PARTNERZY PORTALU partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Bardzo ostrożnie do tej inicjatywy bym podchodził, bo jest ona słuszna, to pewne, ale niesie ze sobą wiele niebezpieczeństw. Jakich? Otóż woda, z różnych źródeł, używana do produkcji roślinnej jest często drogą rozprzestrzeniania się chorób patogennych grzybów jak chociażby Phy­to­ph­thora ale i wielu innych. Jak sobie z tym poradzić? Sięgajmy po produkty naturalne - bez chemii - są skuteczne.

"drWilk", 2014-04-01 06:30:38

To nie jest d końca głupie to dzięki kreatywności mamy dzisiaj takie wynalazki jakie mamy ale,niestety koszt budowy szczelnego zbiornika na deszczówkę raczej jest ogromny w porównaniu z korzyściami jakie potem to nam da i jest to zupełnie na dzień dzisiejszy nie opłacalne a już nie wspomnę o tym że jeśli ktoś ma a wielu tak ma wodę ze swojej studni głębinowej to już całkiem pomysł bez sensu.

PaqwelP, 2014-03-31 21:20:47

Również ,,doskonałą,, instalacją do nawadniania jest mocz................. zawiera ogromne ilości makro/mikro skladników które pobudzą rosliny i tego co napisal powyzszy art..
Ot taki amerykanski a glupi jak but

kominiarz, 2014-03-31 21:13:18BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

Pałuczanin81

@jarki i witch pod CO sypiecie w listopadzie-rzepak?cebula-bo bury to chyba wiosną

witch5

Nie dziwię się że Cię nie przekonali . Dwa lata stosowałem Siarkopol to byłem zadowolony teraz dwa sezony Fosfory i już pragnę wrócić do...

jarki

Pierwszy raz kupiłem go jeszcze w 2012 roku Wysypany był wiosną 2013 od tego czasu cały czas go sieję Lecz nie wiosną ale późno jesienią zwykle w...