PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Unia to największa komuna świata ,dyktuje wszystko . Gdzie w tym wszystkim jest wolny rynek i kapitalizm ?Dlaczego to bruksela ma mi dyktować ile mam wyprodukować ? Jaki zysk ma Polska z wejścia do Uni -90% dopłat wraca do zagranicznych koncernów ,bo w. Polsce nic się nie produkuje. A rząd z tuśkiem tylko języczek na brodzie iiiiiiiii Merkel.

sprawiedliwy, 2014-05-11 23:37:36

Panie Feliksie to nie chodzi o to co jedzą ludzie tyko o to żeby kosić konkurencję. Dlatego nie ma sprzedaży bezpośredniej a teraz dąży się do wykoszenia małych producentów. Konsumentem nikt się nie przejmuje. Koncerny za tym lobbują i liczą kasę po cichu.

mrówka123, 2014-05-10 19:54:15

Urzednicy z Brukseli winni posmakowac jedzenia z niemieckich marketow ,szczegolnie szynki i kielbasy sa doskonale zrownowazone smakowo i nie ma geniusza ktory by rozpoznal co je.Nam to juz powoli pcha sie na stoly.Wielkie zaklady przetworstwa miesnego rycza ze szczescia na takie ustawy unijne.Gadanie o szkodliwosci wedzenia jest tak absurdalne ze po przyjeciu tego tricku przez Polske mozna sobie pogratulowac naszego ministerstwa gospodarki.Czy przez ostatnie 1000 lat Polacy :truli sie tradycyjnym wedzeniem?

feliks-czepil@wp.pl, 2014-05-10 19:26:55BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

    • Poznań rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Poznań rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Baranowo rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Poznań rynek komercyjny - lokale do wynajęcia

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

miwigos

Do mnie jeszcze nie dojechali,bo to już wielkopolska ,ale są juz blisko