PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

....jakoś chyba nie tracimy z powodu tej ustawy ,jak komus jest żle zawsze może się prfzenieść , na wschód

kew, 2014-06-10 18:45:43

Brak słów na tych oszołomów z wiejskiej. W głowie siano zamiast mózgu. Żenada. Jesteśmy już chyba najbogatszym krajem w UE skoro nic nie musimy robić bo wszystko jest zakazane. Może w ogóle zakażmy jakiejkolwiek działalności rolnej w tym kraju i wygońmy rolników do Rumunii. Mam taką propozycję, żeby zakazać posłom myśleć bo im jakoś to nie wychodzi debilom.

Piotr, 2014-06-10 18:34:24

widać jak pis i twój ruch działa na rzecz rolników . Z jednej strony mówią że są za rolnikami a działania są wręcz odwrotne . Trzeba będzie rozliczyć przy wyborach . Szlag człowieka trafia widząc takich oszustów .

jas0000, 2014-06-09 17:04:46

Ciekawe co się zmieniło po zakazie, w kwestii ochrony zwierzątek oczywiście. Bo rytualny ubój nadal jest, i bydło ubijają z tym że nie u nas tylko za granicą, i tyle ile wcześniej.Więc pytam wszystkich ,, zielonych" co uzyskali głosując za odwołaniem uboju?????? Chyba tylko to że wszyscy liczą straty i ludzie nie mają pracy.
Teraz aby już było całkiem różowo na świecie proponuje zakazać w USA wolnego wypasu na prerii , bez opieki wet, bajorko z wodą ch.... wie gdzie, susza cały rok , jeszcze je łapią i żelazem przypalają to niedopuszczalne. A u nas w pierwszej kolejności likwidujemy brojlery drobiowe, tam to jest akcja ( wszystko idzie taśmowo, więc chore kurczaki zdychają 2 dni chyba że je inne wcześniej przydepczą), potem fermy trzody, no i krowy mleczne tam by się również sporo znalazło. Wtedy nasz kraj się będzie się rozwijał przednio i wszyscy będą zadowoleni, jak ci co teraz mają bydło mięsne.

ja, 2014-06-08 20:47:06

bedzieta wpie rdalać kury z cedrobu i nic pozatym

Lewar, 2014-06-08 19:41:44BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

miwigos

LOKIZOM jak nie skosisz to po czym zasiejesz rzepak .ja musze prędzej skosić pszenice

barts

Dlatego napisałem że ilość łuszczyn jest trudna do oszacowania, ale nie przyjmuję plonu rzędu 2-3 tony, co do mtz raczej nie będzie...