PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Władca pierścionków: Kaziu to nie władca Mordoru, to jest raczej Gollum, mimo, że w połowie zepsuty, to w całej historii odegra wbrew sobie pozytywną rolę. Doprowadzi do upadku imperium zła, dzięki swojej naturze pożądania pierścionka władzy i zamiłowaniu do życia na koszt innych zrujnuje system.

Lord of the rings, 2014-02-25 20:56:09

Panowie z ARiMR prominętni działacze Psl wasz czas się kończy jesteście zepsuci do szpiku kości, jestescie jak Janukowycz przegracie z kretesem. Najlepiej dla Polskiej wsi żeby Psl nie przekroczyło progu wyborczego i wkońcu nie dostało się do Parlamentu, wówczas od tej rzekomo chłopskiej parti odczepi sie masa kałowa psełdorolników działaczy, którzy z rolnictwem mają tyle wspólnego co nic.

stachu, 2014-02-23 23:31:49

U mnie w woj świętokrzyskim kierownik biura powiatowego podpuszczony przez swoją dyrektorkę z Kielc zaczął mnie prześladować,dokonał kontroli po roku bezprawnie i próbował odebrać dopłaty za to ,że mam płodozmian.Stwierdził,że uprawa w dniu kontroli tzn w roku następnym jest inna niż w złożonym wniosku rok wcześniej.Wobec oczywistego absurdu sprawę wygrałem a kierownik uciekł pod skrzydełka dyrektorki i obecnie pełni funkcję kierownika biura obsługi wniosków w biurze regionalnym czyli awansik za głupotę i wiernośc.
Nadmieniam,że zarówno dyrektorka jak i ten pan kierownik należą do PSL,dyrektorka jest obecnie kandydatką na europosłankę o kierownik to zięć prominenta psl-owskiego .O wszystkim wie prezes PSL i zamiata te machlojki pod dywan .Stwierdzam z całą stanowczością,że w PSL absolutnie nie chodzi o rolnika i prawdę,tam .nawet członek partii nie może zgodnie ze statutem oskarżyć prominenta przed sądem koleżeńskim.
Bezkarność tych u góry jest olbrzymia to nie jest partia to mafia ściśle powiązana z aparatem władzy.
Znam ich osobiście i wiem co mówię,to nie są wymysły złośliwego pisowca!!!!!!!

ekojajo, 2014-02-18 11:31:10

W ARiMR przez ostatnie lata PSL zniszczył to co najlepsze było w tej firmie
Jest ogólny bałagan łamanie praw pracowniczych kumoterstwo i nepotyzm
Wiele gazet pisało na ten temat
Bogu ducha winni uczciwi pracownicy są obiektem ataków
PSLowcy to ludzie nadzwyczaj pazerni na władzę
Są przypadki żeby dostac prace w ARiMR trzeba było zapisac sie do partii i to nie chodzi o stanowisja kierownicze
I najwieksze kuriozum które w normalnie funkcjonujacych firmach jest nie do pomyslenia
jeżeli pslowiec zle pracuje lub mało wydajnie przenoszony jest do innej komórki i dalej sie op.......a ZGroza!!!!!!

prac, 2014-02-18 07:52:04

OBY WYDRAŁ PIS I POZAMYKAŁ TYCH CWANIAKÓW Z PSL DOLNY SLĄSK A WYJDZIE WIELE!!! GRALE,SOCHE,DYJURA,HUKA,JANIE,STYPÓŁKOWSKIEGO I ETC TYCH CWANIACZKÓW Z ARIMR I IZBY ROLNICZEJ. ZROBILI SOBIE UKŁAD ZAMKNIETY I PRZECHOWALNIE Z INSTYTUCJI RZĄDOWEJ DLA KOLESI Z PSL. JEST JESZCZE PARU CWANIAKOW WRAZ Z NIMI I ZBIERAMY NA NICH DOWODY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ROLNIK, 2014-02-18 06:19:46

Należy odcią od koryta PSl zarzadzajace w ARIMR. Powstał tam niezły układzik koleżeńsko Partyjny psl. tA JEST W DOLNOŚLASKIEJ IZBIE ROLNICZEJ, ARIMR I PSL DOLNY SLĄSK.

CI TO ZGLASZAJĄ ZIEMIE DO DOPLAT NAWET JEJ NIE UPRAWIAJAC I KASUJA KASIORKE Z ARIMR. POTWORZYLI SPOŁKI I SPÓŁECZKI. KTO MA ICH SKONTROLOWAC?KOLEZKA DYREKTOR Z ARIMR I ICH PUPILEK PREZESIK PSL DOLNY SLASK. ZRESZTĄ JAK TWIERDZĄ ICH SŁUP I MAJA WSZYSTKO W RĘKACH!!!!!!!!!! TO DOPIERO KLIKA POWSTAŁA!!! TOLKIEN TO MAŁO TO JEST DOPIERO. KAZIU WŁADCA MORDORU I JEGO STWORKI!!!!!! DOPADŁA IE KLIKA DO ŻŁOBA

ROLNIK, 2014-02-18 06:14:10

Jak do władzy przyjdzie Pis zrobi pożądek w Psl. Wówczas od tej starej poczciwej partii odczepią sie karierowicze i wszystko wróci do normy.

lelek, 2014-02-17 22:35:15

Odkąd PIS stracił władzę to nie można dać po m.... czerwonym pająkom, przestępcom Bustowskiemu i Majowi..

rolnik, 2014-02-16 07:48:54

Czyżby za kasią ukrywał się mój znajomy Bustowski, ten czerwony pająk z Jeleniej Góry ?.

rolnik, 2014-02-16 07:36:54

I co przyjdą wybory i co? zostaną w domu?
A przecież jak "ksiądz" Stasiu spotyka się z chłopami to takie ładne "kazanie mówi nie? i co słowo nie? Czym prędzej pogonić to towarzystwo. A kompetentni urzędnicy Agencji niech się nie martwią na zapas!!!!!!

tata, 2014-02-16 07:34:44

Czekam z niecierpliwością na rozwiązanie agencji i zlikwidowanie wszelkich dopłat dla rolników. Miliony Polaków w kraju i za granicą nie otrzymują ani jednej złotówki za darmo. Muszą codzienne rano wstawać i ciężko pracować. W każdym artykule odchodzi pyskówka na agencję i PSL tylko dlatego, że dolnośląska agencja przepędziła od dopłat przestępców Bustowskiego i Maja z podstawionymi słupami tzw młodymi rolnikami.

młody rolnik, 2014-02-16 05:51:36

Widze że w całej Polsce jest to samo totalne BEZPRAWIE w ARiMR czas na zmiany PSL jest w 100% odpowiedzialne za represje w stosunku do rolników. Rolnicy do wyborów wszystko tylko nie PSL!!!

kasia, 2014-02-15 22:50:02

-MACIE CAŁKOWITĄ RACJĘ "ekojajo","rolnik wyborca" i "Marian" -U NAS NA WARMII I MAZURACH TERAZ GNĘBIENIE SIĘ JESZCZE ZWIĘKSZYŁO WOBEC WIĘKSZYCH ROLNIKÓW , ŻEBY ZABLOKOWAĆ IM WYPŁATĘ DOTACJI . POWOŁANO JAKIEŚ UPIERDLIWE KOMISJE , KTÓRE TYLKO SZUKAJĄ PRETEKSTU I DZIURY W CAŁYM ... PO ODWOŁANIACH ZARZUTY SĄ W WIĘKSZOŚCI WYCOFYWANE ALE MIJAJĄ BEZCENNE TYGODNIE I MIESIĄCE OCZEKIWANIA NA DOPŁATY

MIKRUS, 2014-02-15 20:07:34

Rozwiązać te agencje,sprawy powierzyć gminą,utworzyć prawdziwą służbę rolną w gminach.Tam powinny być załatwiane wszelkie sprawy w referacie rolnictwa.
Kiedyś służba rolna,była naprawdę służbą,pomagała rolnikowi i było doradztwo i pomoc w kredytach i kontakt z rolnikiem w jego zagrodzie.

ekojajo, 2014-02-15 11:42:34

ARiMR to wizytówka Psl (PEŁNA KOMPROMITACJA) banda pasorzytów społecznych, przechowalnia partyjnych kolesi, banda nierobów. Gdyby jeszcze nic nie robili to pół biedy, ale ci toksyczni ludzie przeszkadzaja rolnikom, utrudniają życie. Komplikują życie rolników, wprowadzając różne obostrzenia kosztem rolników, gnębią rolników. Zamias rolnikom pomagać to im szkodzą. Apeluje do wszystkich rolników nie głosujcie na Psl to już nie jest partia chłopska tylko banda cwaniaków.

rolnik wyborca, 2014-02-14 22:10:56BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

    • Poznań rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Rusinowo rynek komercyjny - lokale na sprzedaż
    • Warszawa rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Warszawa rynek komercyjny - lokale do wynajęcia

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

jarki

5 godzin temu, miwigos napisał: U nas rzepaki wyglądają beznadziejnie ,do tego wegetacja ruszy na dobre koło 20 kwietna, a 5 maja...

jarki

Nie ma sensu się z tym boksować ja już więcej o tym dziadostwo nie rozmawiam  Osobiście wrzucam na garnek.pl  Zobacz tu ...