PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

@Krzak
zwykle ceniłem Twoje wypowiedzi
ale wyzywając większość od ...... sam siebie szufladkujesz gdzie nie napiszę

jarki, 2014-09-08 21:48:40

Krzak na szczescie ......takich idiotyzmów jak Twoje gadanie jest zdecydowana mniejszosc.... bo Ty w ogóle nie wiesz o czym piszesz!!......

z, 2014-09-08 21:40:18

Niestety głupota goni głupotę! Najgorzej jak wypowiadają się o czymś ludzie o czym nie maja pojęcia! GMO to jest postęp,którego głupota i nieuctwo nie jest w stanie zatrzymać! Problem jest tylko w tym ile Ci nasi głupole( idioci) zrobią zła dla polaków! GMO jest już powszechne w medycynie i wielu innych dziedzinach i żadne idiotyzmy tego nie zatrzymają .

Krzak, 2014-09-08 20:56:58

Jeśli którykolwiek polityk zagłosuje w Polsce za GMO, jest przegrany dla społeczeństwa. Tys. ton jedzenia jest wyrzucane do morza by podbijać ceny lub pozorować braki żywności, jedzenia jest dość tylko koncerny GMO robią fałszywe pozory. Ludzie obudźcie się, w naturze geny które zmieniają naukowcy nigdy by się nie zmutowały bo to by groziło chorobami, nowotworami itp. ale w imie zysku firmy to nie obchodzi. Nowotwory są tylko i wyłącznie spowodowane ludzkimi działaniami. Chcecie się truć to jedzcie GMO, ZUS się ucieszy.

Wyedukowany i świadomy, 2014-04-03 18:25:19

Ja się boję uzależnienia od wielkich koncernów, które będą mi mówiły o mam robić... Mam rodzinne gospodarstwo, a przecież uprawy GMO nadają się tylko do wielkich gospodarstw. Przecież jest problem przenoszenia pyłków z wiatrem i ja prowadząc certyfikowane ekologiczne gospodarstwo i mogę stracić certyfikat. Skoro większość konsumentów i rolników nie chce GMO, to może dajmy spokój - jest bowiem demokracja.

POLAK, 2014-02-14 09:05:00

GMO - OD 1995 -2015 r = 20 lat koniec , zapowiedzieli AKADEMIE AMERYKAŃSKIE ,, to były niedane technologie ale wdrożono na paszę ,wcześniej na paszę łowiono ryby ,ale oceany puste i szukali rozwiązań bezowocnie ,, lasy i gleba będzie odnawiania tak jak w Polsce uzupełniana o nowoczesny sprzęt i biotechnologie , aby ziemia żywiła po wszech czasy ,,,,od lat 90 -tych gigantyczne nowe dziedziny nauki wszystkie nasze wzorce przenoszą do siebie , wiem jak załatwić środki i dyrektywy ,, również przepisy nauka zatwierdza ,,, ekolodzy zostali wnioskiem nauki zlikwidowani ,przywłaszczyli uprawnienia ,,,gminy w całości zajmują się ekologią ,, znam dyrektywy i przyszłe ,, niestety mało jest dostępu do prawdziwej wiedzy , trzeba odbudować rolnictwo w technologiach przyszłości ,nauka dała dodatkowe środki ,,

STANISŁAW, 2014-02-13 18:32:54

Dopiero jak wszystkim pseudo ekologom głód d... ściśnie to zrozumieją znaczenie i wartość roślin typu GMO. Wstyd mi za polskich eurodeputowanych nieuków.

KUBA, 2014-02-13 18:18:26

Toksyna o nazwie Bt ma szkodliwy wpływ na ekologów i tylko na nich bo im rozum odebrało

krzysztof, 2014-02-13 17:28:51BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

Pałuczanin81

Na końcu nam zmarznie w lutym i tabelki do archiwum

mieto35

Ja mam coś takiego , trochę się różni od tego co dodał @przem  , co źródło to inne dane .