PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

PRAWA GMIN I ROLNIKÓW POLSKICH I LEŚNIKÓW w Dyrektywach UE -- GMINY W CAŁOŚCI I WYŁĄCZNIE ZAJMUJĄ SIĘ EKOLOGIĄ -- ekolodzy są powołani do pomocy czynnej ,czyli do motyki , leśnikom i rolnikom , STOWARZYSZENIA I FUNDACJE -- KAŻDY POWIAT MIAŁ MIEĆ GMINĘ DO ZAOPATRZENIA SZKÓL I ZAKŁADÓW LECZNICZYCH W ZDROWĄ ŻYWNOŚĆ ,, środki w dyrektywach na stare gatunki ,,, to koniec chemii w produkcji żywności ,,,,i przemysłowej uprawy i hodowli na świecie ,, ekolodzy jak i nowe instytucje zostaną dalej karnie zlikwidowane ,żadne dyrektywy nie zostały wykonanie ,, przywłaszczanie uprawnień i środków jest przestępstwem ,,zagrożonym po 5 lat ,,,,, kończą się zasoby naturalne i od ekologi nauka nie ma odwrotu ,, to tysiące tematów ,,,,nauka załatwiła nam dodatkowe środki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ,,,,

ATEM, 2014-09-07 13:51:53

Jestem rolnikiem, jestem Pszczelarzem. Posiadalem ponad 200 rodzin pszczelich, po wywozie ich na rzepak zostało mi teraz 86 rodzin pszczelich. Gospodarz, rolnik właściciel pola z rzepakiem nawet mnie nie poinformował ze robi opryski. Gdzie takie cos powinno byc robione wczesnym rankiem, badz po oblocie pszczół. I, co.? Mam teraz zrobić.?! Sądzić sie z tym rolnikiem.? I, KTO mi Teraz zwroci za to.?!

antonimioduszewski8@gmail.com, 2014-05-13 15:47:22

Nic nie stoi na przeszkodzie aby ekolodzy dali przykład ekologicznego postępowania, czyli zgodnego z naturą.
1. Dali przykład jak można żyć bez prądu, gazu.
2. Powrócili do zamieszkania w szałasach
3. Odżywiali się tylko produktami ekologicznymi pochodzącymi z natury, dzikie owoce, dzikie warzywa.itp.
Bardzo łatwo się daje komuś rady, ale trzeba to pokazać w praktyce.
Niestety zdarzają się jeszcze przypadki niefrasobliwego podejścia do stosowania środków ochrony roślin. Przyczyna spadku liczebności rodzin pszczelich jest bardziej złożona i zależna od wielu innych czynników, o których się nie mówi.
1. Chorób i szkodników atakujących pszczoły i inne owady zapylające.
2. Złego (przygotowania) zaopatrzenia rodzin pszczelich na zimę. I wielu innych przyczyn.

Krzak, 2014-05-13 07:46:59BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

    • Gdynia rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Gdynia rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Gdynia rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Gdynia rynek komercyjny - lokale do wynajęcia

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

arszczecin

2 godziny temu, sapek napisał: ... ja to się kiedyś spotkałem z dziewczyną poznaną przez internet, nawet miała trochę więcej pola...

sapek

... ja to się kiedyś spotkałem z dziewczyną poznaną przez internet, nawet miała trochę więcej pola niż ja ale w gorszej klasie i odpuściłem... :)