PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

rolnikow zawsze traktują jako obywateli drugiej kategorii

krzysiek222, 2014-02-13 16:26:42

Niech ta Pani wydzierżawi ten 1 ha sąsiadowi i po sprawie. Wniosek o zasiłek będzie zasadny.

Zorro, 2014-02-13 09:08:49

Po co odwoływać się do NSA skoro to własnie tam siedmiu sędziów 11 grudnia2012 roku uchwaliło ,że prowadzenie gosp.rolnego stanowi negatywną przesłankę przyznania świadczenia pielęgnacyjnego.My opiekunowie mamy zajmować się swoimi podopiecznymi a nie biegać po urzędach i sądach,nie stać nas na to żeby czekać miesiącami na pieniądze i rozstrzyganie naszych spraw.Zastanawiające jest kto tu wreszcie rządzi tymi ustawami:ministerstwo pracy i polityki socjalnej czy skład siedmiu sędziów?Wreszcie dlaczego w niektórych gminach nie odmówiono prawa do tych świadczeń?Czy mogły by sie tu odezwać osoby ,które nie zostały pozbawione pieniążków o których mowa,pomimo posiadania ziemi.

Majka, 2014-02-12 20:45:29

Proszę nie pisać artykułów z zasadniczymi błędami. Zasiłek pielęgnacyjny ( 153 zł ) jest pomylony w artykule ze świadczeniem pielęgnacyjnym ( 620 zł) i o świadczenie pielęgnacyjne chodzi. Ale nie we wszystkich Ośrodkach pomocy Społecznej nie przyznają świadczeń pielęgnacyjnych dla rolników. Osoba , która dostała decyzję odmowną w tej sprawie powinna się odwoływać do samorządowego Kolegium Odwoławczego , a jeśli SKO nic nie pomoże to do NSA. Prawo powinno obowiązywać wszędzie , dla każdego takie samo!!!!!!

Bogumiła, 2014-02-12 19:44:29

bardzo skombinowanie napisane powinno byc opisane w punktach czyli wypisane w punktach jaki rolnik albo jaka renta i czy do tego przysluguje zasilek i jaki jesli przysluguje

Andrzej, 2014-02-12 19:00:53BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

    • Gdynia rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Gdynia rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Gdynia rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Gdynia rynek komercyjny - lokale do wynajęcia

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

arszczecin

2 godziny temu, sapek napisał: ... ja to się kiedyś spotkałem z dziewczyną poznaną przez internet, nawet miała trochę więcej pola...

sapek

... ja to się kiedyś spotkałem z dziewczyną poznaną przez internet, nawet miała trochę więcej pola niż ja ale w gorszej klasie i odpuściłem... :)