PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

@terkow47, Daj spokój. nie ruszajmy rodziny, dzieci etc. W takie rzeczy niech się płaczki bawią.
Sierpiński sam nie wie czego chce.
" NIE WYSZEDŁEM Z PROTESTU" hehe, a chwilę wcześniej " Protestujący nie maja podstaw do protestu" , " Ale NIE WYSZEDŁEM Z PROTESTU"
'Wszystko jest dobrze " Ale " Twardo negocjujemy z ANR, zaskarżamy umowy "
" Nawet Nie znam postulatów " a sam je współtworzył. Nie ma protestu tegorocznego i zeszłorocznego, nie ma zmiany postulatów, SĄ TE SAME POSTULATY i TE SAME PROBLEMY.

Podobała mi się wypowiedź Kosmala: Miałem w zeszłym roku towarzysza, kolegę który stwierdził, że nie zostawi mnie samego. Jak mnie wszyscy opuszczą on ze mną się łańcuchem do agencji przypnie. I co? NO ZOSTAŁ ŁAŃCUCH :P

A już ostatnie zdanie w artykule? KLASA Sierpa :P

arszczecin, 2014-02-11 11:07:09

Oj Sierpiński kończ waść wstydu oszczędż . Za ile za ha III klasy ziemi pod Łobzem kupiła twoja córka

terkow47, 2014-02-11 10:05:10

Ten się śmieje kto będzie ostatni< szanowny> farmi czy wolna europo po nowemu . Patrz i słuchaj a nie w czambuł potępiasz i chichrasz się . Wadzi ci Kosmal ? To znaczy ,że się go lekasz . A skoro tak to najwidoczniej masz powody . I TO JEST SEDNO TEGOZ PROTESTU Ślepe Krety MAJA sie Bac !!!
A Rolniku z Wielkopolski . Lepiej bym tego sam nie ujął . Chwała Ci i Cześć .

terkow47, 2014-02-11 10:02:32

Farmi :) Co tam Kosmal może? Nic. Co może wąska grupa, która przy nim pozostała? Nic. I tak oto... ten Kosmal trwa od 28 dni w sali konferencyjnej OT ANR w Szczecinie, utrzymuje ponad 40 maszyn na Szczerbcowej, jeździ sobie Chłop do Warszawy na posiedzenia sejmowych Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi,.. Ostatnio pojechał na Dolny Śląsk do górników, wspólnie z leśnikami zaczął zbierać podpisy w obronie polskich lasów i polskiej... Kiedy tak sobie - ha, ha, ha, ha, nie miał co robić... z Biesiekierza do Koszalina pojechało w piątek około 50 ciągników... a tak na marginesie na sali ZUS w Szczecinie było ok. 80 osób. Fami masz problem? Czy twój problem to Kosmal?

do farmi, 2014-02-11 01:00:44

Sierpiński przypominam i nie tylko Tobie. Przypominam wszystkim izbowcom nauczcie się Ustawy o Izbach Rolniczych i nie zachowujcie się jak "Przewodnia Siła Chłopska". Nauczcie się statutu swojego i nie wpieprzajcie się w co Wam zgodnie z zapisami nie wolno czynić. Nie Jesteście "Przewodnią Siłą chłopską" Prawo do opiniowania zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami tj Ustawa z 02 października 1982 r Art. 4 i Art 5 w całości oraz Ustawa z 23 maja 1991 r Szanowni Koledzy nie przysługują Panie Sierpiński jak to Pan wieścisz , że ODR-om i Izbom Rolniczym, bo to Wy uzurpowaliście sobie przy głębokim wsparciu Ojca i twórcy Izb Pana Kalemby a przedtem jeszcze Pana Sawickiego. Dalej idąc Pan Sierpiński dokładnie stwierdza, że nie może jako izbowiec i Izba brać czynnego udziału w proteście ale zasiadać w Komisjach przetargowych to tak i być pośrednikiem w opiniowaniu. Pan Sierpiński tak jak Walkowski z Wielkopolski czy naczelny ich WÓDZ Szmulewicz i inni bosowie z Krajowej Rady nie powiedzą rolnikom zrzeszonym w Związkach Zawodowych -"przepraszamy Was Panowie popełniamy błędy i zgodnie z Ustawą z 08 października 1982 r jest to Wasza rola a my służyć będziemy stroną prawną. Oni nie zrobią tego bo czym by się zajmowali a "koryto" a profity i co jeszcze? Sami wiecie i czujecie na swoim terenie. Tak, że odnosząc się do Was Koledzy Rolnicy Związkowcy tak kółkowi jak i z Solidarności RI pragnę przytoczyć Wam Art 5 ust.1 Ustawy z 08 października 1982 r cytuję:" Organy administracji rządowej i jednostek samorządu terytorialnego oraz państwowe jednostki organizacyjne, a także organizacje spółdzielcze i inne organizacje powołane do wykonywania zadań na rzecz rolnictwa indywidualnego zobowiązane są do współdziałania z organizacjami rolników w sprawach określonych w art 4 ust. 1 i 3 "Z o b o w i ą z a n e są" i to cała świętość tego zapisu. Domagajmy się tak Wy w Szczecinie jak wszyscy w całym kraju to będzie ta prawidłowość.
W dniu 10 lutego o godz. około 20 -j na ręce Waszego kolegi Adama W. przesłałem drogą meilową i Faksem nasze wielkopolskie stanowisko Związków Zawodowych uzgodnione po spotkaniu jakie odbyliśmy 05.02 2014 r w siedzibie WIR w Poznaniu oraz stanowisko odnośnie nowej propozycji Ustawy o Izbach Rolniczych a także o obrocie gruntami rolnymi. Oba te stanowiska w państwie prawa tak powinny być interpretowane. Będą również rozesłane drogą elektroniczną do wszystkich Regionalnych i Wojewódzkich Związków Rolników, Kółek i Organizacji Rolniczych w kraju.Rolnik z Wielkopolski 46, 2014-02-10 23:19:40

15 rolników w sali zus ha ha ha siła kosmala . Śmiech na sali (Świętochowskiego)

farmi, 2014-02-10 22:53:34

roch, pan sierpinski i izba to nie protest rolników! on się z nim nie identyfikuje,,dla niego jest cudownie

ar, 2014-02-10 21:05:44

"Powinien być zapis, że burmistrz wydaje zaświadczenie po przedstawieniu opinii doradcy rolnego i izby rolniczej." - jestem ogromnie zadowolony z tego ze nie musze udowadniac ze nie jestem wielbladem z zachodniopomorskiego. Z pomocy doradcow rolnych nie korzystam zbyt czesto, a z tych z ODRu w ogole. Widze ze wracamy do czasow komuny, nie wazne kto wazne aby wygral swoj. Nie popieram!

roch, 2014-02-10 20:56:47

Pan J.S. Prezes... jeszcze

Bruno, 2014-02-10 16:08:16

Człowieku , wez ty się nie kompromituj. Ty zalatwiłes? Ty zaskarżyłes? Ty, ty, ty, a gdzie (...) rolnicy? Trzymasz grabie i grabisz. Lecz mechanizm działania jest jeden. Grabie grabią DO SIEBIE. Nie (...).

rolnik, 2014-02-10 12:44:19BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

    • Konstancin-Jeziorna rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Gdańsk rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Elbląg rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Elbląg rynek komercyjny - lokale do wynajęcia

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

miwigos

Ale z tylu ha dobrej ziemi idzie naprawde godnie żyć ,ja mam więcej wolnego czasu niż 20 lat temu,a ziemi drugie tyle co 25 lat temu,inwentarza...

imen

Właśnie chciałem @lokizom zadać to pytanie ile ha ma uprawiać jedna osoba ?  osobiście uważam że na dzień dzisiejszy jest to max 150ha...