PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Ja czytając komentarze też postanowiłem spróbować, na początku wielkich różnic nie widziałem, ale potem różnie dało się zauważyć, wynajmuje tez jedną chlewnie, ludzie którzy tam pracują sami mówili mi że zobaczyli różnicę, jeśli chodzi o zapach, świnie są spokojniejsze a i po odchodach widzieli że lepiej pasza wykorzystana. Obornik też ma inną inny wygląd. Ja będę dalej stosował, bo na tel innych preparatów które stosowałem ten wypada najlepiej.

Lucjan, 2014-08-14 09:26:19

Ja też od tygodnia podaję i widzę różnice w wykorzystaniu paszy, i mnie ma nieprzyjemnego zapachu, u mnie kanibalizm występował w tej chwili nie ma. Jak na razie jestem zadowolony z humac natur afm

Krzysztof, 2014-08-04 09:20:15

Witam po przeczytaniu komentarzy skusiłem się na ten produkt wprowadziłem go we wszystkich grupach. We wszystkich grupach było ok tylko u grupy odsadzeniowej pojawiły się biegunki, ale skontaktowałem się z pracownikiem firmy, przedstawiłem mu problem, on podał mi zalecenia jak mam postępować i się wszystko unormowało. Więc powiem tak produkt działa a do tego jeszcze jak coś się dzieje to można zawsze się skontaktować z pracownikiem firmy, który służy pomocą. Ja jestem zadowolony i z działania produktu i z obsługi przez firmę.

Olek, 2014-07-25 12:44:15

Ja zacząłem stosować ten środek od początku tygodnia i widzę już różnice jeśli chodzi o wykorzystanie paszy lepiej jedzą wszystko wyjadają, świnie są spokojniejsze i co ważne poprawił się zapach przy takich temperaturach jak mamy nie czuć praktycznie zapachu amoniaku. Więc u mnie zadziałał ten preparat. Warto stosować .

Kamil, 2014-07-09 10:08:29

Witam ja stosuję u siebie już jakiś czas ten preparat i jestem zadowolony, zapach uciążliwy spadł i to bardzo, na zewnątrz praktycznie nie czuć zapachy chlewni, lepiej wykorzystują pasze świnie widzę to po odchodach, mam mniejsze nakłady na leczenie bo nie występują biegunki.

Jurek, 2014-07-01 18:08:47

Powiem szczerze nie potrafię wyjaśnić dokładnie ale z worka znalazłem adres strony internetowej dystrybutora na terenie Polski i tam jest opisane wszystko co i jak ale i widziałem że jest sporo opracowań skład jest też podany. www.mirpol.biz pozdrawiam. Ja stosuję to u siebie powiem tak na początku wziołem dwa worki na spróbowanie bo do nowości powiem szczerze podchodzę sceptycznie bo już kilka razy sie naciołem wziołęm większą ilość towaru miał być super a okazała się lipą i dlatego tylko dwa worki wziołem na początku ale efekt działania przeszedł moje oczekiwania a to był tez akurat okres gdzie pojawiły sie u mnie w chlewni biegunki i powiem że też pomogło, a o preparacie usłyszałem na szkoleniu dla rolników organizowanym przez odr. Wziołem sobie wizytówke i najpierw w domu sobie posiedziałem pomyślałem miałem troszkę mętlik bo był to okres jak cena żywca w dół poszła. ale teraz nie żałuję że spróbowałem bo teraz ze swojego doświadczenia wem że działa.

Darek, 2014-06-28 11:26:14

ale Darek co to ma w składzie jaką ma wartość?? i co to w ogole jest kawa huminowa

...b, 2014-06-26 15:05:47

Ja u siebie podaję środek z kawami huminowymi i nie mam problemu ze smrodem a i przyrosty mam dobre co ważne nie duże ilości się daje tego preparatu bo tylko 5 kg na tonę paszy i nie musiałem znów dawki pokarmowej układać. A koszt nie wydaje mi się że nie za duży bo 50 zł do tony ale za to mniej na leki wydaję, biegunek nie mam a i widzę po odchodach lepsze wykorzystanie paszy więc wydaje mi że warto. Preparat produkowany na słowacji. Humac Natur się na zywa

Darek, 2014-06-26 14:35:54BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

Pałuczanin81

Na końcu nam zmarznie w lutym i tabelki do archiwum

mieto35

Ja mam coś takiego , trochę się różni od tego co dodał @przem  , co źródło to inne dane .