PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Najpierw proszę o godne płace dla doradców, STOP pogardzie i finansowemu poniżaniu doradców, a jaka płaca taka praca!

Doradca ODR, 2014-06-13 22:15:09

Pracownicy ODRów od zawsze są takimi ekspertami, w tej kwestii nic się nie zmienia. Aczkolwiek taka uformalniona współpraca z ARiMR z pewnością wszystkim wyjdzie na dobre.

doradca, 2014-06-13 09:06:23

Stworzenie tych zespołów to tylko fikcja, pokazanie, że rząd, a raczej ministerstwo coś robi dla rolników aby im "ułatwić". U mnie na powiece zawsze staraliśmy się jako doradcy pomóc rolnikowi w kontaktach z ARiMR za darmo. A wniosek wiadomo, że kosztuje - jest na to cennik (wisi przy każdym biurze a także na stronie firmowej) i rolnik może wybrać ODR czy prywatna firma. No a kontakt z ARiMR jest jaki jest - moje kilkudniowe próby skontaktowania się się z pracownikiem prowadzącym sprawę Młodego Rolnika (rozliczenie biznes planu) spełzły na niczym. Już nie mówiąc o tym, że nie ma jednej wersji weryfikacji wniosków - każdy pracownik ma inną wizję (u jednego rolnika były 3 poprawki, bo po każdym ich odesłaniu inna osoba to weryfikowała). Pozdrawiam składających.

elo, 2014-06-13 08:14:46

To nie lepiej obsługiwać rolników w ARiMR możliwie jak najlepiej, a nie tworzyć jakieś zespoły eksperckie ?? Jedna firma rzadowa ma przygotowywać środki odwoławcze na druga ??

Pytalski, 2014-06-12 17:30:27BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

jarki

Rzepak musi sam dojść takie jest moje zdanie chyba że zachwaszczenie ktoś ma Pamiętam ładnych kilka lat temu znajomy potraktował rzepak...

lokizom

Kolego @barts odnośnie rzepaku mam ten sam dylemat, aż nie śpię. Ale jestem już nastawiony na desykacje