też wraca do orki po latach-pod burak i po buraku to nie zamierzam zmieniać Cerplon jest słaby w uprawie bezorkowej. To nie jest...

Adamski

A czy te dziwne nietypowe chwasty, to nie efekt bezorkowj uprawy,tak sądzi mój znajomy i zaczyna orać raz na 3-4 lata Prawidłowa uprawa...

lokizom

U mnie w zbożu nawet w tym roku nie ma miotły, a uprawa bezorkowa