PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

ja właśnie tu trafiłam przed urlopem, bo też próbowałam coś wykombinować dla moich roślinek ;) bo u mnie na sąsiadów to niestety ciężko liczyć... ostatecznie jednak postawiłam na blumat, o którym piszecie. podoba mi się działanie tego systemu, a też wyczytałam, że to trwałe rozwiązanie, więc od razu będzie na przyszłe lata

marta, 2017-07-24 12:09:18

Mimo wszystkich uroków mieszkania na odludziu w czasie urlopu żałuję, że nie mam sąsiadów, co wpadliby podlać kwiaty. Po jednym urlopie, gdzie nie było w ogóle deszczu i padła mi połowa roślin zdecydowałam się na zakup systemu do automatycznego podlewania tropf blumat. Podlewa rośliny przez całe lato, ale na wyjazdy podłączamy go wyjątkowo nie do pojemnika z wodą, a do kranu i roślinki nawet nasze urlopy przeżywają.

Aleksa78, 2016-07-05 09:14:50

Ja tam nie bawiłabym się w jakieś domowe samoróbki, bo nigdy nie wiadomo czy będą niezawodne, a moich pelargonii nie poświęciłabym na sprawdzenie tego. Od lat na wyjazdy montuję do kwiatów Blumat i jeszcze nie zdażyło się żeby coś nie zadziałało. Urządzenie samo bada nawilżenie ziemi i dolewa tyle wody, ile trzeba.

gabrysia, 2015-06-16 14:29:35BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

jarki

@Pałuczanin81 Roślina energetyczna na opał szybko rosnąca ? 

Marecki

Jeśli do ochrony przed takim wiatrem, to na pewno nie idź w kierunku lasu. U siebie do tej pory widzę efekty tamtej nocy.