PARTNERZY PORTALU partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Albowiem napisane jest kto świnie hoduje tego bieda zdołuje .Miastowi może się cieszą że wszystko takie tanie ale kij ma dwa końce .Likwidacja stad ,plantacji ,ograniczenie produkcji czegokolwiek co jest nie rentowne w gospodarstwach rolnych będzie skutkowało w przyszłym roku i w latach następnych wzrostem cen i brakiem dostępności niektórych produktów .Państwo Polskie nie posiada dobrego gospodarza .Co z tego że jest urodzaj to co rolnik wyprodukuje winno być zagospodarowane a nie niszczone .Może za rok będzie problem co do gara włożyć kto to wie.Ale polityka została po to wynaleziona by kłamstwo brzmiało jak prawda więc politycy nas nakarmią tą swoją prawdą by żyło się lepiej obracając nasz kraj w większą kamieni kupę.

Real world , 2014-10-15 23:35:44

Realna cena opłacalności skończyła się na 4,50zł a nie na 4 zł ,ale po co komu rolnik który uczciwie pracuje i uczciwie płaci podatki itd..wolą żebyśmy kradli,wyjeżdżali za granicę do pracy kręcili lewe biznesy itd..uczciwy rolnik Polsce jest nie potrzebny...

leon, 2014-10-15 20:19:05

troll czy co
wzajemna korzyść to z pewnością nie jest najwyższa cena gazu w europie czy embargo rosji na polską wieprzowinę które powstało przed konfliktem na Ukrainie.
W kwestji wieprzowego embarga związanego z pomorem. Są kraje tak jak białoruś na których terenie pomór występuje i rosji to nie przeszkadza.

wojo, 2014-10-15 13:52:39

Albo wybrać wzajemnie korzystną współpracę z sąsiadami i w jej ramach handlować, albo wtrącać się w ich sprawy, narażać na embarga i prosić U E o wsparcie, co łaska.

Głogowiec7, 2014-10-15 11:54:37BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

mieto35

Ok dzięki, planuje dzisiaj jak się pogoda nie popsuje ale boję się dodać bór do środka na robaki.

jarki

O tej porze odpuść sobie makro składniki zwłaszcza azot Jeśli chcesz to przy cieplejsze pogodzie pokrop nieco Tanim mikro + dodatkowo bór i...

mieto35

Mógłbym jeszcze teraz przy okazji dokarmiania robaczków bo mszycy to jest ogrom , dodać nawóz npk...