PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

@ rolno,trzeba żyć biednie,ale godnie.Nie wolno tym z PSL nadużywać władzy,mataczyć,gnębić rolnika za pomocą aparatu ucisku jakim jest agencja rujnowania i maltretowania rolników.
Pomimo,że w/g ich badań 89% popiera ARIMR a 95% spraw mają wygranych to ja ich nie popieram 4 sprawy mam wygrane a piąta teraz w drodze ( pozew złożony)Nie będzie mi pseudoludowiec pluł w twarz,nawet gdy jest marszałkiem województwa.
Ja będę głosował na Obóz Narodowy,oni zrobią radykalny porządek!!!!!!!!!!!!!RED IS BAD
Zielonego chwasta nie wolno przycinać,trzeba wyrwać z korzeniami.

ekojajo, 2014-04-16 10:20:45

Długi spłacam nikt mi nie pomógł .Wiejskich rodzin dzieci są traktowane zile ,czy w szkołach ponad podstawowych ,Rodzice dzieci które mogą przejąć ziemie i płacić KRUS jako rolnik większość rodzin nie przekazuje dzieciom w małych gospodarstwach oby dziecku krzywdy nie robić ma bezrobocie i inne przywileje a rolnictwo zamyka drogę do kariery .@nikt ja tobie też dziękuje przepraszam .Nie chce nawet wspominać o roku 2013 to było ponad siły ludzkie >Dziękowanie ,wiem że jest zile ale co pozostało rolnikom jak nie ARiMR to jak pracodawca co masz do powiedzenia nawet jak jest nie zadowolenie musisz nie pokazywać tego .

rolno, 2014-04-16 04:43:38

ROLNO z borzęcina, kilka miesięcy temu płakałeś PANIE MINISTRZE POMÓŻ BO GINĘ JA Z ŻONĄ I DZIECI MOJE, ARIMIR DAJ DOPŁATY, BO DŁUGI MNIE ZJEDZĄ a teraz wychwalasz pod niebiosa dużymi bukwami: "DZIĘKOWAĆ MINISTROM ROLNICTWA A PRZEDE WSZYSTKIM ARiMR I NIE OGLĄDAĆ SIĘ" , tylko zapier.... Co, dostałeś od arimir podwójne dopłaty, a pan minister umorzył długi , że zmienił ci się punkt siedzenia i widzenia? Pisz te dziękczynne epopeje przynajmniej małymi literami bo wkurzasz nawet spokojnego @ar ,który poprzednio tak ci współczuł w trudnej sytuacji

nikt, 2014-04-15 21:52:13

weźmy pierwszą z brzegu niesprawiedliwośc; ulga podatkowa na dzieci, rolnicy są jej pozbawieni a przecież płacą podatek rolny czy dzieci rolników różnią się od dzieci tych co płacą podatek do skarbówki ? gdzie jest RPO RPD TK ?

krzysiek222, 2014-04-15 21:28:22

Obiecales!!!!

arszczecin , 2014-04-15 20:01:43

POLSCY ROLNICY 10 LAT W UNII POMOGŁO JAK BY TO NIE BYŁO BEZ ARiMR ILE BY NIE PRZETRWAŁO GOSPODARSTW ROLNYCH DZIĘKOWAĆ MINISTROM ROLNICTWA A PRZEDE WSZYSTKIM ARiMR I NIE OGLĄDAĆ SIĘ NA INNE KRAJE TYLKO ROBIĆ SWOJE .ROBERT ,GRO .BORZĘCIN POWIAT I ARiMR BRZESKO MAŁOPOLSKA .

rolno, 2014-04-15 18:29:12

Ja z żoną po nocach robimy co mowa o wjazdach .@ekojajo ma absolutną racje tylko trochę podchodzi do tego na skróty i tak wygląda rolnik .Obywatel drugiej kategorii .

rolno, 2014-04-15 18:10:19

ekojajo,słońce Tobie zaszkodziło,nie jedż tam więcej

lawa, 2014-04-15 16:43:09

brawo ekojajo zgrabnies to wyliczył żaden zawód nie napędza tak gospodarki jak rolnik bo lista towarów jakie kupuje jest bez końca a miastowy co kupuje poza papu i wygodami

krzysiek222, 2014-04-15 16:28:47

PSL to najgorsze g..........no Polskiej Polityki i Rolnictwa!!!!!!

rolnik wyborca, 2014-04-15 15:01:42

ekojajo jesteś najlepszym przykładem na to, że chłopstwu się już kompletnie w głowie poprzewracało. Co Ty za przeproszeniem bredzisz? Jesteś pracodawcą czy pracobiorcą? Państwo cię zatrudnia? Wytrzeźwiej.

mazowsze, 2014-04-15 13:39:18

To ty Ekojajo jestes zwykly nierob i pasozyt a jeszcze bys chcial rekompensaty finansowej

psl, 2014-04-15 13:11:57

P.S.
Właśnie listonosz przyniósł mi KRUS do zapłacenia a w nim propaganda psl-owska ,słupki,słupeczki jak jest dobrze a będzie jeszcze lepiej,przedwyborcza kampania.
A ja wypełniam wniosek i skreślam te UPO i tak jakbym nożem po sercu jechał,taki mam ból ( nie bul )i żal,a tu mi wyjeżdżają jeszcze z tą propagandą!!!!!!!!!!!

ekojajo, 2014-04-15 11:39:16

Nie ma żadnego szacunku dla rolnika.Żadnych praw.ARiMR to pasożyty
Ja płacę pełny KRUS.Obliczyłem,że za przepracowane wolne soboty,niedziele i święta przy produkcji zwierzęcej oraz za przepracowane nadgodziny należy się rekompensata finansowa lub dni wolne.
W tej sprawie złożyłem pismo do kierownika Biura Powiatowego ARIMR z wnioskiem o wypłatę.
Dostałem odpowiedź,że jest to niemożliwe i moje dopłaty nie zostaną zwiększone o wnioskowaną kwotę.
Wówczas obliczyłem ,że należą się dni wolne od 10 listopada do 12 kwietnia br,wnioskowałem o zastępstwo na te dni w moim gospodarstwie i wyjechałem...........
Wracam wczoraj i co widzę:łąki nie zawłóczone,kretowiska nie rozgarnięte,gnój na łąki nie wywieziony .....( dobrze,że psa dałem córce,bo by z głodu zdechł....)ARiMR i KRUS znowu zlekceważyły rolnika,podatnika nie dając zastępstwa w czasie urlopu,choroby,odbioru nadgodzin.Tu informacja dla @ miastowy zapłaciłem podatek dzisiaj w gminie za cały rok w wysokości 525o zł!!!!!!!!
Dlaczego każdy pracownik może mieć zastępstwo a rolnik nie!!!!!!!!!!!!
Pani kierownik powiedziała mi dzisiaj cytuję "co mnie obchodzi,że pan wyjechał,mogła zajmować się gospodarstwem żona,córka lub rodzina..."
A ja na to "a jak pani jest na urlopie to mąż pani tu przychodzi i zatwierdza wnioski????????"
To się zapultała i powiedziała,że się czepiam..........
W wielu krajach rolnik ma równe prawa ,takie jak inni obywatele,inni pracownicy.
A tu widzi się tylko ,że rolnik płaci KRUS i nie płaci podatków....................

ekojajo, 2014-04-15 10:20:52

to się zmieniło że rolnictwo stało się niewolnictwem

kris, 2014-04-15 09:42:40BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

lokizom

Niechcacy wprowadziłem w błąd nie miało być w % tylko o jeden rząd wielkości mniej czyli promil

Marecki

I dlatego będziemy siać go w terminie, jaki ustawa przewiduje ;)  Nie wiem jak, ale stanę na głowie, żeby go dotrzymać. Dwa tygodnie to...