PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

@robert ukasz ma prace jak to w gospodarstwie a ty chyba z miasta jestes ze nie wiesz i głupio gadasz i o psl sie nie martw martw sie lepiej o siebie umiesz liczyc licz na siebie @młody rolnik ma racje u mnie tez takich jest pełno ale co zrobisz bogatemu wolno wszystko ja jak nacieram na bambrów to jestem tym złym ale taka prawda jedni nachapali sie tyle co pół wsi by z tego skorzystało rolników

ukasz, 2014-09-06 17:11:03

Moim zdaniem to działanie powinno być skierowane wobec osób które wydzierżawiły na 10 lat od tatusia bez maszyn i budynków 30 ha i dostały MR. Bo tatuś posiada 100 ha wiec nie miało to dla niego większego znaczenia, ewentualną niedogodnością będzie składanie dwóch wniosków o płatności obszarowe, a nowe maszyny za 70 tys. są... To jest bez sensu.
Bo takie osoby wyłudzają pieniądze i przez takie osoby MR nie dostają małe gospodarstwa przejmowane na własność z maszynami i zwierzętami.

Młody Rolnik , 2014-09-06 09:22:17

coś Ukasz zapadł się pod ziemie i się nie odzywa.? Czyżby kolejny karierowicz z psl u TOKSYCZNY urzędas z ARiMR !!! Ukasz milczenie jest złotem, nie ośmieszaj się lepiej zacznij szukać nowej pracy i dobrego adwokata.

Robert, 2014-09-03 23:57:34

Ja powiem więcej.Najwyższe władze PSL dopuszczają się przestępstwa w celu ochrony swoich ludzi z ARiMR.Ja wyłożyłem jak na tacy dowody winy dyrektorki a władze PSL ukręciły łeb sprawie na najwyższym szczeblu nie dopuszczając do procesu i konfrontacji.Jakby była moja wina to powinni tym bardziej dążyć do konfrontacji ze mną i dążyć do mojego ukarania za pomówienia.
Natomiast PSL milczy,sprawa zamieciona pod dywan,dyrektorka pracuje,mało tego kandyduje to na posła ,to na europosła,jest pupilkiem i ulubienicą prezesa i nie ma siły,aby była zwolniona bez względu jakie głupoty robi.
Jedyna szansa to przegrana PSL,bo to się nigdy nie skończy,ale przegrana totalna poniżej 5%,bo inaczej jak będą w sejmie to kolesiów znowu urobią i będą w agencjach i spółeczkach nadal.
I niektórzy się dziwią,że rolnik wyjeżdża za granicę,nie hoduje ,nie uprawia.
Jak wpadają do obory i badają powierzchnię okien i stężenie amoniaku i stosują sankcje.
Ja krowy mam tylko w lecie poza budynkiem.W nocy w wiatach na polu pod dachem a i tak się czepiają budynków.
Masz budynki to źle nie masz to jeszcze gorzej,bo nie gospodarstwo.
Tu trzeba zwiększyć siłę Ruchu Narodowego i dokonać radykalnych zmian,bo inaczej ta mafia nie zginie.

ekojajo, 2014-09-02 10:18:52

Ponieważ nie ma nadziei na zbiorową mądrość Polaków w dobrze pojętym wspólnym interesie, to takich dyskusji, jak na niniejszym forum, nigdy nie braknie. Szkoda.

wład, 2014-09-02 08:49:14

Widzicie jest jeden problem że Minister rolnictwa powinien z urzędu wywalić Huka ze stanowiska bo skoro huk przyznał premie młodemu rolnikowi badając dokumenty i nie kwestionując że młody nie posiada budynków gospodarczych a wiec nie jest to w świetle prawa gospodarstwo rolne oraz ze jego grunty są położone w dwóch innych gminach a wiec według niego nie stanowią integralnej całości gospodarstwa rolnego to winien decyzji nie wydac.
Skoro ją wydał a po dwoch latach ja kwestionuje to raczej wiedza jego jest tak uboga że świadczy o braku jego kompetencji. A wiec Pan Minister Kalemba a następnie Minister Sawicki powinni zgłosić sprawę z urzędu do czego ich obliguje kodeks karny o przestępstwie popełnionym przez Huka i Sochę z ARIMR Wrocław w związku z przekroczeniem uprawnień. Coż ręka rękę myje bo to ta sama partyjka PSL która szkodzi Rolnikom. Układy i układziki.
Panie Sawicki kiedy Pan wyrzuci HUKA i SOCHĘ za ich działania niezgodne z prawem. I ilu jest młodych rolników którzy też nie posiadają budynków gospodarczych a wiec nie są to gospodarstwa rolne???????
Czyżby ARIMR rozdysponowywał pieniądze niezgodnie z prawem POLSKIM na nie tworzenie gospodarstw rolnych tylko tworzy fikcję tworzenia gospodarstw.


HUK powinien polecieć z HUKIEM a i powinien nim się zająć PROKURATOR.

Odsłoną kolejnej afery wśród PSL w Jeleniej Górze jest działanie HUKA o rozwiązaniu PSL Jelenia Góra bo ujawniają jego nieprawidłowości i krętactwa. Huk nie walczy już tylko z Młodymi Rolnikami ale już i ze swoimi w PSL
Poczytajcie na portalu PSL w Jeleniej Górze adres strony ------ psljg.pl

Marcin Bustowski, 2014-09-02 08:28:24

Widzisz ze wszedzie kliki i sitwy nawet na forum jak nie jestes z nimi to juz cie dyskryminuja bo masz odmienne zdanie wiec trzeba Ci dokopac , zbluzgac bo chłopki nie maja za grosz kultury osobistej

z, 2014-09-01 22:29:52

czy jest możliwe aby w Polsce korupcja była na poziomie Ukrainy?proszę o wasze zdanie

miastowy, 2014-09-01 21:53:51

Ukasz ja mam odwage się podpisać z imienia i nazwiska i nie chowam się. Masz odwagę to się podpisz z imienia i nazwiska a nie szczekasz za monitorem jak ci z PSL kierujący ARIMR.

Ja mówie o korupcji w ARIMR i ich żadaniach i nie pękam. Nie dostali w łapę prowizji i nie dostaną!!!!!!! Jedno jest pewne dostaną za swoje

marcin bustowski, 2014-09-01 21:46:43

uuu cos słabo działa prokuratura ze jeszcze tu jestes

ukasz, 2014-09-01 19:53:29

Mam nadzieje ze Hukiem i Sochą zajmie sie Prokurator. Osobiście zawiadomię komisję Europejską o nieprawidłowościach w ARIMR przy rozdysponowaniu Środków Unijnych.
Panie Huk osobiście zawiadomię prokuraturę o Pana nieprawidłowościach oraz przekroczeniu uprawnień a następnie podamy Pana i Sochę o odszkodowania za celowe działania na szkodę beneficjentów.

marcin bustowski, 2014-09-01 15:38:25

do Lawy

Lawa pajacu ty chyba jesteś jednym z tych urzędasów z PSLu.Wasz czas się kończy tylko czekać jak się wami zajmie prokuratura.

rolas, 2014-08-31 18:48:08

Urzędnik powinien być pomocnikiem w sprawach zawiłych i prawie unijnym a nie Policjantem i wtedy by było jak się należy ale co tu mówić jak minister Sawicki dużo mówi ale nic nie wynika z jego obiecanek przecież jaki Rząd takie ministerstwo i agencje tylko na kasę i udupienie rolnika im zależy Koniec cytatu !!!!!!!!!!!!!

Kujawiak , 2014-08-31 14:27:13

Agencję i rolnika to doją niekompetentni urzędnicy z PSL zarabiający kilkanaście tysięcy miesięcznie a nie ja

ekojajo, 2014-08-31 13:48:56

MB i ekojajo,nie udało się wydoić ARIMR,teraz jęczycie.Jacy z was rolnicy.Szkodzicie tylko rolnikom

lawa, 2014-08-31 13:28:46BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

Pałuczanin81

Całe pole w ten deseń? U mnie poprzecza w całości padły dawno,reszta w 30% pod talerzówkę.

jarki

Mnie się podoba styl tego ogłoszenia :p   A właściciela NIE-lubie osobiście bo to polityk-rolnik :p