PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Ja zainwestowałem już dawno w pojemniki na wodę deszczową dla oszczędności, oczywiście podziemne. Może nie koniecznie do oprysku, ale do ogólnego stosowania wokół domu. Powinno więcej osób w ten sposób robić, ale rozumiem, ze nie każdy jest świadom że coś podobnego można wyczarować. Zbiornik jest dyskretny i bardzo komfortowy, jeśli ktoś poszukuje dobrych mogę polecić te z zbiorniki.szczecin. pl jestem posiadaczem już dwóch, oba świetnie się sprawdzają a koszty już dawno mi się zwróciły.

andrzej_pr, 2017-02-23 18:18:14

Bardzo ostrożnie do tej inicjatywy bym podchodził, bo jest ona słuszna, to pewne, ale niesie ze sobą wiele niebezpieczeństw. Jakich? Otóż woda, z różnych źródeł, używana do produkcji roślinnej jest często drogą rozprzestrzeniania się chorób patogennych grzybów jak chociażby Phy­to­ph­thora ale i wielu innych. Jak sobie z tym poradzić? Sięgajmy po produkty naturalne - bez chemii - są skuteczne.

"drWilk", 2014-04-01 06:30:38

To nie jest d końca głupie to dzięki kreatywności mamy dzisiaj takie wynalazki jakie mamy ale,niestety koszt budowy szczelnego zbiornika na deszczówkę raczej jest ogromny w porównaniu z korzyściami jakie potem to nam da i jest to zupełnie na dzień dzisiejszy nie opłacalne a już nie wspomnę o tym że jeśli ktoś ma a wielu tak ma wodę ze swojej studni głębinowej to już całkiem pomysł bez sensu.

PaqwelP, 2014-03-31 21:20:47

Również ,,doskonałą,, instalacją do nawadniania jest mocz................. zawiera ogromne ilości makro/mikro skladników które pobudzą rosliny i tego co napisal powyzszy art..
Ot taki amerykanski a glupi jak but

kominiarz, 2014-03-31 21:13:18BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

    • Gdynia rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Gdynia rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Gdynia rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Gdynia rynek komercyjny - lokale do wynajęcia

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

jarki

Tasznik to roślina krzyżowa czyli kapustne tak jak rzepak  Zwalczanie jest dość trudne nawet jesienią  Wiedzą to ci...

jarki

Dokładnie pisałem tu kiedyś o mojej sprzeczce z bayerANTEM  Twierdził że tebukonazol to przeżytek a ja mu -przeżytek bo jest 80...