PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Z takich skupów nic nie będzie ,w kółko będzie sprzedawać 10 największych a co z resztą ,do każdej gminy powinien przyjeżdżać samochód po tuczniki co najmniej raz w tygodniu o tym powinien informować wójt,, skupować w jednym punkcie a rolnicy powinni dowozić tuczniki do tego punktu, w każdej gminie w powiecie Biała Podlaska jest sporo tuczników gdzie tu sprawiedliwość ..

max, 2014-03-17 20:00:23

Branża hodowli trzody jest skończona, austriacy, holendrzy już zajmują nasze rynki zbytu w Rosji. Aspiracje budowy rzeźni, chłopie co ty za bzdury wypisujesz, umiesz tylko hodować.... Pewnie czuje się okradany, więc rzeźnia mu w głowie....Widać że umysłowo rozwijałeś się do 4 roku życia , a później rosłeś....I jeszcze te kredyty, tańszych niż dla rolników chyba już nie ma, powodzenia w handlu i przy budowie....

przedsiębiorca, 2014-03-17 19:56:35

Panie były ministrze. Jak dobrze wygląda Polska z punktu miejsca siedzenia. W telewizji pokazano skup ze strefy rozpoczęty i problem załatwiony. Problem w kraju pozostał? Jaki problem? cena 5,2 żywiec i zaraz Niemca przegonimy. Wyżej nie będzie niż u sąsiada.
Panie były Ministrze. skupu w strefie dokonuje tylko jeden zakład. Za przerośnięte z winy urzędników sztuki rolnik dostanie może dwa złote z kawałkiem a za klasę O,P może jeszcze mniej. Widział Pan cenniki zakładu kupującego ze strefy? A ile wyniosą dopłaty? Tego nie wie nikt. Jak to miło w telewizor patrzeć i politykę telewizyjną uprawiać. My podlasianie tak jak i wy też chcemy rekompensat za straty spowodowane obniżeniem się ceny żywca. W tym was popieramy. Ale jak słyszę z ust polityków i reszty Polski że na ścianie wschodniej skupy ruszyły i już po problemie jest to aż mnie nosi. Jak będzie Pan chciał dowiedzieć się czy skupy ruszyły to nas trzeba o to spytać a nie telewizję oglądać. Skup owszem ruszył JEDEN i na razie tyle. 500 sztuk dziennie.

rolnik podlaski, 2014-03-17 13:33:10BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

    • Poznań rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Rusinowo rynek komercyjny - lokale na sprzedaż
    • Warszawa rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Warszawa rynek komercyjny - lokale do wynajęcia

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

jarki

Tak zobaczycie (nie mam polisy) odszkodowanie jak świnia niebo  My jesteśmy od płacenia składek udziałowcy od $$$

jarki

Ja bym musiał podać miejscowo mniej powiedzmy że jadę bieg wyrzej  Jedna odmiana musi zaczekać bo nie wiem czy zostanie  Mam...