PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

-- takich mamy urzędników i polityków -- obciach na cały świat -- polityków los młodych i rolników nie interesuje ,, mieli zrobić prywatyzację i do gospodarki się nie wtrącać ,nauka światowa chciała u siebie się wstrzymać ,w pierwszej kolejności w Polsce porobić oczyszczalnie i na dymy filtry i przemysł tylko żeby nie likwidowali rolnictwa ,takiej oferty żaden rząd na świecie by nie odrzucił , rolnictwo na świecie bedzie funkcjonowało do lat 90 -tych uzupełniane o sprzęt i biotechnologie , których dawniej nie było ,nauka dała na odbudowę rolnictwa , przemysł i medycynę i środki biliony euro ,, środki powołała nowe instytucje ,ale nic nie zrobili ,,,,,,,,, załatwiła dodatkowe środki ,z UE i jeszcze jest zarezerwowane na 50 lat,, wiem jak uruchomić i załatwić dla rolników itd ,wiedza to prestiż w świecie w Polsce nie ,,,,, za co dali za wiedzę ekologię ,za wybitny wkład do U E,,,,,,,,i nauki światowej ,,,,,,, tego nikt nie wie ??? ALE ,, MAMY MAS -MEDIA , amerykanie nawet nam dokopią ,,,z nauką nie ma żartów ,dołożą nam kary ,,, po co likwidowali rolnictwo , to strategiczna dziedzina gospodarki i najważniejsza i rozdali koncernom ,nie płacą podatków ,,,,

ATEM, 2014-03-11 18:33:10

Wygląda na to że nasze potrzeby niewiele interesują sprawujących władze. W Grecji rolnik we własnym gospodarstwie tłoczy oliwkę z oliwek ,a ja tłocząc sok malin zbieranych na mojej plantacji staję się przestępca sprzedając go na targowisku.Pewno lepsze przebicie mają producenci i importerzy soko podobnych szkodliwych cieczy niż mój 100% naturalny sok.
Obawiam się że w tej kadencji pewno nie dojdzie do podjęcia konstruktywnych decyzji,bo kogo obchodzą kmiotki z wiochy. Lepiej pajacować w mediach niż naprawiać kulejącą gospodarkę.Dotyczy to wszystkich ugrupowań a szczególnie ludków z PSl-u mających w statucie ochronę interesów ludności wiejskiej. W tej sytuacji nie widzę nawet iskierki nadziei .

Sołtys, 2014-02-19 19:55:30

Oby Wam Pan Bóg Jadziu i Julianie nieustannie obdarowywał zdrowiem i siłą do zwyciężania polskich Szkodników i absurdów . Bo to Bóg stawia na Waszej drodze odpowiednich ludzi , którzy Was moze czasem niedostatecznie i nieudolnie wspierają , ale wciąż sa przy Was . U Boga nie ma przypadków . Ja nie wierzyłam w niego 18 lat !! Teraz WIEM że on istnieje naprawde .

terkow47, 2014-02-18 09:27:01

Ironią to jest, fakt. W Polsce już też przecież były akcje informacyjne, podpisywanie petycji. Sam brałem udział w zbieraniu podpisów. Pytanie czy rząd nie będzie głuchy na uwagi obywateli. Wybory niebawem, może coś nam w tym temacie obiecają ;)

Tomek, serwis Agropaczka.pl, 2014-02-18 08:24:33

Szacun dla Pani Łopaty i Pana Rose. Robią kawał dobrej roboty!

rol-nick, 2014-02-18 05:11:30

Mnie dziwi ,że rolnicy polscy jeszcze siedzą cicho i na tych samych ,,, głosują
Kochani was ma nie być tylko powolutku macie z swojej ziemi się usunąć ,sprzedać ,a raczej oddać bankom za niespłacone kredyty.

Anna Teresa, 2014-02-17 22:51:48

Nikt nas nie broni bezinteresownie, nawet jeśli teraz nie widzimy jakie korzyści mogą czerpać "obrońcy". Tak, czy inaczej jest to niezłe kuriozum.

wentylek, 2014-02-17 19:24:16

No co.... zwykli Polacy bronili Anglii przed nadlatujacym szwabem, teraz 70 lat później oni bronią nas przed naszym (nie)rządem. Toż to zwykłe odwzajemnienie.

Kimek, 2014-02-17 14:34:05

Niezłe jaja :-) Anglicy walczą o interes polskiej wsi.

Eco-e, 2014-02-17 12:40:06

Do czego to już nam przyszło. Żeby Anglicy musieli wstawiać się za polską zdrową żywnością u polskich władz ?!?!? Pan Mrożek przewraca się w grobie, że życie i nasi "rzundzący" piszą takie groteski :(

Brygada_RR, 2014-02-17 12:10:36BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

Pałuczanin81

Na końcu nam zmarznie w lutym i tabelki do archiwum

mieto35

Ja mam coś takiego , trochę się różni od tego co dodał @przem  , co źródło to inne dane .