PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Kazdy sprowadzał wolne od BVD, IBR a jednak prawie w każdej oborze która powiększała stado jest problem. Jeżeli chodzi o inne sprawy to nie jest tak zle, a genetyke mozna sobie poprawić. I ceny na Podlasiu (skąd pochodzę) są znacznie wyższe.

Popierający protest, 2014-07-01 23:00:40

pierwiastki w ciągłej sprzedaży pow ciechanów mleto@wp.pl, za mniej jak 7 tyś zł nie sprzedam (po buhajach wizard rainman impuls ) (również buhajki po ww ojcach) pozdro 300 wolne od gruźlicy białączki zanokcicy BVD, IBR IPV coli rota corona wirusów,nie robiłem korekcji racic obecnie popierdzielaj jako jałówki wysoko cielne na pastwisku

Lewar, 2014-07-01 22:48:16

Jak sie siedzi i pisze gupoty na forum to skad bedzie czas zajac sie krowami

z, 2014-07-01 21:07:27

Oj Pawle, trochę przesadzasz ;)
Jakby zagramanica doili tylko robotami.
Ruszta, jak najbardziej.
Sprowadzilem ponad setkę ho. Problem był nie w sposobie doju. Utrzymania, żywienia jak najbardziej. Moje wina, moje wina, moje bardzo wielkie wina.

Ale nie wyobrażam sobie sytuacji, aby dawać grubą kasę za sztuki a nie poświęcić dnia aby skoczyć na wybór do de, nl, dk czy fr.

arszczecin , 2014-07-01 20:39:44

Wszysdko wygląda ładnie i pięknie jak się o tym czyta tylko nikt nie bierze pod uwagę że krowa pierwiastka z holandi czy dani jest najczęściej dojona na robocie i utrzymywana w systemie rusztowym i taka pierwiastka w transporcie może zachorować na poważny rodzaj Mastitis A co najważniejsze firmy zajmujące się obrotrem patrzą tylko na kase i nigdy tak naprawdę nie wiem z kąd dane jałówki pochodzą no chyba że jedziemy na selekcje i ceny są chore produkcja mleka nie jest aż tak opłacalna żeby wołać 8-9 tyś za jałówkę czy krowę pierwiastkę.

Pawelp, 2014-07-01 18:09:54BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

Pałuczanin81

Też dziś lustracja w padającym śniegu- całe rzędy w zaniżeniu terenu(koleinach od siewu) zdechnięte wzdłuż-co za przyczyna?nadmiar...

jarki

Wcześniej dałeś 84 ? Ja bym teraz dołożył te 34 i liczył jako pierwszą dawkę     Sam podałem ciut więcej i to...