PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

@krzychu nie wyjeżdzaj mi tutaj "nas Polaków", bo też jestem Polakiem i jak kupuje polskie nawozy to co niby gorszy jestem, kupuje to co jest na rynku i to czego potrzebuje i nie sugeruje sie tylko cenami, bo bym daleko nie zajechal, czasem lepiej kupic lepsze i drozsze niz zydzic i kupowac tani szmelc

swoj_chlop, 2014-03-03 12:28:22

"Zauważamy również lekkie odbicie cen płodów rolnych," - a ja widzę ostre spadki . " a krajowe ceny zbóż są jednymi z najwyższych w regionie" - może porównując do Ukrainy, ale jedne z najniższych w UE . "
Za nieco niższe przychody Grupy Azoty Puławy w równym stopniu odpowiada ich spadek w kluczowych segmentach: Agro i Chemia" - czyżby rolnicy kupowali tańsze nawozy ze wschodu?

pawel, 2014-02-28 21:46:33

w lutym była podwyżka wbrew trendom światowym
zobaczymy co od marca nam krwiopijcy zaproponują

jarki, 2014-02-28 18:51:07

głupoty mówicie. Kto dostal dopłaty? wlasnie zaniechamy kupna nawozu z Polski. nawozy tanieją i to znacznie a nas Polakow macie za nic. wystarczy ze przestaniemy kupować. zobaczymy Wasz zysk. Rosjanie z mila checia wejda na nasz rynek.

krzychu, 2014-02-28 18:21:52BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

arszczecin

2 godziny temu, lokizom napisał: "Szef" obwodu łowieckiego powiedział mi że teraz jak kola nie będzie stać na wypłatę...

przem

@jarki naraz, razem z T1 na liść flagowy z T2 pójdzie dodatkowo 20-30 gram boru