PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

@rokitnik
rolnik płaci obligatoryjne ubezpieczenie OC gospodarstwa, budynków, oraz upraw od czterech
żywiołów plus ubezpieczenia komunikacyjne sprzętu i maszyn. Nie jest więc świętą krową, bo płaci więcej niż ty. Ubezpieczeń od szkód łowieckich nikt nie przyjmuje, a płacić winien ten, czyja zwierzyna szkodę wyrządziła. Rolnik nie wyłudzi odszkodowania, bo to nie rolnik, tylko ekspert szacować ma szkodę, więc na kogo, na siebie ma donosić do prokuratury?
Rolnik tylko zgłasza i finito, bo mu się wydaje, że zwierzyna poczyniła szkody. Rolnik , ponoć, nie jest ekspertem, ani myśliwym więc nie musi się znać.To ekspert ma ocenić kto i jak wielką szkodę uczynił, a ty, jeśli jesteś świętym baranem, to nie podejmuj tematu na którym się nie znasz.

zbożowiec, 2014-09-11 08:03:48

Rokitnik
Jeśli zaczną każdą próbę wyłudzenia zgłaszać to kto będzie polowal?

arszczecin, 2014-09-10 16:44:53

Czyli powrót to tego, co tak lekką ręką pan Balcerowicz zlikwidował. Tylko ciekawi mnie jedno, wszyscy muszą się ubezpieczać, aby otrzymać zwrot kosztów za wyrządzoną szkodę. Tylko dlaczego nie dotyczy to rolników ? Czyżby kolejne święte krowy ? Mam tylko nadzieję że ci niezależni eksperci będą faktycznie niezależni i każdą próbę wyłudzenia odszkodowania będą zgłaszali do prokuratury.

rokitnik, 2014-09-09 23:04:29

@farmer, czemu zmieniliście zdjęcie?

arszczecin, 2014-09-08 22:35:57

Podoba mi się tytuł powiązane z nim zdjęcie.

arszczecin, 2014-09-08 10:57:41BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

Marecki

Sens zawsze jest moim zdaniem, a beznadziejna pogoda hartuje upór i determinację, które są nam niezbędne. Przyszły tydzień będzie...

miwigos

Pszczoły to miełem na plantacji co stały ule ,dalej ich nie ma