PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

@ROLNIK jest wolny rynek i jakoś mnie nie dziwi, że rolnik może sobie kupować nawozy skąd chce, tak samo jak polskie firmy mogą sprzedawać je w całej europie, i to ile te nawozy kosztują zależy od tego jakie jest na nie zapotrzebowanie też w całej unii i poza europą... sam zresztą kupuje nawozy nie tylko według klucza: cena jest najważniejsza, tylko patrzę na to do czego, kiedy i gdzie mogą mi być przydatne, do tego nie uważam, że inwestycje w chemii nie są potrzebne, bo im wyższe technologie w produkcji nawozów tym lepszej jakości produkt do nas trafia i tutaj jakoś nie mam nic przeciwko temu że ta kasa trafia ode mnie na takie projekty!

bartłomiej, 2014-02-12 12:23:47

Od myszy po cesarza kazdy zyje z gospodarza he he wszyscy was chłopki ru..ją bo cie madrzy tylko w wypowiedziach na forum

uch, 2014-02-12 11:58:00

wy złodzieje YARA obniża a wy?
obniżacie ale Niemcom !!!

jarki, 2014-02-12 11:43:11

pierwsza myśl po przeczytaniu tego artykułu jest taka że co GA chce od naszych pieniędzy zarobionych ze sprzedaży płodów rolnych, a druga myśl to taka że jak tak będą dalej postępować to większość rolników kupować będzie nawozy z importu (już na naszym rynku sprawdzone) dużo tańsze. A jeżeli prezesi chcą robić inwestycje to niech zerkną do swojej grubej kieszeni , portfela , konta. Weźcie sobie z kupki i działajcie,a od nas i naszych pieniędzy to z daleka.

ROLNIK, 2014-02-12 08:34:53BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

    • Gdynia rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Gdynia rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Gdynia rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Gdynia rynek komercyjny - lokale do wynajęcia

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

arszczecin

2 godziny temu, sapek napisał: ... ja to się kiedyś spotkałem z dziewczyną poznaną przez internet, nawet miała trochę więcej pola...

sapek

... ja to się kiedyś spotkałem z dziewczyną poznaną przez internet, nawet miała trochę więcej pola niż ja ale w gorszej klasie i odpuściłem... :)