PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Najpierw proszę o godne płace dla doradców, STOP pogardzie i finansowemu poniżaniu doradców, a jaka płaca taka praca!

Doradca ODR, 2014-06-13 22:15:09

Pracownicy ODRów od zawsze są takimi ekspertami, w tej kwestii nic się nie zmienia. Aczkolwiek taka uformalniona współpraca z ARiMR z pewnością wszystkim wyjdzie na dobre.

doradca, 2014-06-13 09:06:23

Stworzenie tych zespołów to tylko fikcja, pokazanie, że rząd, a raczej ministerstwo coś robi dla rolników aby im "ułatwić". U mnie na powiece zawsze staraliśmy się jako doradcy pomóc rolnikowi w kontaktach z ARiMR za darmo. A wniosek wiadomo, że kosztuje - jest na to cennik (wisi przy każdym biurze a także na stronie firmowej) i rolnik może wybrać ODR czy prywatna firma. No a kontakt z ARiMR jest jaki jest - moje kilkudniowe próby skontaktowania się się z pracownikiem prowadzącym sprawę Młodego Rolnika (rozliczenie biznes planu) spełzły na niczym. Już nie mówiąc o tym, że nie ma jednej wersji weryfikacji wniosków - każdy pracownik ma inną wizję (u jednego rolnika były 3 poprawki, bo po każdym ich odesłaniu inna osoba to weryfikowała). Pozdrawiam składających.

elo, 2014-06-13 08:14:46

To nie lepiej obsługiwać rolników w ARiMR możliwie jak najlepiej, a nie tworzyć jakieś zespoły eksperckie ?? Jedna firma rzadowa ma przygotowywać środki odwoławcze na druga ??

Pytalski, 2014-06-12 17:30:27BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

    • Kowary rynek komercyjny - lokale na sprzedaż
    • Rzeszów rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Kraków, Krowodrza rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Kraków rynek komercyjny - lokale do wynajęcia

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

barts

Z ccc trzeba trafić w punkt i nie ma problemów, niestety aby trafić mamy też szanse na złe warunki po zabiegu przez co pozostają złe...

jarki

W modusowatych i nie tylko ogólnie we wszystkich antywylegacze  Termin to podstawa i pogoda odpowiednia  Na modusy to...