PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Po pierwsze ...nadmierna chemizacja jest nie dobra, rzadko kto to robi bo to za dużo kosztuje, większość rolników trzyma fason, Niestety dalszy proces produkcji żywności paskudzą dodając uszlachetniacze, glutaminiany i substancje określane mianem E.
Po drugie ...... owoce z małymi oznakami zgnilizny...to CAŁY owoc nośnik PATULINY.....można poczytać że to pożywka dla raka. Więc każdy może wybrać co lubi.
Po ostatnie ..".zieloni" pracują za "szarotki" szarotka to 10 tys zł ...robią zadymę za szarotki i odstępują od zadymy też za szarotki to czysto komercyjne działanie, niewiedzący nabierają się na ten cyrk.. Wszyscy się ich boją bo potrafią zrobić zadymę choćby była najbardziej bez sensu. Znane są przypadki wynajmowania zielonych celem ominięcia (autostrada) działki prominentów, na której są bardziej zielone żaby.

z., 2014-03-25 20:54:43

oczywiście insektycydy. Czytam o fungicydach i mi się wklepnęły.

s, 2014-03-25 20:30:17

@Greenpeace skoro twój robak jest taki mądry, to dlaczego wpieprza fungicydy o działaniu żołądkowym i zdycha? Jeśli tak wierzysz w jego mądrość, to nie długo pożyjesz.
@bym bardzo dobra analiza greenrobali.

s, 2014-03-25 18:56:57

T.B.
Tak wolę jeść jabłka, które lubią jeść robaki bo jeżeli robak zjada jabłko to ja też mogę jeść.
Nie pomyślałeś dlaczego robak nie chce jeść chemicznego jabłka?

Greenpeace, 2014-03-25 16:13:20

@Greenpeace. Środki są ekologiczne, dlatego się 17 razy pryska. Działają 2 dni lub do pierwszego deszczu. Te nie ekologiczne wycofano. Ale jak wolisz jabłko z parchem lub robakiem z jego produktami przemiany materii to twoja sprawa.

T.B., 2014-03-25 15:51:05

@Greenpeace
Ciekawi mnie, czy Twój nick oznacza faktyczną współpracę z tą organizacją? jeżeli tak, to podejrzewam, że na tym portalu nie odnajdziesz aprobaty - tu ludzie myślą faktycznie o środowisku i o swoich uprawach, a nie z czystej głupoty wydają kasę na działalność firmy, która nic nie wie i nic nie robi, prócz przyznawania premii z tych dobrowolnych wpływów ludziom nią rządzącym, którzy jednocześnie swoich zwykłych pionków mają głęboko w d... i doskonale wiedzą o ich brakach w rozumowaniu - jak u Ciebie i o zgrozo - nic z tym nie robią. Reasumując - jesteście dobrze rozreklamowaną, przekłamaną organizacją wyłudzaczy...

bym, 2014-03-25 15:04:41

@Greenpeace ciekawe gdzie podziewają się ekolodzy jak są powodzie wywołane przez protesty przeciwko czyszczeniu koryt rzecznych? Jakoś w tedy ich nie widać przy pomocy poszkodowanym.
Wiele substancji wykorzystywanych w ochronie ziemniaka jest pochodzenia naturalnego (siarka, miedź wirusy itp.) wiec najpierw trzeba się zainteresować a potem propagandę o truciu siać!!!

ochrona-roslin.com.pl, 2014-03-25 14:12:07

Popierający protest
Za zatruwanie gleby i trucie żywności 17 razy opryskami powinni wam wszystkim trucicielom wlepić grube kary i założyć kaganiec bo wytrujecie wszystkich ludzi.

Greenpeace, 2014-03-25 13:26:20

Tak masz jeść i umrzeć na raka z własnej głupoty, chciałeś tanio to masz i żryj albo nie jedz wcale szybciej zdechniesz.

Popierający protest , 2014-03-25 11:44:21

Proszę bardzo obszarnikom przeszkadza jedna sarna czy dzik przebiegający przez pole a sami co sobą reprezentują? Zatruwają glebę i żywność na potęgę stosując po 17 oprysków na plantacje i ja mam to teraz jeść i umrzeć na raka?
Za 20 lat trzeba będzie obniżać wiek emerytalny bo nikt emerytury nie dożyje od tej chemii pewne jak w banku dzięki chciwym na plon obszarnikom.

Greenpeace, 2014-03-25 11:26:27BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

    • Kowary rynek komercyjny - lokale na sprzedaż
    • Rzeszów rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Kraków, Krowodrza rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Kraków rynek komercyjny - lokale do wynajęcia

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

jarki

W modusowatych i nie tylko ogólnie we wszystkich antywylegacze  Termin to podstawa i pogoda odpowiednia  Na modusy to...

ikcomas

No dziwne, jesteś bardziej na północy co daje krótszy dzień a więc późniejszą wegetację i teoretycznie zimniej. Poza tym chyba...