PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

-1 - rolnicy utracili rynek wewnętrzny -- dlaczego ? od lat 90 - tych ,otwarto granicę w UE i na świecie , mieli nadmiar produktów,, nieudane technologie , (opracowała nauka ) , nam wmawiano że lepiej kupić na świecie bo tańsze produkty , ale handel i przetwarzanie rozdano koncernom które nie płacą podatków ,, nie mamy przemysłu i rząd jak od wieków drewno i produkty zagraniczne ,to jedyna twarda waluta , na całym świecie wspiera farmerów ,bo to strategiczna dziedzina gospodarki i wyżywienie planty dla nauki światowej ,, ma priorytet ,n nauka nie może dopuścić do upadku cywilizacji ,jak w przeszłości bywało , tylko w Polsce mamy wiedzę i świat musi od nas się uczyć ,innego nie mają wyjścia i za to otrzymujemy środki z UE -2 - znamy dyrektywy i prawa polskich rolników gmin ? -- NA WNIOSKI Z 2011 r NAUKA zatwierdziła dodatkowe środki na gminy i trzeba efektywnie wykorzystać ,, brakuje specjalistów ,, nasze uczelnie nie przygotowały ,,, to nauka likwiduje nieudane technologie i wszystko szkodliwe dla zdrowia ,,, i przyszłe finansowanie dyrektywy są ustalone ,które są obowiązujące na całym świecie ,, opierać się będzie na spółdzielniach ,, nauka dała środki !!!!!!

ATEM, 2014-05-15 09:42:35

@krzysiek222
"Czerpie inspirację" to chyba za dużo powiedziane. Ale nie widzę nic złego w tym, że Dołęgę-Mostowicza. A ty co czytasz? Może w twoim przypadku, należałoby zapytać właśnie raczej z czego czerpiesz inspirację przy twoich natchnionych postach?

mazowsze, 2014-05-05 14:48:00

to już wiadomo skąd mazowsze czerpie inspirację

Krzysiek222, 2014-05-03 22:04:54

Ciemnota z polskiej wsi nigdy nie zniknie, bo jest jej immanentnym elementem. Ciemniakom jest łatwiej na wsi żyć. Tak było jest i będzie. Przeczytaj Dyzmę Dołęgi-Mostowicza. Już za sanacji to było jasne.

mazowsze, 2014-05-03 20:29:13

Dopóki ciemnota ze wsi nie zniknie dostąd bedzie PSL, czyli jeszcze długo

Popierający protest, 2014-04-30 11:55:06

Ot i cały PSL.
Nic nie mogą bo mają małe poparcie i za mało posłów.
Ale jak mieli większe poparcie i więcej posłów to też nic nie robili bo po co.
Pamiętam wypowiedż pana Jarosława Kalinowskiego z okresu rekordowego poparcia PSL, stwierdził wtedy, że widocznie dobrze robią skoro mają takie poparcie.
Ten cały PSL to już dawno powinien zniknąć ze sceny politycznej bo rolnictwu bardziej szkodzi niż pomaga.

Andrzej, 2014-04-29 18:50:39

Sawicki reprezentuje rolnictwo zacofane dlatego dzierżaw tj. na zachodzie nie będzie.

Zasłania się brakiem poparcia ale PO oddała cały min.rol. PSL a ci ustalają kierunek polityki rolnej już drugą kadencję.

JKC, 2014-04-29 18:07:39

-- z rolników zrobiono parobków , jak w afryce ,, to nie tylko wina polityków ale telewizji i dziennikarzy , bo koncerny sponsorują ,,, przygotujecie mi produkty , pieniądze minister ma chyba że pokradli ,,,,,trzeba najlepsze rolnictwo na pomorzu uratować !!!!!!!!!!!!!! ,,,,,,,,

ATEM, 2014-04-29 16:43:08

a trzeba było chlebem z supermarketu i solo drogowo

arszczecin, 2014-04-29 12:43:10BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

    • Łódź rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Warszawa rynek komercyjny - lokale na sprzedaż
    • Kraków rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Kraków rynek komercyjny - lokale do wynajęcia

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

jarki

Chodziło mi o liniową odmianę od monsanta pokrewną californium  Kiedyś cała wieś miała californium i wszyscy byli zadowoleni 

men2face

https://www.agrolok.pl/nasiona/rzepak-ozimy-dk-seax-f1.htm