PARTNERZY PORTALU
 • partner portalu farmer.pl
 • partner portalu farmer.pl
 • partner portalu farmer.pl
 • partner portalu farmer.pl

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

KOMENTARZE

 • aldomoro 2014-10-14 07:40:10
  W Polsce jemy głównie mieso wieprzowe duńskie,nasze poczciwe świnki idą na eksport bo mieso jest b. dobrej jakości-tyle ze ceny za 1kg zywca są marne(4 zeta).Podobnie olej z rzepaku idzie z naszych pól do firm kosmetycznych,a zajadamy badziewie z zachodu
 • Vietmin 2014-10-13 16:49:40
  Bardzo obiecującym dla Rosji rynkiem doskonałego mięsa jest Wietnam !!! Jest on tradycyjnym konsumentem i producentem mięsa szczurów,które tam nie są źródłem przenoszenia chorób ,jak w Europie ,lecz żyją na wolnosci żywiąc się nie odpadkami ale roslinnścią rozlicznych kanałów i i pól ryżowych. Jest to mięso wysokiej jakosci o bardzo dużej ilości białka i malej ilosci tłuszczu - przypomina kurczaka . Poadto można z tuszki zrobić gotowy szaszłyk ,doskonały z pieczonymipomarańczami. Zawsze ,jak wracam co parę lat do domu to się nim zajadam !!! Jest to danie o wiele zdrowsze od polskiej wieprzowiny z z pieczonymi jabłkami !!!
 • koncita wurst 2014-10-13 09:15:44
  a reszta żarcia z biedronki to niby samo zdrowie??
 • b. 2014-10-12 23:01:12
  Co wy się tak o Rosję martwicie. Poradzą sobie bez polskiej wieprzowiny. Nawet Polak naszego śmierdzącego mięsa ni chce jeść. Wieprzowina to same pestycydy i antybiotyki.
 • quetzalcoatl 2014-10-12 19:34:11
  @ Jan wolny Polak
  Wg parytetu siły nabywczej nawet piąta - przed Niemcami. Tyle, że proszę spojrzeć na mapę i porównać te skrawki, jakimi są Niemcy czy Japonia wobec tego kolosa. Poza tym obydwa te kraje nie eksportują ropy i gazu, nie posiadają też prawie całej tablicy Mendelejewa, która w postaci złóż najrozmaitszych surowców jest udziałem Rosji. Krótko mówiąc: PKB Rosji jest śmieszne. To jedno. Po drugie zaś PKB to nie to samo co gospodarka w rozumieniu przemysłu, rolnictwa etc. Tę ostatnią Rosja posiada w wymiarze szczątkowym. Począwszy od jabłek poprzez samochody a kończąc na zaawansowanych technologiach cywilnych i nowoczesnym uzbrojeniu - przykładem francuskie mistrale - kraj ten wszystko importuje. Ten niewątpliwie ciekawy, sympatyczny, choć niezbyt rzetelny i pracowity naród nie miał w swej historii szczęścia do przywódców. Nie rozwodząc się nad epoką carów, dość wspomnieć o komunistach, Jelcynie i teraz jego pomazańcu Putinie. Ten zastępuje Rosjanom masło armatami, sprawna gospodarkę i dobrobyt poczuciem siły i strachu, jaki ta siła ma wzbudzać u innych. Może jest nawet tak, że temu narodowi, nawykłemu do niedostatku i trudności, taka polityka się podoba. Mnie jako Polakowi - nie.
 • Smacznego 2014-10-12 10:16:28
  Niedługo zaczną szczury wpier...c spełniające wszystkie wymogi fitosanitarne))))
 • Jan_wolny_Polak 2014-10-11 20:16:39
  Trzeba byc (...), zeby sadzic, ze Rosja padnie z braku polskiego miesa, cebuli czy jablek. Czy tego chcemy czy nie to jest 6-sta gospodarka swiata. Nawet jak hipoptamy wipierdzielaja to i tak sa 6-st a gospodarka swiata, potega ex equo z Niemcami. Na pierwszym miejscu Chiny, na drugim USA, trzecie miejsce Indie. Warto sobie uswiadomic jak to wyglada w rzeczywistosci a nie zyc mzonkami, ze jablka kupi USA, ktore do dzis nam wiz nie dalo - za malo jeszcze polskich trupow w Afganistanie itp. Nie ma co pluc, tylko myslec i pracowac.W razie otwartego konfliktu pierwsze bomby i tak w nas wysla.

  http://www.news.com.au/finance/china-overtakes-us-to-become-worlds-largest-economy-says-international-monetary-fund/story-e6frfm1i-1227085188115
 • T.B. 2014-10-11 14:05:07
  @Kalosz. Prorządowe media napiszą, że embarga nie ma tylko zły zachód chce ich zagłodzić i w to uwierzą, bo wolnych mediów tam nie ma od dawna. A oligarchowie i tak dostaną co chcą i kto się postawi Putinowi. Embargo kiedyś zniknie, na początku przymkną oko na jego obchodzenie, zresztą już teraz dużo towaru idzie przez Białoruś.
 • Kalosz 2014-10-11 13:15:00
  nie wierze...oni po prostu są tępi.
  Sami się załatwiają tym embargiem, spoleczenstwo mają w rzyci, a bogaci oligarchowie i tak mają wszystko. Niedługo embarga nie będzie, zakład? ;)

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 54.224.108.85
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin serwisu

Zgłoś swoje propozycje zmian!


Dziękujemy za współpracę!