PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

A co z takimi co udają młodych rolników, rodzice robią na gospodarstwie a młody prowadzi firmę remontowo-budowlaną oczywiście nielegalnie. W papierach wszystko jest ok.Wsparcie powinno być tylko dla tych co żyją z gospodarki a nie dla cwaniaczków .Siedzi się na krusie żeby Zusu nie placić.

wader, 2014-05-03 11:20:18

do rolnika
To co piszesz jest kompletną bzdurą i świadczy o tym, że kompletnie nie znasz tematu młody rolnik. Po pierwsze musi wydatkować 70% (udokumentować) premi. Poza tym musi skończyć szkole, opłacać krus i co najważniejsze prowadzić gospodarstwo rolne. Pisz merytorycznie i logicznie. Nic nie zostaje coś o tym wiem. ARiMR póki co przegrywa wszystkie sprawy i się kompletnie kompromituje. Proponuje tobie abyś się więcej nie błaźnił. Wesołych Świąt

młody rolnik, 2014-04-18 00:51:04

Proponuję pójść do Bustowskiego lub Maja z palikociarni,którzy którzy będą przyjmować wnioski z tego działania. "Słupy", które przekażą pieniądze na konta Bustowskiego i Maja będą mieli zapewnione darmowe warsztaty z zakresu działalności sądownictwa w Polsce ze szczególnym uwzględnieniem prokuratury.

rolnik, 2014-04-16 09:46:21

APEL NIE MIESZAJCIE NIEPEŁNOSPRAWNYCH DZIECI DO POLITYKI . MŁODY ROLNIK DOFINANSOWANIE TO JEST GORSZE ZAMIESZANIE JAK BYŁY NISKOTOWAROWE PROGRAMY .Syn ma 16 lat od dziecka pomaga w rolnictwie i marzy się mu młody rolnik i ja nie mam zdania co powiedzieć .

rolno, 2014-04-15 18:20:19

Kaziu człowiek i szlachetny????????? Jak miał zostać Radnym Miasta jeleniej Góry to skrzynkami rozdawał wina pijakom po parkach za oddanie głosu na niego!!!!!!! Co wybory były organizowane takie akcje a potem popijawy w siedlęcinie!!!!!!!!! Wiemy o Was dużo. Oj dużo dużo!!!!!!! Mylisz Fakty Rolniku bo to od WAS z PSL chcieli łapówki od Młodych Rolników a nie Młodzi Rolnicy chcieli wręczyć łapówki w ARIMR!!!!!!!!

Nie dostał ktoś to jest afera!!!!!!! Może u Was w PSL to dewiza w branie łapówek bo inaczej nie można. A o Twoim Kaziu to my wiemy więcej niż Ci sie koleżko wydaje!!!!!!!!!!!!

Na drugi raz nie chlejcie tak w Chacie za Wsią na zjazdach Izby Rolniczej bo potem śpicie po korytarzach zachlani i rzygacie gdzie popadnie. W Malachicie też daliście popis za kasę ARIMR!!!!!!! No i koleżka Kazia słynny Kierownik Biura Powiatowego zamiast być w pracy jest na zjazdach PSL wypisując sobie Delegacje i bierze kasę z ARIMR jadąc na zjad PSL. Ile jeszcze będzie wypisywał delegacji???????????????????????? No nie pominę że jeszcze wpisuje się na listy obecności w pracy kiedy go w ogóle niema!!!!!!!!!!!!!

rolnik wyborca, 2014-04-12 03:20:23

Póki co, Bustowski i Maj są przestępcami z prawomocnymi wyrokami II Wydziału Karnego Sądu we Lwówku Śląskim za łapówki. Z treści wypocin rolnika wyborcy wynika, że wszędzie załatwiacie przy pomocy łapówek. Tylko ARiMR nie dała się nabrać na wasze przestępcze podchody. Zgodnie z powiedzeniem, że gdy złodziej ucieka krzyczy "łapaj złodzieja". PSL i ARiMR są czyści jak łza w przeciwieństwie do palikociarni, która w osobach Bustowskiego. Maja i Kmiecika nie płaci bezrobotnym za wykonaną pracę i wystawiła słupy do agencji po nienależne dofinansowanie. Oszuści i złodzieje nie mają szans na zapisanie się do PSL, gdyż Prezesem dolnośląskiej organizacji jest K. Huk człowiek szlachetny i uczciwy.

rolnik, 2014-04-11 21:58:59

Łapówki nie dostaliście i nie dostaniecie!!!!!!!!! Wybijcie to sobie z tych waszych małych głupawych łbów PSLowskich!!!!!!!!!!!!! Jako jedyni nie daliśmy wam łapówki. Skorumpowane dziady z PSL

rolnik wyborca, 2014-04-11 20:31:47

Jesteśmy za jednym!!!!!!! Za rozliczeniem PSL za złodziejstwo!!!!!!!!!!! Pora już wziąć się za wasze złodziejskie mordy. Już żeście dość nakradli z ARIMR. Dość wykorzystywania rolników!!!!!!!!!!!!
W tej waszej śmiesznej partii z zielonym liściem to zostali sami emeryci i renciści!!!!!!!

rolnik wyborca, 2014-04-11 20:24:07

Niegodne i niechaniebne byłożadanie łapówki od Młodych Rolników za spokój przez kolesi z PSL pracujących w ARIMR. Polskie to wy macie w nazwie tylko łapówkarstwo i złodziejstwo!!!!!!!!! Ot cała prawda o PSL. Afery, łapówki, nepotyzm i wszystko co najgorsze. Chlejecie wódę po hotelach za pieniądze Rolników. Jesteście bandą krentaczy i malwersantów pieniędzy rolników

rolnik wyborca, 2014-04-11 20:19:25

To palikociarnia na czele z Kmiecikiem, Bustowskim i Majem propaguje ideologię gender i jest za likwidacją państwa polskiego. Za tego typu postępowanie nie zaznacie spokoju w swoich jeleniogórskich norach. Nienawidzicie PSL gdyż jest partią narodową, która strzeże interesów Polski. Jako jedyna partia na scenie politycznej w naszym kraju ma w swojej nazwie "Polskie" w przeciwieństwie do innych, które są sojuszem, platformą, ruchem, pseudoprawem itp..Obrażanie pracowników ARiMR za to że wykonują sumiennie swoje obowiązki ze strony palikociarni tj. oszustów Bustowskiego i Maja jest niegodziwe i haniebne.

rolnik, 2014-04-11 19:58:43

Do Rolnika
Dobra Rada!!!!!!!!! Napisz do Kamysza aby załatwił Ci skierowanie na leczenie Psychiatryczne!!!!!!!!!!! Odnośnie Świńskiego Ryja i Koniczynki to wole sie nie wypowiadać a twoja frustracja w temacie jest żenująca.
U Was w PSL to cecha główna obrażać Innych.

Coż może jak niebawem wróci Pawlak to coś się u Was zmieni.

Na tym kończę konwersacje z Tobą bo dalsze jej ciągnięcie musiało by spowodować się do zniżania się ku twojemu poziomowi a więc poniżej kratki ściekowej

rolnik wyborca, 2014-04-11 13:59:34

Aż żal bierze czytając te brednie, jak macie jakieś flustracje to są od tego specjakiści!

Czytelnik, 2014-04-11 12:38:03

Rozmawiałem z Leszkiem, który wpuści was na pastwisko pod warunkiem, że będziecie mieć ważne książeczki z sanepidu i odkażone gęby spirytusem.

rolnik, 2014-04-11 10:49:56

Jedyna rozwiazanie dla Was to zwycięstwo PSL w nadchodzących wyborach, gdyż Kosiniak -Kamysz może przekaże w ramach pomocy społecznej na leczenie i opiekę dewiantów i wszelkiej maści zboczeńców palikociarni. Ale zanim to nastąpi to trzeba pogadać z Leszkiem żeby odstąpił jakieś pastwisko, na którym pokochacie zieloną konieczynkę. To,że jesteście stadem baranów świadczy wykład waszego głownego świńskiego ryja, przedstawionego w sejmie na temet poprawnego zachowania się wśród rodzin wychowujacych niepełnosprawne dzieci.

rolnik, 2014-04-11 09:41:09

Do rolnika
Dobra rada!!!!!!!! Nie myśl tyle bo myślenie sprawia Ci ból!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie jesteś wstanie ogarnąć tematu tym małym orzeszkiem!!!!!!!!!!!!!!

rolnik wyborca, 2014-04-11 07:07:24BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

arszczecin

2 godziny temu, lokizom napisał: "Szef" obwodu łowieckiego powiedział mi że teraz jak kola nie będzie stać na wypłatę...

przem

@jarki naraz, razem z T1 na liść flagowy z T2 pójdzie dodatkowo 20-30 gram boru