PARTNERZY PORTALU partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

@gluten szkodzi
Czyli Młody Rolnik, Modernizacja Gospodarstw, ONW czy różnego rodzaju płatności są dyskryminacją? Dopłaty w sumie także bo sąsiad mający 10ha więcej, dostanie ich więcej niż ja.

Klakier, 2014-06-29 01:31:41

TYŻ. PRAWDA1

BACA, 2014-06-29 00:45:05

Czy Francuzom, Niemcom, Holendrom też takie bzdury wciskają? Jesteście niby w jednej UNII celnej, a doją was jak chcą. Niby jak macie konkurować na rynku europejskim? Przez niższe dopłaty? Przez podział rolników, przez wzgląd na traktowanie na równych i równiejszych? Przecież to łamanie konstytucji. W której jasno i wyraźnie jest napisane, że obywatele polscy według prawa i obowiązków są równi. Nie można ich dzielić i dyskryminować ze względu na pleć, rasę i pochodzenie, ale i także ze względu na status majątkowy grubą kreską 50ha wziętą z księżyca. Bo z logicznego pro-polskiego myślenia, na pewno nie.

gluten szkodzi, 2014-05-30 11:06:35BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

miwigos

Ja sieje 12 km/h,przymierzam się na 14, Też staram się nie przekraczać 10km/h. Mnie kusi kizeryt już teraz, głównie ze względu na chęć sprawdzenia...

maksiu432

No jest łagodniej ale i tak odczuwamy swoje albo nie my tylko nasze plony, u nas jeszcze poniżej 20 nie pokazało ale i przyjdzie to w swoim czasie.

Marecki

A ja na Cyckach mam -7 i mgłę. Na poranną trasę znowu będą fajne warunki.