PARTNERZY PORTALU
 • partner portalu farmer.pl
 • partner portalu farmer.pl
 • partner portalu farmer.pl
 • partner portalu farmer.pl

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

KOMENTARZE

 • moses 2014-05-22 10:11:25
  Grupy producentów na etapie wstępnego uznania przedstawiły do zatwierdzenia swój plan dochodzenia do uznania, w którym zamieściły wszystko to co niezbędne dla uznania. Wskazały w nich, że jest im potrzeba bardzo dużo pieniążków, żeby zrealizować te wszystkie inwestycje, które muszą (podkreślam - muszą) zrealizować, aby mogły spełnić warunki uznania. Najpierw ARiMR, a potem Marszałkowie województw, głowili się czy te wszystkie inwestycje są istotnie niezbędne dla uznania tych podmiotów za organizację producentów. Wzywali, żeby uzupełnić, zmienić, poprawić. Wreszcie Marszałek potwierdził, że istotnie te olbrzymie inwestycje są absolutnie niezbędne dla uznania. Zatem, jeżeli któraś z nich nie zostanie zrealizowana to znaczy, że nie będzie spełniony jakiś warunek uznania za organizację. A to docelowo oznacza konieczność zwrotu pomocy uzyskanej jako grupa. I nagle - pewnego dnia grupa bez uprzedniej zmiany planu stwierdza, że tylko żartowała, z ARiMR, a potem z Marszałkiem, i tak dużych inwestycji to ona jednak dla uznania, nie potrzebuje. A jak Marszałek nie zgadza się na taką relatywizację, bo próbuje być poważny, to wielkie Unia Owocowa podnosi larum bo polskie chłopstwo jest prześladowane tym, że wymaga się od niego przestrzegania zasad. Przynajmniej spróbujcie być poważni.
 • sadownik 2014-05-22 08:52:35
  No przecież ten gość z prawej "obsługiwał" jeszcze w 2010 r. jako pracownik ARMIR grupy producenckie a teraz wielki zastraszony Prezes Gorzkiewicz. Teraz dochrapał się kasy w tej samej branży która weryfikował i określał zasady dla samego siebie, pewnie nie on jedyny, żaaal słów
 • cośsiędzieje 2014-05-20 23:54:04
  A ja wiedziałam, wiedziałam, że tak będzie. I zgadzam się, że ARiMR to zbrojne oręże, tylko dodam, że nie walczy ono o rozwój rolnictwa.
  A to zamieszanie z grupami jest celowe i ma związek z wyborami do europarlamentu. Bo taka sytuacja w ARiMR jest od lat, a dopiero teraz zrobiło się głośno. Ktoś chce zrobić eurokarierę i też przytulić sporo kasy jak grupy producenckie. Jest wesoło!
 • rolnik 2014-05-19 16:04:53
  jak sie Polacy nie obudzą przy głosowaniu w wyborach to następne pokolenie bedzie robic tylko na niemca, holendra, duńczyka i francuza
  Zniszczony został cały przemysł co lepsza prywatna firma ( ostatnie producent karetek )
  pozostali jeszce rolnicy ale jak widac na nich jest teraz kolej
 • ekojajo 2014-05-19 15:23:03
  A jak piszę,że ARiMR to bojówka -zbrojne oręże PSL to nikt nie chce wierzyć!!!!!!!!!!!

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 54.92.173.9
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin serwisu

Zgłoś swoje propozycje zmian!


Dziękujemy za współpracę!