PARTNERZY PORTALU partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

W żniwa to jest klęska rolników w starciu z firmami skupowymi,które wykorzystują chwilową nadpodaż towaru;pozostaje magazynowanie.

synek, 2014-05-04 08:58:14

klęska urodzaju?

JKC, 2014-05-03 21:51:49

Niestety wegetacja roślin w tym roku wcześniejsza o miesiąc niż w ubiegłym do tego sprzyjające warunki pogodowe na zachodzie Europy to w żniwa pewnie żyto znowu po 300zł.Jedyna rada:magazyny.

synek, 2014-05-03 07:50:02

Proszę nie pisać silne spadki bo to była zwykła korekta po której nie ma nawet śladu a obecne kontrakty kosztują nawet więcej niż przed korektą więc straszenie "spadkami " jest nie na miejscu . Z drugiej strony ktoś zleca straszenie to by oznaczało że jest presja na kupno zbóż po taniości więc chyba z tond ten tytuł "Silne spadki cen zbóż" . Najwidoczniej po świętach będzie przeprowadzona akcja na szeroką skalę by rolnicy podpisywali kontrakty na nowe zboża i to najlepiej po niskich cenach bo niby na giełdach " tanieje " a jest przecież odwrotnie i systematycznie drożeje ale kto niezorientowany to da się oszukać .

makler, 2014-05-03 07:38:12BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

Marecki

Farmer podaje przykład nowego ciągnika sterowanego aplikacją. Jeszcze trochę, to przyjdzie czas, że apki będą krowy doić.

Marecki

No to może spróbuj, a potem się podziel wrażeniami. Ja nie stosuję takich wynalazków, bo ziemiory sadzę tylko dla siebie i swoich zwierząt, więc...

Eryk2

Witam Może ktoś doświadczony w temacie wypowie się na temat traktowania ziemiaka huwasanem do przechowywania? czytałem że w Poznańskim w jednym...