PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

W żniwa to jest klęska rolników w starciu z firmami skupowymi,które wykorzystują chwilową nadpodaż towaru;pozostaje magazynowanie.

synek, 2014-05-04 08:58:14

klęska urodzaju?

JKC, 2014-05-03 21:51:49

Niestety wegetacja roślin w tym roku wcześniejsza o miesiąc niż w ubiegłym do tego sprzyjające warunki pogodowe na zachodzie Europy to w żniwa pewnie żyto znowu po 300zł.Jedyna rada:magazyny.

synek, 2014-05-03 07:50:02

Proszę nie pisać silne spadki bo to była zwykła korekta po której nie ma nawet śladu a obecne kontrakty kosztują nawet więcej niż przed korektą więc straszenie "spadkami " jest nie na miejscu . Z drugiej strony ktoś zleca straszenie to by oznaczało że jest presja na kupno zbóż po taniości więc chyba z tond ten tytuł "Silne spadki cen zbóż" . Najwidoczniej po świętach będzie przeprowadzona akcja na szeroką skalę by rolnicy podpisywali kontrakty na nowe zboża i to najlepiej po niskich cenach bo niby na giełdach " tanieje " a jest przecież odwrotnie i systematycznie drożeje ale kto niezorientowany to da się oszukać .

makler, 2014-05-03 07:38:12BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

jarki

Rzepak musi sam dojść takie jest moje zdanie chyba że zachwaszczenie ktoś ma Pamiętam ładnych kilka lat temu znajomy potraktował rzepak...

lokizom

Kolego @barts odnośnie rzepaku mam ten sam dylemat, aż nie śpię. Ale jestem już nastawiony na desykacje