PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Ja zainwestowałem już dawno w pojemniki na wodę deszczową dla oszczędności, oczywiście podziemne. Może nie koniecznie do oprysku, ale do ogólnego stosowania wokół domu. Powinno więcej osób w ten sposób robić, ale rozumiem, ze nie każdy jest świadom że coś podobnego można wyczarować. Zbiornik jest dyskretny i bardzo komfortowy, jeśli ktoś poszukuje dobrych mogę polecić te z zbiorniki.szczecin. pl jestem posiadaczem już dwóch, oba świetnie się sprawdzają a koszty już dawno mi się zwróciły.

andrzej_pr, 2017-02-23 18:18:14

Bardzo ostrożnie do tej inicjatywy bym podchodził, bo jest ona słuszna, to pewne, ale niesie ze sobą wiele niebezpieczeństw. Jakich? Otóż woda, z różnych źródeł, używana do produkcji roślinnej jest często drogą rozprzestrzeniania się chorób patogennych grzybów jak chociażby Phy­to­ph­thora ale i wielu innych. Jak sobie z tym poradzić? Sięgajmy po produkty naturalne - bez chemii - są skuteczne.

"drWilk", 2014-04-01 06:30:38

To nie jest d końca głupie to dzięki kreatywności mamy dzisiaj takie wynalazki jakie mamy ale,niestety koszt budowy szczelnego zbiornika na deszczówkę raczej jest ogromny w porównaniu z korzyściami jakie potem to nam da i jest to zupełnie na dzień dzisiejszy nie opłacalne a już nie wspomnę o tym że jeśli ktoś ma a wielu tak ma wodę ze swojej studni głębinowej to już całkiem pomysł bez sensu.

PaqwelP, 2014-03-31 21:20:47

Również ,,doskonałą,, instalacją do nawadniania jest mocz................. zawiera ogromne ilości makro/mikro skladników które pobudzą rosliny i tego co napisal powyzszy art..
Ot taki amerykanski a glupi jak but

kominiarz, 2014-03-31 21:13:18BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

sapek

... ja raczej strategię bartsa zastosuję... u mnie dopiero wschody, ale tu każdy siał jęczmień tak 10-12 kwietnia... ciężkie ziemie to się wolno...

Daymon

U mnie po 10 dniach wygląda tak,przydał by się tylko teraz deszcz.