PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

To wstyd, że tak długo trwa ustalenie jakiejś sensownej ustawy. Mam wątpliwości czy ta, tak długo przygotowywana będzie sensowna? Doświadczenie uczy, że naszemu ustawodawcy bardzo rzadko udaje się uchwalić sensowną ustawę. Przepisy ustalane przez naszych wybrańców narodu ograniczają inicjatywę obywateli, zamiast ją pobudzać! Ale co się dziwić kiedy do rządu, sejmu, senatu, europarlamentu są desygnowani w większości ludzie określani jako BMW (bierni,mierni ale wierni). To wstyd, że takich ludzi tam mamy.
Przed wojną było w Polsce około 4000 małych elektrowni wodnych, a ile mamy ich teraz? może około 300.

A. Krzak, 2014-04-09 08:24:26

oze to podwyzka cen energi to kolejny ciezar finansowy dla kowalskiego a przy tym jak w przypadku wiatrakow dlugofalowo [30lat umowy] szkodliwy dla ludzi i srodowiska caly swiat obniza ceny energi a u nas energia dzieki oze bedzie dwa razy drozsza!swiat ucieka od oze w tym wydaniu -pojawiaja sie nowe tansze zrodla energi odnawialnej wiec wszyscy chca sie wyzbyc starych zdezelowanyvch wiatrakow -jak samochodow i wciskaja je polaczkom a ktos zwietrzyl biznes i stawiaja je na sile w polsce!

stefan, 2014-04-08 11:19:22BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

arszczecin

odpowiedz ministra rolnictwa na zapytanie posła Sachajki w sprawie dopłąt bezpośrednich dla kół...

arszczecin

Jarki, zalezy pod jakim kątem spojrzeć. Jeśli pod kontem rolniczym, tak spiereić. Jeśli pod kontem pzł to wzmocnić. Tam jest walka drużyn....