PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

....jakoś chyba nie tracimy z powodu tej ustawy ,jak komus jest żle zawsze może się prfzenieść , na wschód

kew, 2014-06-10 18:45:43

Brak słów na tych oszołomów z wiejskiej. W głowie siano zamiast mózgu. Żenada. Jesteśmy już chyba najbogatszym krajem w UE skoro nic nie musimy robić bo wszystko jest zakazane. Może w ogóle zakażmy jakiejkolwiek działalności rolnej w tym kraju i wygońmy rolników do Rumunii. Mam taką propozycję, żeby zakazać posłom myśleć bo im jakoś to nie wychodzi debilom.

Piotr, 2014-06-10 18:34:24

widać jak pis i twój ruch działa na rzecz rolników . Z jednej strony mówią że są za rolnikami a działania są wręcz odwrotne . Trzeba będzie rozliczyć przy wyborach . Szlag człowieka trafia widząc takich oszustów .

jas0000, 2014-06-09 17:04:46

Ciekawe co się zmieniło po zakazie, w kwestii ochrony zwierzątek oczywiście. Bo rytualny ubój nadal jest, i bydło ubijają z tym że nie u nas tylko za granicą, i tyle ile wcześniej.Więc pytam wszystkich ,, zielonych" co uzyskali głosując za odwołaniem uboju?????? Chyba tylko to że wszyscy liczą straty i ludzie nie mają pracy.
Teraz aby już było całkiem różowo na świecie proponuje zakazać w USA wolnego wypasu na prerii , bez opieki wet, bajorko z wodą ch.... wie gdzie, susza cały rok , jeszcze je łapią i żelazem przypalają to niedopuszczalne. A u nas w pierwszej kolejności likwidujemy brojlery drobiowe, tam to jest akcja ( wszystko idzie taśmowo, więc chore kurczaki zdychają 2 dni chyba że je inne wcześniej przydepczą), potem fermy trzody, no i krowy mleczne tam by się również sporo znalazło. Wtedy nasz kraj się będzie się rozwijał przednio i wszyscy będą zadowoleni, jak ci co teraz mają bydło mięsne.

ja, 2014-06-08 20:47:06

bedzieta wpie rdalać kury z cedrobu i nic pozatym

Lewar, 2014-06-08 19:41:44BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

jarki

To tak jak zwykle czy w Warszawie czy też w Brukseli  Co by tu jeszcze spie..olić 

arszczecin

Dziś odbyła się podkomisja w sprawie prawa łowieckiego. łączny czas 40 minut? czas podróży 16 . Godzin :P  Najwięcej śniegu u tego...