PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Albowiem napisane jest kto świnie hoduje tego bieda zdołuje .Miastowi może się cieszą że wszystko takie tanie ale kij ma dwa końce .Likwidacja stad ,plantacji ,ograniczenie produkcji czegokolwiek co jest nie rentowne w gospodarstwach rolnych będzie skutkowało w przyszłym roku i w latach następnych wzrostem cen i brakiem dostępności niektórych produktów .Państwo Polskie nie posiada dobrego gospodarza .Co z tego że jest urodzaj to co rolnik wyprodukuje winno być zagospodarowane a nie niszczone .Może za rok będzie problem co do gara włożyć kto to wie.Ale polityka została po to wynaleziona by kłamstwo brzmiało jak prawda więc politycy nas nakarmią tą swoją prawdą by żyło się lepiej obracając nasz kraj w większą kamieni kupę.

Real world , 2014-10-15 23:35:44

Realna cena opłacalności skończyła się na 4,50zł a nie na 4 zł ,ale po co komu rolnik który uczciwie pracuje i uczciwie płaci podatki itd..wolą żebyśmy kradli,wyjeżdżali za granicę do pracy kręcili lewe biznesy itd..uczciwy rolnik Polsce jest nie potrzebny...

leon, 2014-10-15 20:19:05

troll czy co
wzajemna korzyść to z pewnością nie jest najwyższa cena gazu w europie czy embargo rosji na polską wieprzowinę które powstało przed konfliktem na Ukrainie.
W kwestji wieprzowego embarga związanego z pomorem. Są kraje tak jak białoruś na których terenie pomór występuje i rosji to nie przeszkadza.

wojo, 2014-10-15 13:52:39

Albo wybrać wzajemnie korzystną współpracę z sąsiadami i w jej ramach handlować, albo wtrącać się w ich sprawy, narażać na embarga i prosić U E o wsparcie, co łaska.

Głogowiec7, 2014-10-15 11:54:37BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

jarki

To tak jak zwykle czy w Warszawie czy też w Brukseli  Co by tu jeszcze spie..olić 

arszczecin

Dziś odbyła się podkomisja w sprawie prawa łowieckiego. łączny czas 40 minut? czas podróży 16 . Godzin :P  Najwięcej śniegu u tego...