PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

No i robi się czystkę w białych rękawiczkach, poseł-lobbysta nie mający nic wspólnego z rolnictwem wygłosił taką mowę na posiedzeniu komisji rolnictwa a minister ją w mig realizuje.
Pytam, za co mam utrzymać rodzinę, uczące się i studiujące dzieci. Nigdy od państwa nic nie dostałam poza dopłatami bezpośrednimi, płacę wszystkie należności , podatki, krus, opłaty lokalne w terminie a teraz szykuje się mniejszym rolnikom(sprzedaję rocznie ok 120 tuczników)getto. Zalecam p. min. rol. długi urlop wraz z całym rządem i Panią premier.

pik, 2014-10-10 08:18:52

jak widać w tworzeniu planów hodowlanych nie biorą udziału ci, którzy potem muszą dziki na swoich polach za darmo karmić - podlascy i polscy rolnicy. Plany tworzą urzędnicy. Aby było do czego strzelać. Przeszło sto tysięcy ludzi pod bronią , sto lat tradycji. To się liczy.

rolnik podlaski, 2014-10-09 16:31:02

ktoś czegoś nie dosłyszał.
Minister mówił że w strefie z ograniczeniami na szczęście dla Polski były niewielkie stada. To jest strefa przygraniczna, dzieci tutejszych rolników poszły w urzędników i ministrów i na wsi nie miał kto pozostać. Gdyby na Podlasiu produkcja trzody była nieznaczna to Unia nie dążyłaby za wszelką cenę do likwidacji podlaskiej produkcji. Na Litwie, Łotwie powstają duże fermy i to one teraz zaopatrują swój Sokołów - nazwy nie wspomnę bo na nią nie zasługuje. Na razie unia patrzy razem z naszymi urzędnikami jak na Podlasiu planowo zgodnie z góry założonym harmonogramem corocznie zwiększa się populację dzików. Kto jest odpowiedzialny za zwiększanie pogłowia dzika kosztem świni rolnika?

Wieloletni Łowiecki Plan Hodowlany

(łowiectwo), dokument opisujący stan aktualny populacji zwierząt łownych w rejonie hodowlanym oraz stan docelowy. Opracowywany przez dyrektora regionalnej dyrekcjii Lasów Państwowych w uzgodnieniu z zarządem okregowym PZŁ oraz marszałkiem województwa na okres dziesięcioletni.

rolnik podlaski, 2014-10-09 16:24:00BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

Pałuczanin81

To będzie II albo IIIa ?pyry i bobik?

Pałuczanin81

16 godzin temu, jarki napisał: Substancja z Japonii znana od początku lat 70 bez oporności    16 godzin...