PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Wasz czas panowie z ARiMR jest już policzony skończycie jak Janukowycz zrobimy wam niezły Majdan przed wyborami z ludowym pozdrowieniem

rolnik, 2014-02-22 23:17:28

Do BuStowski
Jeśli bydlę urwie się z łancucha i wejdzie na obcą łake dostaje pałą po grzbiecie żeby sobie zapamiętało, że na obce nie wolno wchodzić Podobnie jak wy dostaliście w Sądzie Rejonowym we Lwówku Śl.za przekręty przy zakupie ziemii. I zapamiętaj to sobie byczku z czerwonym nosem, że istnieją osoby, których nie wolno obrażać. To są MATKI.

pokrzywdzony, 2014-02-14 09:32:48

Bydlaki zARiMR przyszli przestępcy zrobili nam piekło na ziemi i jeszcze mają czelność cokolwiek pisać to jest szczyt chamstwa, buty i cynizmu przyszli przestępcy Kazimierz H., Jan S. i inni... wasi pracownicy mają was dość(tylko czekać jak będzie jakiś proces Sądowy na temat mobingu czy nepotyzmu pożyjemy zobaczymy? (POMOGĘ BEZINTERESOWNIE)
z Ludowym Pozdrowieniem

?, 2014-02-14 01:25:15

życzę powodzenia, jednak nikła szansa na wygranie z ARiMR którą reprezentują sługusy i rodziny PSL. Tylko kartami wyborczymi możemy zmienić nas los. Nigdzie w świecie nie istnieje partia chłopska, tylko w Polsce. Waldek mąż wielu żon i generał sikawkowy w jednej osobie, wprowadził swój dyktat.

zniesmaczony, 2014-02-14 01:00:49

odp do rolnika
Piszesz kolejne już bzdury. W dolnosląskim jest tylko1000 rolników, a powinno ich być co najmniej 2500, ale niestety, jeśli w ARiMR pracują niekompetentni ludzie, którzy potrafią wykorzystać tylko 40% przyznanych środków reszta wróciła do Brukseli to świadczy o totalnym braku profesjonalizmu, nepotyźmie, braku informacji i złym zarządzaniu.Czas na zmiany 20 lat temu Psl osiągneło 14% teraz ma 3%. Wszystko dzieki złym ludziom,złym urzędnikom,złym Polakom z Psl, Czas na zmiany!!!

c.o, 2014-02-13 22:54:09

Masz jak zwykle nieprecyzyjne informacje i piszesz nieprawdę. Ja od chłopaków wydzierżawiłem zadrzewione i zakrzaczone grunty, a teraz mam pole uprawne. Więcej nam potrzeba w Polsce takich społeczników. Wiąrze swoją przyszłość z rolnictwem dzięki tej dzierżawie otrzymałem premie, skończyłem szkołe. Kuba mój pełnomocnik pomaga w formalnosciach a ja dymam na swoim dzierżawionym polu (nic ci do tego bucu) kupie swoją własną ziemie a wy i tak przegracie w Sądzie ps ja łapuwek i reszta młodych rolników nie dajemy. ps to że jesteśmy uczciwi potwierdziły dwie prokuratury i Sąd

młody rolnik, 2014-02-13 00:15:13

Ponad tysiąc mlodych rolników na Dolnym Ślasku to sa uczciwi młodzi ludzie, którzy wiążą swoją przyszłość z prodkcją rolną. Byłoby pieknie i nie byłoby problemu z tym działaniem gdyby nie pojawili sie oszuści Bustowski i Maj, którzy zamiast wydzierżawić grunty rolne na których można byłoby prowadzić uprawę zbóż, wydzierżawili nieświadomym "słupom" zarośniete krzakami nieużytki. Stąd ten szczurzy pisk, gdyż Bustowski i Maj będą musieli zwrócić nienależne im dofinansowanie

rolnik, 2014-02-12 15:10:46

Z pewnoscią nie popełniliśmy przesępstwa a młodzi rolnicy to nie słupy tylko młodzi ludzie, którzy ukończyli szkoły, prowadzą samodzielnie gospodarstwo rolne i rozwijaja swoje gospodarstwa rolne. Nie oceniaj wszystkich swoją miara. Niech Sąd oceni bezprawne działania ARiMR (już to ocenił w jednym przypadku) Ps chyba sie boisz o swój stołek że wypisujesz takie bzdury.

młody rolnik, 2014-02-11 23:50:03

Z pewnością na konta Św. Mikołaja i Św. Franciszka ARiMR przekazał dofinansowanie z działania "Ułatwianie startu młodym rolnikom" a Wy jesteście miłosiernymi Samarytaninami, którzy wraz z posłem z "palikociarni" wzięli pod opiekę biednych i pokrzywdzonych przez ARiMR "słupów".

rolnik, 2014-02-11 23:26:26

Poseł niech lepiej płaci podatki a nie zatrudnia na czarno i do tego nie płaci biednym ludziom za wykonaną pracę. Na ten temat przed tygodniem dość szeroko rozpisywała się prasa. Oczywiście tylko farmer tego nie zauważył. Od kiedy to skazani prawomocnym wyrokiem sądu - Bustowski i Maj- nie są przestępcami ?. Może zapomnieliście kiedy i gdzie to nastąpiło ?. Spokojnie przyjdzie dzień, jeśli nie ja to wspomniany prokurator to przypomni.

pokrzywdzony, 2014-02-11 22:54:12

SIERPEM I MŁOTEM W PSL OWSKĄ CHOŁOTE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

51589, 2014-02-11 20:35:31

Polemika i konwersacja z Wami z PSl jest zbędna!!!!!!!!!! Musiałbym się zniżyć do waszego poziomu a więc musiałbym wejść poniżej kratki ściekowej!!!!!!!

Banda układowców z PSL ( Układ Zamknięty i Zorganizowana Grupa Przestępcza)

BuStowski, 2014-02-11 20:33:47

Oświadczam że nie otrzymałem żadnych pieniędzy z ARIMR za młodego rolnika. Wypowiedz pokrzywdzonego świadczy o jego upośledzeniu i przynależności do PSL. Będziesz przepraszał za oszczerstwa w prasie i telewizji jak ustalę twój numer komputera

BuStowski, 2014-02-11 20:24:21

do pokrzywdzonego Bustowski pisze. Właśnie z posłem skierowałem wniosek do Prokuratury o ustalenie nr IP twojego komputera a następnie pozwe cię (...) do Sądu za zniesławienie. Jedno jest pewne Matka cię urodziła żeby zrobić Ojcu kawał. Teraz poczekamy na ustalenie Prokuratora!!!!!!!!!

BuStowski, 2014-02-11 20:21:10

A jaka to różnica między Bustowskim i Majem. Obaj są przestępcami gdyż zostali skazani prawomocnym wyrokiem sądu za oszustwa. Bustowski i Maj wraz z Kmiecikiem okradają Państwo Polskie przez co trzy miliony Polaków musi szukać pracy za granicą.

pokrzywdzony, 2014-02-11 13:41:21BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

    • Grójec rynek komercyjny - lokale na sprzedaż
    • Nowy Prażmów rynek komercyjny - obiekty do wynajęcia
    • Janki rynek komercyjny - obiekty do wynajęcia
    • Piaseczno rynek komercyjny - lokale do wynajęcia

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

jarki

Też widziałem w pszenicy głuchego ale to zwykle wiosenne wschody  Przyczynom są grudki ziemi zwykle źle uprawione gliny ...

Marecki

Jak miałem kiedyś z nim problem, to wystarczyło na pole dać ziemiory, albo buraki i było czysto. Kto wie, może to przez ciągłe uprawki, bo w...