PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

mazowsze pozdrawiam-im szybciej zrozumieją ze roszczeniowa postawa ma swoje granice tym lepiej dla nich,ci którzy nie zrozumieją zbankrutują

miastowy, 2014-08-05 12:33:30

@miastowy
Prawda jest taka, że wszystko jedna jaka jest jakość tych produktów - właściwie funkcjonujące urzędy kontrolujące jakość powinny konsumentów chronić przed niezdrową żywnością pochodzącą zarówno z Polski jak i z zagranicy. Te pomrukiwania ludzi pokroju rol-nicka o jakiejś misyjności polskiego chłopstwa, o tym jak to w mieście nie wiemy ile im zawdzięczamy i, że tylko oni potrafią przewidzieć jaka będzie katastrofa w miastach bez krajowego rolnictwa, tylko potwierdza ich indolencję. Ponadto takie bzdury obrażają moją inteligencję - bo do jakiego stopnia przypuszczają, że jestem naiwny skoro zakładają, że jestem skłonny uwierzyć w to co mówią. Mają do czynienia wyłącznie z ludźmi o ich poziomie IQ - innych unikają i to jest ich dramat. Najprostsze argumenty ich nie przekonają - taka mentalność. Dlatego ja nie zamierzam ich pouczać, a Tobie życzę powodzenia i siły w niesieniu kaganów oświaty między tłuszczę. Podziwiam, że Ci się jeszcze chce - nadal Ci ich żal? Bo mi wcale.

mazowsze, 2014-08-05 12:04:26

mazowsze to jest próba przekonania kogoś kto chce tylko przywilejów i następnych dopłat bez ponoszenia jakiegokolwiek ryzyka swojej działalnosci ,tylko brać i ciagle narzekać,za te składki w KRUS powinni otrzymywać 200-300 zł emerytury a dostaja prawie 3 razy wiecej,ich składka ledwo pokrywa utrzymanie urzedników a gdzie reszta,miasto produkuje wie ma skad kupic zywność,co do tzw zdrowej polskiej zywności to mam inne zdanie,jej jakość jest podobna do tej z zagranicy sądząc po zuzyciu nawozów i innych srodków,nikt nie mówi żeby nie pomagać ale są gdzieś jakieś granice

miastowy, 2014-08-05 11:41:51

@nick-rolnick
trzęsę się jak osika ;)
A tak na serio to ochłoń chamie.

mazowsze, 2014-08-05 11:16:07

mazowsze po twojej wypowiedzi to widzę, że najbardziej zacofany to jesteś ty. Zobaczysz jak się polskie miasto wyżywi, zobaczysz. Polskie jabłko w sklepie powiedzmy 2 zł import 6zł. Tak samo będzie z każdym innym towarem. Będziecie żreć holenderską świecącą cebule po holenderskiej cenie i rakotwórczą wieprzowinę z chin może trochę mniej was się zrobi i będzie spokój. Dokładnie mazowsze jak cham w ryj nie dostanie to się nie nauczy, więc zapraszamy na polską wieś, od niejednego w ryj dostaniesz.

nick-rolnick, 2014-08-05 11:04:48

@samocki
Ogórki jeszcze rosną w Turcji i w Pakistanie. Siła robocza w tych krajach jest nadal znacznie tańsza niż w Polsce, a produkcja ogórków jest stosunkowo pracochłonna. Nadal ci się wydaje, że miasto jest całkowicie uzależnione od polskiego chłopa. Nadal ci się wydaje, że konsumenci i podatnicy w miastach będą dawali się szantażować się perspektywą śmierci głodowej w związku z zaniechaniem produkcji przez polskie chłopstwo. Sorry panowie robicie się za drodzy, nawet dla tak zamożnego państwa jakim jest PL.

mazowsze, 2014-08-05 10:58:17

Dobrze, dobrze, niech upadnie w piz*u nasze polskie rolnictwo, niech sobie mieszczuchy gadają co chcą, niech dziękują putnowi. A co do miastowego - chyba swojego mózgu używasz tylko w kiblu bo prawie każdy rolnik jest płatnikiem podatku, na każdy środek do produkcji jest nałożony podatek jeśli Ci to umknęło. Zobaczymy jak naprawdę ludzie to pierdol*ą i zobaczymy jak Pan miastowy czy inny bezmózg będzie swoją pensję oddawał za żarcie niemcowi albo holendrowi. Wtedy będą mogli się rozpisywać na forach, ale nie będzie czasu bo trzeba będzie zapierdal*ć na chleb którego cena będzie taka sama tylko w euro. Barany jedne, zamiast wspierać swojego rodaka to jeszcze źle pajacom, bo rolnik to za darmo wszystko ma i tylko zyski liczy. Poczekamy, zobaczymy, będzie płacz, tylko wtedy nie rolnika a mieszczucha śmierdzącego lenia co mu całe życie źle i pod górę. Darowizny z miasta, ciekawe jakie śmieszny człowieku. Jakbyś miastowy nie wiedział to jak firma w mieście upada to prezes na tym zarabia a w dupe dostaje robol który zostaje na lodzie, taki mądry a tego nie wiesz.

nick-rolnick, 2014-08-05 10:56:02

Brak podstawowej edukacji ekonomicznej. Chłopi weźcie się do czytania, bo głupi i biedni umrzecie. ZUS jest dotowany, ale porównywać go z KRUS-em, to skrajna ignorancja. Może zadajcie sobie trud i policzcie ile dopłaca państw do ZUS w przeliczeniu na jednego ubezpieczonego i na KRUS w przeliczeniu na jednego ubezpieczonego. Gwarantuję, że takie ćwiczenie was otrzeźwi. Polskie miasto bez polskiej wsi się wyżywi, polska wieś bez polskiego miasta nie umrze z głodu, ale będzie jeszcze bardziej ciemna i zacofana. A niestety w porównaniu do chłopstwa w innych państwach (nie tylko zachodnioeuropejskich) polskie chłopstwo jest zacofane ekonomicznie i zwyczajnie prymitywne. Miastowy - jesteś tu Don Quitchotem - choć twoje wypowiedzi mają tu najwięcej sensu i tak nigdy ich nie przekonasz. Cham musi dostać w pysk żeby czegoś się nauczył. Im się wydaje, że miasto powinno wspierać polskie chłopstwo bo jest polskie i zacofane.

mazowsze, 2014-08-05 10:45:12

do maistowy
O jakich darowiznach rozwodzisz ZUS jest bardziej dotowany od krus i czy wiesz co ja robię ??????????????
Mam w d-pie darowizny bo sam sobie świetni radzę, w zasadzie to mi Ciebie szkoda.
Pozdrawiam rura

rura, 2014-08-05 10:05:48

a ja uważam ,że miastowy ma dużo racji,mamy pewne przywileje i nie ma co udawac głupa bo tak jest,przykład to zasiłek porodowy z KRUS w kwocie ok 3400 zł ,kto tak ma,przy śmiesznej składce w KRUS,tak więc nie bądźmy bardziej "święci od papieża"

wróbel, 2014-08-05 10:03:17

@miastowy uparłeś się tego ZUS, ja też płacę ZUS i większość moich znajomych rolników też jak chcesz wiedzieć. Rolnictwo jako branża to największa firma w Polsce, jak upadnie i zarośnie lasem to co będziesz jadł? Ogórki nie rosną na półkach w supermarkecie, nie wiedziałeś o tym?

ikcomas, 2014-08-05 09:49:12

Średnie i małe tak, to skąd dotowane są małe firmy na stracie, poza funduszami UE?

Jarecki21, 2014-08-05 09:40:43

zapytaj UE nie mnie mówię o średnich i małych firmach

miastowy, 2014-08-05 09:36:47

To czemu LOT nie zbankrutował?

Jarecki21, 2014-08-05 09:10:03

jak płacisz ZUS(a nie wymyslasz bo trudno to sprawdzic) to jeszcze powiedz kolegom aby przeniesli się do ZUS albo zaczeli płacic uczciwy KRUS,na razie widzę że jak są małe ceny produktów rolnych to trzeba wam dopłacić,ciekawe jakiemu przedsiebiorcy w miescie panstwo dopłaca jak ceny jego produktów spadają,taka firma bankrutuje ale wam trzeba dopłacić

miastowy, 2014-08-05 08:56:18BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

    • Poznań rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Rusinowo rynek komercyjny - lokale na sprzedaż
    • Warszawa rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Warszawa rynek komercyjny - lokale do wynajęcia

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

jarki

Tak zobaczycie (nie mam polisy) odszkodowanie jak świnia niebo  My jesteśmy od płacenia składek udziałowcy od $$$

jarki

Ja bym musiał podać miejscowo mniej powiedzmy że jadę bieg wyrzej  Jedna odmiana musi zaczekać bo nie wiem czy zostanie  Mam...