PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Absolutnie podzielam zdanie o swobodzie działania na własnej działce przy wycinaniu drzew.
Kazdy rozsądny zdaje sobie sprawę i tu potrzebna będzie zgoda organu gdy chodzi o
drzewa zabytkowe , historyczne, pomniki przyrody i inne , które wymagają szczególnej ochrony.
Reszta należy do wyłączne decyzji właściciela.

rolnik, 2014-07-07 21:42:15

Na własnej działce, właściciel powinien sam zarządzać roslinnością. W ustawie tej chodzi nie o ochronę przyrody, ale o kolejny sposób na zdzieranie pieniędzy z obywatela. Każdy to wie, że rządzący na siłę doją nas równo.

Basia, 2014-07-06 06:06:20

podzielam zdanie sadziu i krzyśka .

władysław, 2014-07-04 09:48:19

Ustawa o ochronie przyrody w tym zakresie jest po prostu absurdalna. Kompletny brak logiki i terror państwa wobec obywatela. Jeśli ktoś jest właścicielem drzewa to może go sobie ściąć kiedy tylko sobie zapragnie - taka jest logika prawa własności, która powinna być ponad absurdalną ochronę przyrody. Niestety w Polsce są tysiące zwolenników tej ustawy, domorosłych obrońców przyrody. Przeciętny człowiek zbyt rzadko ma na własnej skórze możliwość odczucia restrykcyjności tego prawa. To w ogóle nie powinno podlegać regulacji - właściciel gruntu może sobie ścinać wszystko co posadził lub kupił wraz z gruntem bez pytania się kogokolwiek o zgodę. Czy ktoś policzył jakie są koszty tych idiotycznych przepisów? Czy nas na to stać! Może jestem w mniejszości ale szczerze nienawidzę tej filozofii stanowienia prawa. Konieczność uzyskania zgody na ścięcie powinna być wyjątkiem a nie zasadą!

sadziu, 2014-07-03 21:07:44

absurdalne przepisy,pozwolenie zgoda ale co za tuman wymyślił takie kary?Mandat ok,a nie stawki jak za wywrócenie kolumny Zygmunta conajmniej.

Krzysiek222, 2014-07-02 22:21:17BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

lokizom

Niechcacy wprowadziłem w błąd nie miało być w % tylko o jeden rząd wielkości mniej czyli promil

Marecki

I dlatego będziemy siać go w terminie, jaki ustawa przewiduje ;)  Nie wiem jak, ale stanę na głowie, żeby go dotrzymać. Dwa tygodnie to...