PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

młody rolnik

Po całej sytuacji związanej z Młodymi Rolnikami zapewne ani ja ani moi członkowie rodziny nie będą głosowali na PSL.
Sami sobie na to zapracowali tracąc co najmniej 150 głosów.

rolnik wyborca, 2014-03-26 13:05:09

psl

ukasz, 2014-03-26 10:36:30

Ukasz, jak dla Ciebie , to wybór jest jeden :P
https://www.youtube.com/watch?v=iqrwdTfowuE&feature=youtu.be


arszczecin, 2014-03-26 10:03:07

a kogo proponujecie zamiast psl? bo ja już po wczorajszym na nich głosu nie oddam

ukasz, 2014-03-26 08:23:56

do PSL

Hipokryzja twoja jest zadziwiająco idiotyczna albowiem żaden rolnik normalny nie sra w swoje gniazdo. Największą kupę jaką zrobił PSL to sami sobie nasraliście do nocnika i się sami w tym babrajcie. Nie zrzucajcie winy na rolników. PSL nie jest partią rolników. PSL jest partią cwaniaków

Marcin Bustowski, 2014-03-26 07:23:39

PSL trwa i trwa mać w interesie wszystkich rolników i nie mogę zrozumieć dlaczego rolnicy srają we własne gniazdo?

PSL, 2014-03-26 06:33:13

Rolnicy Pora się obudzić!!!!! Dość nas wykożystywania przez PSL. Tak dbali o nasze interesy ze świniarze upadli, cukrownie pozamykano, tytoniarze upadli, ziemniaki nie idą nigdzie (Rosjanie zajadają sie holenderskimi i niemieckimi), bydło miesne nie idzie, cielaki nie idą, kary za nadprodukcje mleka, a ceny na zboża najmniejsze w całej europie. Dopłaty mniejsze, PROW tak samo, z budzetu panstwa na rolnictwo zaledwie 1% i co najbardziej boli Polską ziemie sprzedajecie w obce rece. I można tak wymieniać w nieskonczoność

Afera taśmowa, solna, ogórkowa, świńska., Młody Rolnik.. AŻ RZYGAĆ SIĘ CHCE .

Nie głosujcie na PSL!!!!!!! Tylko nie PSL. PSL szkodzi rolnikom!!!!!!!!!!!!

Ojczyzno Nasza Kochana obudź się bo PSL rzuca Rolnictwo na kolana!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Marcin Bustowski, 2014-03-26 04:18:48

Notabene Pan Piechociński kicając do Rządowego Audi A 8 w asyście Ilony Antoniszyn Klich aby uniknąć rozmowy z Młodym Rolnikiem stwierdził że nie będzie ze mną rozmawiał na temat niszczonych Młodych Rolników z Dolnego Śląska bo wyczuł odemnie woń alkoholu.

A więc co się dziwić że w ARIMR siedzi kampania buraczana z zielonym liściem skoro sam Pan Piechociński daje im przykład jak traktować należy rolników. Nasłać Policje i ignorować a jak przyjdą wybory to wchodzić im miedzy 4 litery aby tylko oddali swój głos dla ich posadek Rządowych. Panie Piechociński wstyd mi za Pana. Wstyd że Ministr Gospodarki nie widzi dobrej idei rozwoju PAŃSTWA I ZMNIEJSZANIA BEZROBOCIA POPRZEZ KOZYSTANIE Z PROGRAMU MŁODY ROLNIK. WSTYD MI ZA PANA ŻE POZWALA PAN HUKOWI,SOCHA,GROSS NA NISZCZENIE MŁODYCH ROLNIKÓW. WSTYD MI ŻE MAM TAKIEGO WICE PREMIERA. WSTYD MI ZE NASZYM KRAJEM RZĄDZĄ TACY LUDZIE.

NIECH PAN DALEJ KRYJE HUKA, SOCHE, GROSSA A MARNIE SIĘ TO DLA WAS SKOŃCZY I CAŁEGO PSL

Marcin Bustowski, 2014-03-26 03:59:22

A tak szef Partii PSL Pan Piechocinski rozpoczął kampanię wyborczą jeżdząc Rządowym Audi A8 za publiczne pieniądze na spotkania PSL!!!!!! A jak Młody Rolnik chciał mu zadać pytanie dotyczące Afery Młody Rolnik to Pan Piechociński z kolesiami z PSL nasłali Policje która obstawiała 4 radiowozami spotkanie PSLu.
Poniżej zamieszczam wam Linka

https://www.youtube.com/watch?v=srS3ZFbm6VU

Marcin Bustowski, 2014-03-26 03:49:21

Tak właśnie ARIMR zarządzane przez PSL partię chłopską pomaga Młodym Rolnikom. Tak wykożystuje tylko w 40% środki przyznane na program Kazimierz Huk z PSL Dyrektor ARIMR Wrocław. Ten człek z PSL a obecny prezesi na PSL Dolny Sląsk jest za rozwojem Młodych Rolników. Niszczy ich!!!!! Nasyła Prokuratorów i funduje im procesy w Sądach wraz z Prezesem Grossem. To są ludzie z PSLu. Jak wczoraj udałem się do ARIMR Wrocław aby zadać pytania ile przepili pieniedzy ARIMR płacąc za imprezę to się schował Dyrektor i Wice Dyrektor Socha aby tylko nie odpowiedzieć. To są dopiero ASY z PSL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zero wiedzy merytorycznej!!!!!!!! Pytam na forum Panie Socha kiedy udostępni Pan dokumenty ile ARIMR zapłacił za pieczone świnie na tarasie. beczki piwa i polewaną wódeczkę. To było szkolenie ARIMR czy picie gorzałki na koszt ARIMR?????????????????????

Marcin Bustowski, 2014-03-26 03:44:27

Panowie historia bardzo ważna, fundamentalna, ale porozmawiajmy o teraźniejszości o tym co te bydlaki z ARiMR zafundowali młodemu rolnikowi, który chciał zmieniać Polskę a spotkał się z prokuratorem x 2, Sądem, Policją. to jest patologia. Kto za to odpowiada? Za ARiMR? Panowie z PSL czas na zmianę!!!

młody rolnik, 2014-03-25 23:59:50

Wymagam trochę klasy i zastanowienia. Piszecie po artykułem o premii dla młodego rolnika. Wypowiadajcie się na ten temat. To jest przecież prawdziwy dramat dla tego człowieka . Uwikłać kogoś w procesy sądowe to zabranie zdrowia , skracanie komuś życia. Partie miały dosyć czasu żeby pokazać co potrafią i nie robią nic, kompletnie nic. Teraz głos ma skłócone partyjnymi gierkami społeczeństwo . Pora się pogodzić i wypowiedzieć walkę bezmyślnym instytucjom. Bo obudzimy się za późno. Nic nie tłumaczy szkody dla człowieka i rodziny. a to robią armiry. Ten za mało ziemi o ar ten za dużo ziemi o ar, tu uciąć, tu zabrać, tu ukarać. a potem spoty telewizyjne za miliony .

pgrowiec, 2014-03-25 23:15:22

pgrowiec a co ty chcesz ode mnie ? :)

ar szczecin, 2014-03-25 22:12:47

Arogancja pracowników ARIMR , a te wypowiedzi oprócz pana opisującego przekręty i mściwość pracowników ARIMR z PSL i PO są bardzo prymitywne . Widać ze pracownicy agencji rolnych tu piszą. Nudzą się , trzeba trochę więcej afer. Poczekajcie , jeszcze trochę i taczki i wio , na zielona łąkę . Nie chciałbym być w waszej skórze i żyć tutaj jak się społeczeństwo zbuntuje. Każdego kto działa przeciwko swoim rodakom w imię fałszywej praworządności spotka sprawiedliwa nagroda. Jeszcze trochę i Arimr-y i ar-y i odr-y nie będą nam potrzebne.

pgrowiec, 2014-03-25 22:00:55

Za głupi jesteś żeby sądzić kto jest dobry a kto zły. Dlaczego Jaruzelski jest dobry?? Dlatego, ze dzieki niemu wyszło na ulice wojsko polskie. Gdybyś miał w głowie trochę oleju i uczył się historii to wiedziałbyś, że polskie mundury wysłano do Rosji aby ich wojsko weszło w polskich mundurach. Ciekawe ile wtedy ludzi rozjechano by czołgiem.

Stąd mój apel do Ciebie idź sobie stąd szukać głupich gdzie indziej

Popierający protest , 2014-03-25 18:14:54BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

    • Macierzysz rynek komercyjny - obiekty na sprzedaż
    • Warszawa rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Warszawa rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Warszawa rynek komercyjny - lokale na sprzedaż

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

ikcomas

Mży nieśmiało, może się nauczy? Wody nam nada pilnie, ICM pokazuje, że na 1:00 coś będzie. Czekamy

lokizom

Tutaj pragniemy. Znowu ominęło