PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Z takich skupów nic nie będzie ,w kółko będzie sprzedawać 10 największych a co z resztą ,do każdej gminy powinien przyjeżdżać samochód po tuczniki co najmniej raz w tygodniu o tym powinien informować wójt,, skupować w jednym punkcie a rolnicy powinni dowozić tuczniki do tego punktu, w każdej gminie w powiecie Biała Podlaska jest sporo tuczników gdzie tu sprawiedliwość ..

max, 2014-03-17 20:00:23

Branża hodowli trzody jest skończona, austriacy, holendrzy już zajmują nasze rynki zbytu w Rosji. Aspiracje budowy rzeźni, chłopie co ty za bzdury wypisujesz, umiesz tylko hodować.... Pewnie czuje się okradany, więc rzeźnia mu w głowie....Widać że umysłowo rozwijałeś się do 4 roku życia , a później rosłeś....I jeszcze te kredyty, tańszych niż dla rolników chyba już nie ma, powodzenia w handlu i przy budowie....

przedsiębiorca, 2014-03-17 19:56:35

Panie były ministrze. Jak dobrze wygląda Polska z punktu miejsca siedzenia. W telewizji pokazano skup ze strefy rozpoczęty i problem załatwiony. Problem w kraju pozostał? Jaki problem? cena 5,2 żywiec i zaraz Niemca przegonimy. Wyżej nie będzie niż u sąsiada.
Panie były Ministrze. skupu w strefie dokonuje tylko jeden zakład. Za przerośnięte z winy urzędników sztuki rolnik dostanie może dwa złote z kawałkiem a za klasę O,P może jeszcze mniej. Widział Pan cenniki zakładu kupującego ze strefy? A ile wyniosą dopłaty? Tego nie wie nikt. Jak to miło w telewizor patrzeć i politykę telewizyjną uprawiać. My podlasianie tak jak i wy też chcemy rekompensat za straty spowodowane obniżeniem się ceny żywca. W tym was popieramy. Ale jak słyszę z ust polityków i reszty Polski że na ścianie wschodniej skupy ruszyły i już po problemie jest to aż mnie nosi. Jak będzie Pan chciał dowiedzieć się czy skupy ruszyły to nas trzeba o to spytać a nie telewizję oglądać. Skup owszem ruszył JEDEN i na razie tyle. 500 sztuk dziennie.

rolnik podlaski, 2014-03-17 13:33:10BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

maslak88

od ilu liści rzepaku można dać pełną dawkę na samosiewy?

jarki

Jest mokro jak cholera ma się ocieplić czyli samosiewy będą szalały  Przez 10 dni zboże jare naprawdę powinno się odbudować czyli masz...