PARTNERZY PORTALU partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Trochę myli skrót wydajności zaprawiania w wypowiedzi "ochrona - roślin.com.pl" , ponieważ "ha" to skrót hektara a chodzi chyba o godzinę , więc skrót "godz ." lub symbol " h "

maras, 2014-03-29 11:25:32

Jak patrze na te grafiki na stronie producenta to się zastanawiam czy to da rade 6t/ha pociągną. Sorry ale spędziłem kilkaset godzin przy wysoko wydajnym zaprawianiu i 14/t/ha to jest tona co 4 min. Zdajesz sobie sprawę jakiej to wymaga logistyki.
Prezentacje produktów firmy nie przekonują mnie do takich wydajność.
Co innowacyjności to chodziło mi o dokładność dawkowania zapraw (do 4 jednocześnie) do tego woda i to wszystko z możliwością regulacji w czasie pracy. Mają to???

ochrona-roslin.com.pl, 2014-03-29 11:05:06

Chyba mylisz innowacyjność z wydajnością, a to dwie kompletnie różne kwestie. Swoją drogą według danych technicznych na stronie internetowej Agralexu to w najwydajniejszej wersji "Hanka" zaprawia aż 25 t/h więc chyba to lepszy wynik niż podany przez Ciebie - Polska górą! :)

taki jeden, 2014-03-28 19:41:39

Gdzie tu innowacyjność, w GB już dawno wykorzystuje się zaprawiarki które potrafią w ciągłej pracy zaprawiać po 14t/ha i dokładnością do 1g i jakością, której w Polsce jeszcze nie wiedziałem. Czy Hanka W25 potrafi zaprawić po 100 dziennie??

ochrona-roslin.com.pl, 2014-03-28 08:37:16BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

Kolxoznik

Новая простая экономическая игра. Более 65 000 пользователей. Заработок происходит на сборе сырья от домашних животных. Доход можно вывести на...

barts

Tak to on, sama nazwa kusi, jak ktoś się spyta co siałeś i odpowiesz że vikinga to szczena palce u nóg potłucze Byłem sceptycznie nastawiony ale...

miwigos

Ja za przechowywanie nic nie płace ,jeśli im sprzedam,a w silosie to musi być idealny suchy ,no i czyszczony,a tak święty spokój ,bez zmartwienia...