PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Takie właśnie mamy elyty..... Czas kosy szykować i pogonić tą swołocz!

Zocha, 2014-10-19 16:05:35

Szef resortu rolnictwa udzielił wywiadu serwisowi mpolska24 pl - mówi dużo o Unii Europejskiej, rolnictwie i programach działania ministerstwa. Ot, rozmowa jakich wiele. W pewnym momencie Sawicki jest jednak pytany o poszkodowanych przez rosyjskie embargo polskich rolników, którzy byli zmuszeni do sprzedaży jabłek za bezcen.

Są frajerami. Ja szanuję biznesmanów, a nie frajerów. Jeśli zaproponowaliśmy już w połowie sierpnia instrument wycofania z rynku, w którym za jabłka proponujemy 27 groszy, a frajerzy wiozą jabłka na przetwórstwo po 12-14 groszy ich wybór. Wolny kraj, demokracja

— bezceremonialnie wypalił Sawicki.

Dopytywany o szczegóły działania rynku - i to, dlaczego niska cena za jabłka nie odbija się na przykład na cenie soku jabłkowego, Sawicki znów powtarza swój przekaz o frajerach:

Trudno żałować frajerów, którzy dają się oszukiwać. Na kongresie w Brukseli informującym nas o sytuacji w rolnictwie podano, że w USA w 1 dolarze zakupionego produktu żywnościowego zakupionego przez Amerykanina tylko 16 centów wraca do rolnika, do producenta

— kpi polityk PSL.

wwr mpolska24 pl

Tereska, 2014-10-18 21:12:58

Brawo jola ,brawo Zocha w końcu ktoś tym panom ukrócił nadwrażliwość na słowo rolnik i wieś

maxio, 2014-10-18 20:42:08

Panie Mazowsze, Ciebie to nie wiem jakim mianem określić. Jeżeli piszesz to wszystko dla zgrywy to jesteś po prostu kretynem który lubi rzucać w ludzi błotem. Jeśli zaś piszesz to wszystko na poważnie, to masz chyba poważne zaburzenia psychiczne. Zamiast pisać te bzdury zajmij się czymś pożytecznym - np. zatrudnia się do zakładania ulic. To zajęcie na miarę Twoich możliwości.

Zocha, 2014-10-18 09:01:01

mazowsze masz o sobie wysokie mniemanie, a jesteś zwykłym tępym bucem, odpornym na wiedzę jak miastowy. Prawdziwie inteligentni ludzie nie wchodzą na to forum aby się dowartościować, a obrażać innych. Poczytaj swoje komentarze i potem spójrz w lustro, a będziesz miał książkową definicję chama i prostaka. Skoroś taki "mądrzejszy", to po co leziesz między chamy i nurzasz się w gównie?

jola, 2014-10-18 00:04:46

@Zocha
Jestem twoim zdaniem (...) czy idiotą? Może podasz jakiś konkretny powód. A może podobnie jak twój kolega po fachu alojz, po prostu lubisz sobie porzucać w mądrzejszych od siebie gównem?

mazowsze, 2014-10-17 22:56:15

@alojz
Z twoich wypowiedzi wynika, że odpowiadasz książkowej definicji chama i prostaka (poznałem po tym twoim "wyliż im tyłek") i byłbym cię tak nazywał, gdyby nie to, że nie zamierzam z tobą wdawać się w dyskusję, ale nie zamierzam. Chodzimy w innej wadze. Z życzliwości ci radzę nie wypowiadaj się więcej bo pogrążasz się tymi swoimi gnojowymi wywodami.

mazowsze, 2014-10-17 22:48:58

brawo alojz ale darmochę jak z PGR warto brać bo przecież ktoś musi robić na ciebie najlepiej miastowi,kiedy śmieć zostanie zostanie śmieciem?

miastowy, 2014-10-17 20:31:16

No masakra... Czytam Wasze śmieszne wypowiedzi i ręce opadają. Kłótnia debili z idiotami. Zrozumcie raz a dobrze, że każdy (no może z wyjątkiem nierobów, cwaniaków i pasożytów) jest w społeczeństwie potrzebny. Gdyby nie rolnik, to ludzie z miasta by z głodu poumierali, a gdyby nie ludność miejska to rolnicy by dalej sierpem zboże kosili, i mieszkali w chałupach krytych strzechą. Czy tak trudno się psiakrew szanować? Tym dziadom na górze o to chodzi żeby ludzi jak najbardziej podzielić, bo ze skłóconym społeczeństwem mogą zrobić co im się podoba.

Zocha, 2014-10-17 20:14:59

Mazowsze,od chamów to ty możesz swoją matkę i ojca nazywać, morze za to że cię urodzili bo moi dziadkowie to akurat za takich tępaków jak ty walczyli, a co do obicia ryja to wolę rękę w świński obornik wsadzić niż na ciebie podnieść bo nie jesteś tego wart , no wiesz z obornika będzie jakiś plon bo z ciebie to już nic,zresztą widać po twoich wywodach ze jesteś cienki tylko mózg masz trochę zlasowany i uważaj na swoją inteligencję bo ci dyńkę rozsadzi

alojz, 2014-10-17 19:17:54

@alojz
Mój dziadek mawiał -chama da się czegoś nauczyć, ale trzeba mu przedtem dobrze ryj obić nahajem. Tak było z twoim dziadkiem, z ojcem, i jest z tobą, a będzie z twoimi dziećmi. Zawsze byliście i będziecie tępi i biedni. Bo ludziom takim jak ja czy miastowy wkrótce nie będzie się chciało nahaja podnieść. Taka smutna konstatacja.

mazowsze, 2014-10-17 14:51:01

Wyzywanie się kto jest bardziej potrzebny jest bez sensu, bo obie grupy bez wzajemnych stosunków nie mogą istnieć.

013, 2014-10-17 13:54:01

Oczywiście, że u nas są te same pasze i opryski co na zachodzie. Różnica jednak polega na ilości ich stosowania. Na zachodzie stosuje się dużo więcej chemii w produkcji niż u nas - po prostu nas na to nie stać. Jednak to nie do końca tak..., te największe gospodarstwa (nie wiem, czy tak można je jeszcze nazwać) w PL także stosują bardzo dużo chemii.

013, 2014-10-17 13:52:22

@ ar
Gdyby nie miastowi to byśmy motyką ziemniaki kopali ale gdyby nie rolnicy to miastowi nie mieliby dla kogo produkować maszyn i co za tym idzie nie mieliby co jeść!!!!!
No chyba że u NIEMCA,DUŃCZYKA czy HOLENDRA kopaliby motyką ziemniaki.....ale czy mogliby je zjeść? OTO JEST PYTANIE....

Andrzej, 2014-10-17 13:42:42

Zapadłes roliku na schizofremie lub inna chorobe psychiczna co wszedzie wdzisz miastowych?? jakby nie oni to bys motyka z drewna ziemniaki kopał nadal

ar, 2014-10-16 21:53:06BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

Viola49

witam potrzebuje potwierdzenia czy taki płodozmian może byc komleks 2 pszenny dobry ziemniaki pszenica ozima kukurydza pszenica...

jarki

Ja się ciągle uczę zalecają to kurki i temu podobni magicy :D Z tebukonazolem już kilka lat w rzepaku robię nazywam to yamato+  Od...