PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Stasiek, za dużo pijesz

Jaś, 2014-06-30 14:05:25

- mieli politycy zrobić prywatyzację i uwłaszczenie wnosiła nauka światowa ,,ale durnie nie rozumieli ,,, takiej oferty to żaden rząd by nie odrzucił ,dzisiaj byśmy byli najnowocześniejszym krajem na świecie ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, środki dodatkowe dała nam nauka światowa za wybitną wiedzę leśników i rolników ,,za ekologię , ,,,,,,,,, ponieważ nauka od lat 90 od nich się uczy , , lasów nie wolno ruszać i rolników nauka dała im prawa ,, tylko rząd i nowe instytucje powołali i urzędasy nie czytali dyrektyw tylko swoje przepisy ,, podlegają pod naukę i zlikwiduje karnie , jak stowarzyszenia ekologicznie - SŁABE PAŃSTWO I CIENKA NAUKA ,, jak przez wieki żywność i drewno to była twarda waluta i poco przemysł likwidowali ,, bo to komuna ,, durnie i dzisiaj udają patriotów ,, do motyki ,,, możemy liczyć na duże kary ,,,,,,,,,,,,agencje są tymczasowe ,,,,,,,,, podlegają pod naukę światową ,ministerstwa itd ,, co się nie podoba polskim rolnikom ,, któży są najważniejsi na świecie ,bo mają jedyną wiedzą ,,, wnosić do gazet ,w przypadku odmowy likwidacja i cofanie uprawnień dziennikarzom i 5 lat do motyki ,oraz każdy urzędnik w służbie publicznym ,,, patologia w Polsce osiągnęła apogeum ,,dlatego powołali CBA ,,,,,,,,, ZNAM WSZYSTKIE ORAZ PRZYSZŁE DYREKTYWY ,,,,,,,,,

STANISŁAW, 2014-06-30 13:32:04

PSL natomiast zgłosiło w Sejmie projekt nowelizacji Konstytucji, proponując dodanie w niej Art. 74a. o treści: „1. Lasy stanowiące własność Skarbu Państwa są dobrem wspólnym i podlegają szczególnej ochronie.

2. Lasy stanowiące własność Skarbu Państwa nie podlegają przekształceniom własnościowym, z wyjątkiem przypadków określonych w ustawie.

- A co to za ustawa ??? przecież w takiej ustawie to wszystko można napisać. Banda złodziei.

piotrk, 2014-06-01 03:29:13

Z tych wypowiedzi nasuwa się wniosek, że ;
1. Istnieje zagrożenie istnienia niektórych niepotrzebnych instytucji, a gdzie wtedy umieści się zasłużonych partyjnych kolegów i rodzinę, którzy niewiele potrafią poza urzędowaniem i braniem pieniędzy.(patrz ANR i inne)
2. Wszyscy mówią o racjonalnym gospodarowaniu, ale czy takie mamy? Przeważa pokolenie wychowane na ekonomii socjalizmu i co gorsza obecni nauczyciele są skażeni tą ekonomią.
3. Nie jestem leśnikiem, ale w moim mniemaniu las jest taką samą uprawą jak inne, wymagającą uprawy ,nawożenia i ochrony. Lasy państwowe prowadzą uprawę ekstensywną, niewiele odbiegającą od metod stosowanych przed wiekami. I nie zmieni się nic jeśli nie będzie konkurencji, która wymusi postęp w uprawie drzew i produkcji drewna.
4. Dlaczego nie mogą współistnieć różne formy własności? nie ma przeciwko temu żadnych racjonalnych argumentów.
5. Panowie zdecydujcie się czy ma być socjalizm, czy kapitalizm? Wydaje się, że społeczeństwo dawno wyraziło swą opinię.
Zgadzam się z moimi przedmówcami, że przy takim zarządzaniu krajem nasza niepodległość jest zagrożona

A. Krzak, 2014-05-31 08:20:08

@popierdujący protest
Cezary Olejniczak - poseł z końską twarzą - zauważył, że PGR-ów nie ma i że fajnie by było, żeby część ziemi rolnej zostało w zasobach skarbu państwa bo to perełki. C.uj wie tylko dlaczego 99% ziemi rolnej w Polsce należy do prywatnych chłopów. Poseł z SLD może wkrótce wpadnie na pomysł, żeby ją nacjonalizować. Prywatyzacja to dobro samo w sobie. Mam gdzieś czy ziemia z ANR będzie należała do polskiego czy czeskiego chłopa. Jak czeski da za nią więcej to powinien ją nabyć i płacić podatek zamiast czynszu dzierżawnego.

mazowsze, 2014-05-30 20:08:48

Przecież to państwo jest bankrutem , zadłużenie Polski to przeszło 1 bilion PLN,
czym to spłacić ! Ukraina ma 1,3 polskiego zadłużenia ...

foxi, 2014-05-30 19:57:07

o!!! ktoś oprzytomniał ,lepiej póżno niż wcale,chyba się jednak po 20 latach rabunku zorientowali co zrobili albo byli u czechów na piwie i oni im pokazali jak mieć i ziemie własną i pieniądze z dzierżaw do końca świata pzdr

chłop, 2014-05-30 18:58:19

Od siebie proponuje dodac
"Czy jestes za tym, aby Polska byla krajem mlekiem i miodem plynacym?"

rstw, 2014-05-30 18:49:11

Rozkradli, rozgrabili, rozprzedali... sprzedajni posłowie, obcy kapitał, brak wojska, inne kraje ustalają nam prawo, rozproszenie w panstwie... Hmmmm Czy my juz tego nie przerabialiśmy???? I co znowu na 123 lata do niewoli???

Popierający protest, 2014-05-30 17:07:34BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

    • Macierzysz rynek komercyjny - obiekty na sprzedaż
    • Warszawa rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Warszawa rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Warszawa rynek komercyjny - lokale na sprzedaż

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

ikcomas

U mnie nie ma kolanka jeszcze, pasowało by skrócić bo bujna bardzo ale ciut ciut za wcześnie a od jutra ma u mnie niby padać. Mimo...

jarki

U nas też zaczynają kwitnąć te kikuty :(   A pszenica kończy krzewienie ale jest "fest" :)