PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Trochę myli skrót wydajności zaprawiania w wypowiedzi "ochrona - roślin.com.pl" , ponieważ "ha" to skrót hektara a chodzi chyba o godzinę , więc skrót "godz ." lub symbol " h "

maras, 2014-03-29 11:25:32

Jak patrze na te grafiki na stronie producenta to się zastanawiam czy to da rade 6t/ha pociągną. Sorry ale spędziłem kilkaset godzin przy wysoko wydajnym zaprawianiu i 14/t/ha to jest tona co 4 min. Zdajesz sobie sprawę jakiej to wymaga logistyki.
Prezentacje produktów firmy nie przekonują mnie do takich wydajność.
Co innowacyjności to chodziło mi o dokładność dawkowania zapraw (do 4 jednocześnie) do tego woda i to wszystko z możliwością regulacji w czasie pracy. Mają to???

ochrona-roslin.com.pl, 2014-03-29 11:05:06

Chyba mylisz innowacyjność z wydajnością, a to dwie kompletnie różne kwestie. Swoją drogą według danych technicznych na stronie internetowej Agralexu to w najwydajniejszej wersji "Hanka" zaprawia aż 25 t/h więc chyba to lepszy wynik niż podany przez Ciebie - Polska górą! :)

taki jeden, 2014-03-28 19:41:39

Gdzie tu innowacyjność, w GB już dawno wykorzystuje się zaprawiarki które potrafią w ciągłej pracy zaprawiać po 14t/ha i dokładnością do 1g i jakością, której w Polsce jeszcze nie wiedziałem. Czy Hanka W25 potrafi zaprawić po 100 dziennie??

ochrona-roslin.com.pl, 2014-03-28 08:37:16BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

    • Warszawa rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Warszawa rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Płock rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Płock rynek komercyjny - obiekty do wynajęcia

TU KUPISZ FARMERA