PARTNERZY PORTALU partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

No i robi się czystkę w białych rękawiczkach, poseł-lobbysta nie mający nic wspólnego z rolnictwem wygłosił taką mowę na posiedzeniu komisji rolnictwa a minister ją w mig realizuje.
Pytam, za co mam utrzymać rodzinę, uczące się i studiujące dzieci. Nigdy od państwa nic nie dostałam poza dopłatami bezpośrednimi, płacę wszystkie należności , podatki, krus, opłaty lokalne w terminie a teraz szykuje się mniejszym rolnikom(sprzedaję rocznie ok 120 tuczników)getto. Zalecam p. min. rol. długi urlop wraz z całym rządem i Panią premier.

pik, 2014-10-10 08:18:52

jak widać w tworzeniu planów hodowlanych nie biorą udziału ci, którzy potem muszą dziki na swoich polach za darmo karmić - podlascy i polscy rolnicy. Plany tworzą urzędnicy. Aby było do czego strzelać. Przeszło sto tysięcy ludzi pod bronią , sto lat tradycji. To się liczy.

rolnik podlaski, 2014-10-09 16:31:02

ktoś czegoś nie dosłyszał.
Minister mówił że w strefie z ograniczeniami na szczęście dla Polski były niewielkie stada. To jest strefa przygraniczna, dzieci tutejszych rolników poszły w urzędników i ministrów i na wsi nie miał kto pozostać. Gdyby na Podlasiu produkcja trzody była nieznaczna to Unia nie dążyłaby za wszelką cenę do likwidacji podlaskiej produkcji. Na Litwie, Łotwie powstają duże fermy i to one teraz zaopatrują swój Sokołów - nazwy nie wspomnę bo na nią nie zasługuje. Na razie unia patrzy razem z naszymi urzędnikami jak na Podlasiu planowo zgodnie z góry założonym harmonogramem corocznie zwiększa się populację dzików. Kto jest odpowiedzialny za zwiększanie pogłowia dzika kosztem świni rolnika?

Wieloletni Łowiecki Plan Hodowlany

(łowiectwo), dokument opisujący stan aktualny populacji zwierząt łownych w rejonie hodowlanym oraz stan docelowy. Opracowywany przez dyrektora regionalnej dyrekcjii Lasów Państwowych w uzgodnieniu z zarządem okregowym PZŁ oraz marszałkiem województwa na okres dziesięcioletni.

rolnik podlaski, 2014-10-09 16:24:00BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

Marecki

Już się boję Twojego Misiewicza. Szkoda, że Twój nick nie zapisał się na stałe... To by jaja były.

Antoni Maicerewicz

Też bym tak wolał, bo wtedy tego "cwaniaka" widzi każdy. A teraz widzę tylko swój status i swoje cwaniactwo. Zostałeś namierzony. Twe...

jarki

Z wjazdem żaden problem mogę jechać ziemia głodna wody Do odżywek potrzeba tylko nieco cieplej i kilka godzin słońca Jeszcze ten tydzień i...