PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

"np. wskutek nieuzyskania zapłaty za towar."
kuźwa ja się pytam pani premier gdzie do cholery jest prokuratura ???

jarki, 2014-10-13 20:11:26

Fundusz Stabilizacji to taka sama propozycja jak odpis o,1 % na fundusz promocji żywności , który mi potrącają każdorazowo przy sprzedaży ziarna do młyna. Czy dzięki reklamie ktoś zje zamiast jednego - dwa bochenki chleba?. Jest to kolejny podatek, jaki zapłacimy na dodatkową czapę kolesi- biurokratów i tak jak powiedział @piorun ;rolnik będzie ich sponsorem. Pieniędzmi rolnika chce rząd zdjąć z siebie odpowiedzialność za klęski żywiołowe nie objęte obowiązkowym ubezpieczeniem a przy okazji załatwić kolesiom ciepłe posadki.

zbożowiec, 2014-10-13 19:09:48

W końcu jakiś rozsądny głos z jasną propozycją na bajzel spowodowany przez "wybitnego Profffesora BALCEROWICZA". Panie Andrzeju bardzo popieram. Rolnik zamiast koczować na tych niby giełdach mógł by poświęcić więcej czasu swojemu gospodarstwu.A taka inicjatywa pozwoli ustabilizować rozchwianą obecnie dochodowość gospodarstw.

Sołtys, 2014-10-13 18:31:32

Wg mnie to jest kolejny skok na kasę podobnie jak w przypadku 0.1% odpisu na fundusz promocji różnych gatunków mięsa. Też nie ma z tego korzyści z wyjątkiem firm tzw. audytowych i UPEMI

Kmieć, 2014-10-13 18:00:51

Nie pozwólcie na żaden fundusz stabilizacji, już wkrótce po powstaniu funduszu okaże się że kasa jest pusta. Jeżeli będzie fundusz będzie też czapa zarządzająca, która weźmie sobie ogromne wynagrodzenia (prezes funduszu, z-cy i inni) rolnik ędzie ich sponsorem.

piorun, 2014-10-13 10:19:14BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

sapek

... ja raczej strategię bartsa zastosuję... u mnie dopiero wschody, ale tu każdy siał jęczmień tak 10-12 kwietnia... ciężkie ziemie to się wolno...

Daymon

U mnie po 10 dniach wygląda tak,przydał by się tylko teraz deszcz.