PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

PSL wywiera presję na ARIMR i to jest tego jaskrawy przykład.Przychodzi poseł z propozycją machlojki,przyjęcia wniosku po terminie i urzędnik ma wybór wylatuje z pracy,albo kręci lody z psl-owcami

ekojajo, 2014-07-13 09:49:58

I po co wszyscy uwikłani są w procesy sądowe za pieniądze podatników . A sądy są stronnicze. I zawsze wybielą organ czyli Agencję. Od czasu dopłat i rozbudowania instytucji ARIMR większość uczciwych ludzi stała się " przestępcami " zrobionymi przez Agencję.Władza uderzyła im do głowy. A przecież mają wszelkie możliwości i środki aby tak nie było. Czasem wystarczy tylko chcieć i widzieć ziemię jako dobro narodowe , a w ludziach Polaków.

gość, 2014-07-03 19:47:49

Krzak, nie kumasz. Logika wywodu wskazuje na co innego. Jak sądzisz, co by się działo, jak ja bym tak postąpił?

małorolny, 2014-07-03 15:57:59

Prokurator nie ma się czym zajmować? Logika wywodów wskazuje, że wniosek był jednak złożony przed 15 maja, czyli jeżeli był to czerwcowe powinno być ewentualne uzupełnienie wniosku co się często zdarza. Czasami to uzupełnienie jest kilkakrotne, bo urzędnicy ARiMR mają kłopoty ze zrozumieniem podstawowych pojęć. Istotne jest czy małżonkom Maliszewskim należały się dopłaty w kwestionowanej wysokości? Wydaje się że tak, to po co ten raban i narażanie skarbu państwa na koszty. Czy ktoś chce dokopać Maliszewskiemu?

Krzak, 2014-07-03 15:45:55BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

Pałuczanin81

Na końcu nam zmarznie w lutym i tabelki do archiwum

mieto35

Ja mam coś takiego , trochę się różni od tego co dodał @przem  , co źródło to inne dane .