PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Witam,wczoraj to jest 27.09 spotkałam na łące krokusy i co ciekawe nikt ich tam nie sadził latem,a jednak zakwitły :) spóźnione?,a może za wcześnie wyszły ? oto jest pytanie :)

elizabeth, 2017-09-28 09:59:01

Owszem jak są odstępstwa, w postaci kwitnącej magnolii pośredniej na przełomie lata lub ciemiernika (zauważyłem teraz kwiaty, a przecież to roślina przedwiośnia i wiosny) to nie mówimy o cesze gatunku. Zresztą powyższe rośliny nie kwitną obficie tak jak w okresie właściwego kwitnienia i raczej nie są ozdobą aczkolwiek wywołują ogólne zdziwienie. Krokusy jesienne to gatunki kwitnące na jesień i to je odróżnia od wiosennych. Wprowadzają urozmaicenie do ogrodu i są swoista ciekawostka botaniczna , a nie "wybrykiem natury" pod wpływem zmieniającej się pogody:)

on, 2014-08-11 15:34:58

warunki pogodowe się trochę zmieniają i nie jest zaskoczeniem czy krokus kwitnie na wiosnę , czy jesienią moja magnolia kwitnie 2 lub 3 razy w roku mnie to nie przeszkadza a wręcz przeciwnie zawsze jest pięknie

karolina, 2014-08-07 12:28:49

Kto by się spodziewał. Wszystkim się kojarzy ten kwiatek z wiosną, a tu proszę-ciekawe czym mnie jeszcze autor tekstu zadziwi;)

Anita, 2014-08-07 11:02:00BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

    • Kowary rynek komercyjny - lokale na sprzedaż
    • Rzeszów rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Kraków, Krowodrza rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Kraków rynek komercyjny - lokale do wynajęcia

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

FIXATION

Witam, mam do zaprezentowania koniczynę Fixation. Koniczynę którą siejemy do 15 października, a jedyny zbiór jest koniec...

R-w

 Myślałem że przekroisz te rosliny @ikcomas :)  Z tego co opisałeś to jeżeli czujesz pod palcem kolanko to się nie...