PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Jako rolnicy powinniście być jak najbardziej zainteresowani ASF. Nie będzie dzików, nie będzie szkód. Tak, to państwo powinno płacić za szkody, wszak zwierzyna w stanie wolnym stanowi własność państwa, a dopiero ubita własność dzierżawcy obwodu. Czyż nie tak mówi ustawa ? Przecież to żywa zwierzyna robi szkody a nie martwa. Zrobiliście sobie z myśliwych chłopców do bicia i wyrobników. Maja wam pilnować pól, płacić szkody i wszystko z własnej kieszeni. A jak zwracają się o pomoc w pilnowaniu waszych pól to macie wielkie pretensje że plebs plącze się po waszych polach, strzela wasze dziki i oddychają waszym powietrzem. To że nie chcą teraz myśliwi strzelać dzików to jest tylko i wyłącznie wasza zasługa. Twierdzicie że myśliwi są nie potrzebni, no to macie.

rokitnik, 2014-09-07 12:29:47

Jak sytuacja odszkodowań i plany odstrzałów zaczęła się wymykać spod kontroli to Panowie Wojewodowie wpadli na kuriozalny pomysł. Tak ! To Skarb Państwa czytaj Lasy Państwowe zapłacą za szkody.Przecież w latach osiemdziesiątych już tak było.
Panowie Wojewodowie !
Tu trzeba głębokich zamian w systemie całego łowiectwa ,od zmiany wydzierżawiania obwodów łowieckich ( tu kłania się wyrok TK ) poprzez szerszy dostęp obywateli do polowania aż do zmiany w organizacji łowieckiej.

Warmiak, 2014-09-05 09:11:05

bez natychmiastowej redukcji populacji dzika to kwestia tygodni gdy ASF rozleje sie na dalsze regiony Polski, brak odstrzału to po prostu sabotaż krajowej gospodarki!!!

Rolek, 2014-09-04 22:57:14BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

    • Warszawa rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Warszawa rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Płock rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Płock rynek komercyjny - obiekty do wynajęcia

TU KUPISZ FARMERA