PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Absolutnie podzielam zdanie o swobodzie działania na własnej działce przy wycinaniu drzew.
Kazdy rozsądny zdaje sobie sprawę i tu potrzebna będzie zgoda organu gdy chodzi o
drzewa zabytkowe , historyczne, pomniki przyrody i inne , które wymagają szczególnej ochrony.
Reszta należy do wyłączne decyzji właściciela.

rolnik, 2014-07-07 21:42:15

Na własnej działce, właściciel powinien sam zarządzać roslinnością. W ustawie tej chodzi nie o ochronę przyrody, ale o kolejny sposób na zdzieranie pieniędzy z obywatela. Każdy to wie, że rządzący na siłę doją nas równo.

Basia, 2014-07-06 06:06:20

podzielam zdanie sadziu i krzyśka .

władysław, 2014-07-04 09:48:19

Ustawa o ochronie przyrody w tym zakresie jest po prostu absurdalna. Kompletny brak logiki i terror państwa wobec obywatela. Jeśli ktoś jest właścicielem drzewa to może go sobie ściąć kiedy tylko sobie zapragnie - taka jest logika prawa własności, która powinna być ponad absurdalną ochronę przyrody. Niestety w Polsce są tysiące zwolenników tej ustawy, domorosłych obrońców przyrody. Przeciętny człowiek zbyt rzadko ma na własnej skórze możliwość odczucia restrykcyjności tego prawa. To w ogóle nie powinno podlegać regulacji - właściciel gruntu może sobie ścinać wszystko co posadził lub kupił wraz z gruntem bez pytania się kogokolwiek o zgodę. Czy ktoś policzył jakie są koszty tych idiotycznych przepisów? Czy nas na to stać! Może jestem w mniejszości ale szczerze nienawidzę tej filozofii stanowienia prawa. Konieczność uzyskania zgody na ścięcie powinna być wyjątkiem a nie zasadą!

sadziu, 2014-07-03 21:07:44

absurdalne przepisy,pozwolenie zgoda ale co za tuman wymyślił takie kary?Mandat ok,a nie stawki jak za wywrócenie kolumny Zygmunta conajmniej.

Krzysiek222, 2014-07-02 22:21:17BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

arszczecin

Jarki, zalezy pod jakim kątem spojrzeć. Jeśli pod kontem rolniczym, tak spiereić. Jeśli pod kontem pzł to wzmocnić. Tam jest walka drużyn....

jarki

To tak jak zwykle czy w Warszawie czy też w Brukseli  Co by tu jeszcze spie..olić