PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Za pieniadze z młodego rolnika została kupiona ziemia, opłacone składki Krus, kupione paliwo i nawozy.(zgodnie z załozeniami biznes planu) Wszystko jest zgodne z przepisami prawa Polskiego. Potwierdziły to dwie prokuratury i niezawisły Sąd. Ps rolnik ty nie jesteś rolnik tylko urzędnik ARiMR co boisz się że będzie dyscyplinarka?, bo nagany z pewnoscią za to co zrobiliście nie będzie.

c.o, 2014-02-13 22:34:00

Z pewnością na konta Św. Mikołaja i Św. Franciszka ARiMR przekazał dofinansowanie z działania "Ułatwianie startu młodym rolnikom" a Bustowski i Maj wraz z posłem z "palikociarni" są miłosiernymi Samarytaninami, którzy wzięli pod opiekę biednych i pokrzywdzonych przez ARiMR "słupów".

rolnik, 2014-02-12 11:01:08

Ten artykuł jest na temat młodych rolników i ARiMR, która łamie wszelkie przepisy prawa w tym zakresie masz cos mądrego do powiedzenia w tej sprawie?

młody rolnik, 2014-02-11 23:56:38

Z tego co mi wiadomo to niezawisły sąd, wydając prawomocne wyroki skazujące za oszustwa przy zakupie ziemi z Agencji Nieruchomości Rolnych, uznał Bustowskiego i Maja za przestępców.

rolnik, 2014-02-11 23:50:36

do rolnika
Twoja ukochana ARiMR finansowała nielegalnie kampanię wyborczą Psl na kwote 1,8 mln złotych. To oczywiście nie jest dla ciebie przestępstwo do jestes z tego układu, ponadto jeśli chodzi o sprawę młodego rolnika dwie prokuratury i niezawisły sąd uznały że młodzi rolnicy sa na prawie i działają zgodnie z przepisami na terenie RP.

młody rolnik, 2014-02-11 20:45:15

PSL i ARiMR postępują zgodnie z ustawami przyjetymi przez Sejm. Jeśli ktoś łamie prawo tak jak to czynią Bustowski i Maj spotyka ich ręka sprawiedliwości w sądach. Bustowski i Maj zostali skazani prawomocnym wyrokiem sądu za oszustwa i są przestępcami. Przestępcą jest ten kto został skazany prawomocnym wyrokiem sądu. Tak na marginesie nie interesują mnie spotakania wyborcze. Mam nadzieję,że w przyszłości Ziobro z Kaczyńskim przypomni Wam, jak należy przestrzegać prawo.

rolnik, 2014-02-11 13:32:07

Powtarzasz się pseudorolniku z ARiMR.moze jeszcze jakiegoś dziadka z Wermachtu znajdziesz. Nie rozmydlaj temetu i do zobaczeniu na kolejnych spotkaniach wyborczych Psl. Tam bardzo merytorycznie porozmawiamy na temat: nielegalnego finansowania przez tą instytucję polityków Psl na kwote 1,8 mln zł, mobbingu jaki panuje w stosunku do pracowników w dolnosląskim oddziale regionalnym, i wiele waszych innych przekrętów. Tak na marginesie we wczorajszym sondażu dla TVP Psl poparło 3% respondentów. Niszczcie dalej młodych rolników, stosujcie terror w pracy, okradajcie dalej rolników stosując pomniejszenia, wprowadzajcie niekorzystne dla rolników procedury to daleko na tym zajedziecie.

rolnik wyborca, 2014-02-10 22:29:55

Kiedy Bustowski i Maj pochwalą się prawomocnymi wyrokami skazującymi ich i wymierzonej im karze za przekręty przy przetargach na zakup ziemi z Agencji Nieruchomości Rolnych . Jeśli zapomnieli to mogę im przypomnieć. Dobrze, że taka propolska partia jaką jest PSL w kraju istnieje, dzięki której oszuści naciągacze nie maja dostępu do pieniędzy publicznych a przestępcy dowiadują się gdzie jest ich miejsce .

rolnik, 2014-02-10 13:58:40

Największy Rolnik na Dolnym Śląsku to Dyjur rzecznik PSL który ma tyle współnego z pracą na ziemi co nic!!!!!!!!
To dopiero słup Prezes Spółęk z.oo. Ty mały krętaczu

rolnik, 2014-02-08 06:33:00

to żona Dyjura ma poroże?????????????? Cały Mirsk będzie porysowany!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Takie świństwo Lesiowi zrobić.

Młoda Rolniczka, 2014-02-08 06:29:39

Dyjur krowy u Grali mówiły, że jak koleżka Grala siedział to żeś się Lucynką zaopiekował i grzebałeś w jego kurniku!!!! Co na to twoja żonka ???? Nosi poroże a może na nią teraz weźmiesz dotacje???

Anty PSL, 2014-02-08 06:26:46

Po Pierwsze Pan Rzecznik PSL Dolny Sląsk powiedział do mnie że ma kuzyna za granicą i żałuje że nie zrobił na niego młodego Rolnika wydzierżawiając mu swoją ziemię. Może trzeba sprawdzić jak to Pan rzecznik niejaki doradca podatkowy cofa faktury i sprzęt do znanej firmy sprzedającej sprzęt rolniczy aby otrzymać dofinansowanie z modernizacji na sprzęt już zakupiony. Sam się tym chwalił. Nie prawda Panie Dyjur. A Bustowski nie wziął z Mayem ani złotówki i co Pan tak trzesiesz tą (...). potwierdziła to prokuratura. Spółka Lirpol to może jest AmberGold

Palikot, 2014-02-08 05:20:02

Odwołać tych, którzy robią przekręty z ARiMRu!!!!!!!!!!!!! To, co się teraz dzieje doprowadzi w końcu do rewolucji. STOP kłamstwu i złodziejstwu. Ludzie tak dalej być nie może!!!!!!!!!!

zbulwersowana, 2014-02-06 19:40:59

To lepij wy Pslowcy pochwalcie sie swoimi przekrętami, nieprawidłowosciami, elewarami, wyrokami itp tam jest grubo. Wasz czas sie kończy zostało wam co najwyżej 20 miesięcy bezkarnosci potem ABW,NIK,RIO, Sądy,prokuratury, odszkodowania, będzie wesoło mamy na was tyle haków że ho ho pozdrawiamy serdecznie.
Ps co mają Bustowski i May z ta sprawą wspólnego?(chyba tylko tyle że nam bezinteresownie pomagają) czy wy wogólewiecie co to jest bezinteresowność?

mlody rolnik, 2014-02-04 23:55:32

Dobrze byłoby gdyby Bustowski i Maj pochwalili się prawomocnymi wyrokami skazującymi i wymierzonej karze za przekręty przy przetargach na zakup ziemi z Agencji Nieruchomości Rolnych . Jeśli zapomnieli to mogę im przypomnieć. Dobrze, że taka propolska partia jaką jest PSL w kraju istnieje, dzięki której oszuści naciągacze nie maja dostępu do pieniędzy publicznych.

rolnik, 2014-02-04 22:35:44BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

    • Warszawa rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Gdynia rynek komercyjny - lokale na sprzedaż
    • Warszawa rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Warszawa rynek komercyjny - lokale na sprzedaż

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

arszczecin

takie tam w ogórdku stare, ale ciekawe  

Marecki

Dokładnie. Ciepło w buty im się robi i próbują straszeniem, albo zaproszeniem na członka. A ja już kiedyś mówiłem, że członka z...