PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

@terkow47, Daj spokój. nie ruszajmy rodziny, dzieci etc. W takie rzeczy niech się płaczki bawią.
Sierpiński sam nie wie czego chce.
" NIE WYSZEDŁEM Z PROTESTU" hehe, a chwilę wcześniej " Protestujący nie maja podstaw do protestu" , " Ale NIE WYSZEDŁEM Z PROTESTU"
'Wszystko jest dobrze " Ale " Twardo negocjujemy z ANR, zaskarżamy umowy "
" Nawet Nie znam postulatów " a sam je współtworzył. Nie ma protestu tegorocznego i zeszłorocznego, nie ma zmiany postulatów, SĄ TE SAME POSTULATY i TE SAME PROBLEMY.

Podobała mi się wypowiedź Kosmala: Miałem w zeszłym roku towarzysza, kolegę który stwierdził, że nie zostawi mnie samego. Jak mnie wszyscy opuszczą on ze mną się łańcuchem do agencji przypnie. I co? NO ZOSTAŁ ŁAŃCUCH :P

A już ostatnie zdanie w artykule? KLASA Sierpa :P

arszczecin, 2014-02-11 11:07:09

Oj Sierpiński kończ waść wstydu oszczędż . Za ile za ha III klasy ziemi pod Łobzem kupiła twoja córka

terkow47, 2014-02-11 10:05:10

Ten się śmieje kto będzie ostatni< szanowny> farmi czy wolna europo po nowemu . Patrz i słuchaj a nie w czambuł potępiasz i chichrasz się . Wadzi ci Kosmal ? To znaczy ,że się go lekasz . A skoro tak to najwidoczniej masz powody . I TO JEST SEDNO TEGOZ PROTESTU Ślepe Krety MAJA sie Bac !!!
A Rolniku z Wielkopolski . Lepiej bym tego sam nie ujął . Chwała Ci i Cześć .

terkow47, 2014-02-11 10:02:32

Farmi :) Co tam Kosmal może? Nic. Co może wąska grupa, która przy nim pozostała? Nic. I tak oto... ten Kosmal trwa od 28 dni w sali konferencyjnej OT ANR w Szczecinie, utrzymuje ponad 40 maszyn na Szczerbcowej, jeździ sobie Chłop do Warszawy na posiedzenia sejmowych Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi,.. Ostatnio pojechał na Dolny Śląsk do górników, wspólnie z leśnikami zaczął zbierać podpisy w obronie polskich lasów i polskiej... Kiedy tak sobie - ha, ha, ha, ha, nie miał co robić... z Biesiekierza do Koszalina pojechało w piątek około 50 ciągników... a tak na marginesie na sali ZUS w Szczecinie było ok. 80 osób. Fami masz problem? Czy twój problem to Kosmal?

do farmi, 2014-02-11 01:00:44

Sierpiński przypominam i nie tylko Tobie. Przypominam wszystkim izbowcom nauczcie się Ustawy o Izbach Rolniczych i nie zachowujcie się jak "Przewodnia Siła Chłopska". Nauczcie się statutu swojego i nie wpieprzajcie się w co Wam zgodnie z zapisami nie wolno czynić. Nie Jesteście "Przewodnią Siłą chłopską" Prawo do opiniowania zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami tj Ustawa z 02 października 1982 r Art. 4 i Art 5 w całości oraz Ustawa z 23 maja 1991 r Szanowni Koledzy nie przysługują Panie Sierpiński jak to Pan wieścisz , że ODR-om i Izbom Rolniczym, bo to Wy uzurpowaliście sobie przy głębokim wsparciu Ojca i twórcy Izb Pana Kalemby a przedtem jeszcze Pana Sawickiego. Dalej idąc Pan Sierpiński dokładnie stwierdza, że nie może jako izbowiec i Izba brać czynnego udziału w proteście ale zasiadać w Komisjach przetargowych to tak i być pośrednikiem w opiniowaniu. Pan Sierpiński tak jak Walkowski z Wielkopolski czy naczelny ich WÓDZ Szmulewicz i inni bosowie z Krajowej Rady nie powiedzą rolnikom zrzeszonym w Związkach Zawodowych -"przepraszamy Was Panowie popełniamy błędy i zgodnie z Ustawą z 08 października 1982 r jest to Wasza rola a my służyć będziemy stroną prawną. Oni nie zrobią tego bo czym by się zajmowali a "koryto" a profity i co jeszcze? Sami wiecie i czujecie na swoim terenie. Tak, że odnosząc się do Was Koledzy Rolnicy Związkowcy tak kółkowi jak i z Solidarności RI pragnę przytoczyć Wam Art 5 ust.1 Ustawy z 08 października 1982 r cytuję:" Organy administracji rządowej i jednostek samorządu terytorialnego oraz państwowe jednostki organizacyjne, a także organizacje spółdzielcze i inne organizacje powołane do wykonywania zadań na rzecz rolnictwa indywidualnego zobowiązane są do współdziałania z organizacjami rolników w sprawach określonych w art 4 ust. 1 i 3 "Z o b o w i ą z a n e są" i to cała świętość tego zapisu. Domagajmy się tak Wy w Szczecinie jak wszyscy w całym kraju to będzie ta prawidłowość.
W dniu 10 lutego o godz. około 20 -j na ręce Waszego kolegi Adama W. przesłałem drogą meilową i Faksem nasze wielkopolskie stanowisko Związków Zawodowych uzgodnione po spotkaniu jakie odbyliśmy 05.02 2014 r w siedzibie WIR w Poznaniu oraz stanowisko odnośnie nowej propozycji Ustawy o Izbach Rolniczych a także o obrocie gruntami rolnymi. Oba te stanowiska w państwie prawa tak powinny być interpretowane. Będą również rozesłane drogą elektroniczną do wszystkich Regionalnych i Wojewódzkich Związków Rolników, Kółek i Organizacji Rolniczych w kraju.Rolnik z Wielkopolski 46, 2014-02-10 23:19:40

15 rolników w sali zus ha ha ha siła kosmala . Śmiech na sali (Świętochowskiego)

farmi, 2014-02-10 22:53:34

roch, pan sierpinski i izba to nie protest rolników! on się z nim nie identyfikuje,,dla niego jest cudownie

ar, 2014-02-10 21:05:44

"Powinien być zapis, że burmistrz wydaje zaświadczenie po przedstawieniu opinii doradcy rolnego i izby rolniczej." - jestem ogromnie zadowolony z tego ze nie musze udowadniac ze nie jestem wielbladem z zachodniopomorskiego. Z pomocy doradcow rolnych nie korzystam zbyt czesto, a z tych z ODRu w ogole. Widze ze wracamy do czasow komuny, nie wazne kto wazne aby wygral swoj. Nie popieram!

roch, 2014-02-10 20:56:47

Pan J.S. Prezes... jeszcze

Bruno, 2014-02-10 16:08:16

Człowieku , wez ty się nie kompromituj. Ty zalatwiłes? Ty zaskarżyłes? Ty, ty, ty, a gdzie (...) rolnicy? Trzymasz grabie i grabisz. Lecz mechanizm działania jest jeden. Grabie grabią DO SIEBIE. Nie (...).

rolnik, 2014-02-10 12:44:19BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

    • Pabianice rynek komercyjny - lokale na sprzedaż
    • Łódź rynek komercyjny - lokale na sprzedaż
    • Łódź rynek komercyjny - lokale na sprzedaż
    • Darłowo rynek komercyjny - lokale na sprzedaż

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

jarki

Taka masakra wszędzie gdzie jęczmień na polu  Często po zimie wyglądało to lepiej 

jarki

Mnie też ciągle się nasuwa analogia do sezonu 2010/11  Najgorszego w moich bolączkach rzepaczanych