PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Chcę polecić Kosiarkę spalinową od Hortmasz.pl z napędem z silnikiem Subaru produkowanym i montowanym w Japonii. KOSIARKA SPALINOWA LV46T-A1 Seria silników EV została zaprojektowana i wykonana dla wymagających użytkowników i ekstremalnych warunków pracy. Silnik wykonany w technologi OHC z wałkiem rozrządu umieszczonym w głowicy i napędzanym łańcuchem. Silniki Subaru EA charakteryzuje łatwiejszy rozruch, cichsza praca oraz większa moc niż jednostki konkurencji. W celu zwiększenia żywotności silnik wyposażono w żeliwną tuleją cylindra, wzmocniono tłok i pierścienie. Przekonajcie się sami!

Cyklamen, 2016-06-07 11:45:45

A ja polecam takie kosy ręczne http://www.castorama.pl/produkty/ogrod/narzedzia-ogrodowe/ciecie/kosy-reczne.html Jeżeli ktoś nie ma kasy na super sprzęt, to taka kosa też się sprawdzi. Przy okazji trochę poćwiczymy, a w lecie się opalimy ;)

Borento, 2015-06-03 07:53:59

ja postawiłem na kosiarkę elektryczną combi 36 E marki stiga. Sprzętem można pracować w trzech systemach koszenia, są nimi: mulczowanie, zbieranie do kosza i tylny wyrzut.

rafall, 2014-07-12 11:04:36

Jestem kobietą i moja wiedza na temat kosiarek jest żadna, dlatego artykuł w sposób bardzo jasny i uporządkowany wzbogacił moją wiedzę. Uważam, że więcej odnośnie dokładnych typów kosiarek powinno się szukać na innych stronach,np.producentów kosiarek. Mysle,że tam autor komentarza ,, wlaściciel kosiarki,, może znaleźć wiadomości jakich potrzebuje.

ania, 2014-06-17 19:09:34

A ja mam kosiarkę elektryczną o szerokości koszenia 48 cm.
Według autora artykułu taka kosiarka nie powinna istnieć.
Gratuluję wiedzy!!!!

Andrzej, 2014-06-17 18:07:26

Jest pewna wieś w zachodniopomorskiem ,że codziennie od poniedziałku do póznych godzin nawet nocnych w sobotę warcza i straszą wykaszarki - kosy . Im głośniejsza i większa ta stanowi dume własciciela oraz powód do dyskusji a i powód do wpędzenia adwersarza, który jest w posiadaniu biedniejszej i ciszej chodzacej w dołek psychiczny . Jeśli ktoś jest przekonany ,że piekło to wytwór fantazji poety , niech przybedzie w moje strony i nasyci uszy tym spiewem. Czy nie jest tak ,że wszystkie kosy Sthile , Hugsvarny i pomniejsze firmy w założeniu miały pracować w lesie - czyli w miejscach do których zostały stworzone przez w/w producentów?

terko, 2014-06-17 15:56:42

Jak zwykle wiele hałasu o nic. O tym ,że są różne kosiarki to chyba kazdy wie. Z tego artykułu oczywiscie nic nie wynika. Szumny tytuł, a w rezultacie żadna wiedza. Nie napisaliście jeszcze, że można ścinać sierpem lub nożyczkami.

właściciel kosiarki, 2014-06-17 07:27:03

co do trawnika, to takie tam lokowanie produktu
http://green-grass.com.pl/trawa-z-rolki-szczecin/

arszczecin, 2014-06-13 23:35:03

to powinni sobie czytac ci co rzadza stadionem narodowym w warszawie może wkoncu by wyhodowali porzadna trawke ha ha ha ha

golf, 2014-06-13 20:32:20BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

    • Warszawa rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Gdynia rynek komercyjny - lokale na sprzedaż
    • Warszawa rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Warszawa rynek komercyjny - lokale na sprzedaż

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

arszczecin

takie tam w ogórdku stare, ale ciekawe  

Marecki

Dokładnie. Ciepło w buty im się robi i próbują straszeniem, albo zaproszeniem na członka. A ja już kiedyś mówiłem, że członka z...