PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Tak z ciekawostek, można spróbować uprawiać <a href="http://hurtownia-ogrodnicza.eu/produkt/vilmorin-rosliny-ozdobne-premium-drzewko-truskawkowe-arbutus-unedo/">drzewo truskawkowe (ARBUTUS UNEDO) </a>. Spokrewnione z wrzosami, owoce są jadalne, rośnie w Hispanii.

Athyriaceae, 2016-05-10 10:09:13

Uważam, że artykuł jak sama nazwa wskazuje powinien być krótki, więc co Ty oczekujesz od autora tekstu,żeby od razu napisał książkę? Tytuł jak najbardziej pasuje do treści-jest ogólny, ale zawiera najważniejsze informacje. Oczywiście z niecierpliwością będę czekała na artykuł poświęcony konkretnie jednej roślinie, np. liczi, bo właśnie taką mam w doniczce;)

Kamila, 2014-05-20 21:13:48

Artykuł faktycznie jest ogólny, ale jakby nie patrzeć rzuca światło na podstawy w uprawie tych roślin. Mam niedosyt :)W każdym razie jestem bardzo zainteresowana tematem i proszę o więcej informacji odnośnie uprawy poszczególnych roślin.

Anita, 2014-05-20 20:45:32

Artykuł płytki, pobieżny, slizgający się po temacie. Tytuł zdecydowanie przewyższa jego treść.
O wszystkim, czyli o niczym.!!! A możeby tak zgłębić wiedzę i napisać "coś" więcej chociażby na początek o jednej roślinie. Życzę owocnych przemyśleń ew. służę wiedzą :))

ogrodniksamouk, 2014-05-20 15:10:18BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

arszczecin

2 godziny temu, lokizom napisał: "Szef" obwodu łowieckiego powiedział mi że teraz jak kola nie będzie stać na wypłatę...

przem

@jarki naraz, razem z T1 na liść flagowy z T2 pójdzie dodatkowo 20-30 gram boru