PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Panie Miler gdzie pan był jak żeście podpisali z Kwaśniewskim i Kalinowskim przystąpienie do unii Europejskiej to wy teraz się budzicie a wtedy była euforia PANIE MILER TO PAN I KALINOWSKI Z KWAŚNIEWSKIM OKSZYKNELI SUKCES

KUJAWIAK, 2014-10-20 15:45:13

@ A.Krzak - czy historii nie znam?? ja już mam wiele lat i "plany" niestety pamiętam -Może wiesz o czym mówię. I zgadzam się z tym, że niejaki Roosevelt i Churchill zawiedli. Jadnak nie zgadzam się z tym, że wybieramy mniejsze zło. Zło jest złem i nie można tego nazywać dobrem - czy też korzyścią. A że lewicowcy próbują się wybielić za czasy PRL-u to normalne, ale niech nie liczą na uznanie i tym bardziej na robieniu interesów na częstej krzywdzie rolników. I to, że nie rozliczono PRL-u to grzech śmiertelny i konsekwencja czerwonego stoliczka. A to już historia nie tak odległa. Co może nieprawda???

tata, 2014-10-19 10:50:23

zapomniałeś jakie zakusy miał stalin względem Polski??
17 września to pokazał więc nie pitol głupot
jeśli chodzi o amerykanów to masz rację roosevelt miał nas w d....
natomiast pijaczek Churchill miał nieco inne plany na konferencji techerańskiej

jarki, 2014-10-18 09:42:50

Podpisujący się ,,tata" niech trochę się poduczy historii, ale nie tej podręcznikowej, ale tej prawdziwej znajdującej się w wielu innych miejscach. a prawda jest taka:
1. W objęcia wpływów Stalina sprzedał nas polaków zachód tj. prezydent USA i premier Wielkiej Brytani. Stalinowi i Wasilewskiej zawdzięczamy, że za utracone tereny wschodnie otrzymaliśmy ziemie zachodnie. ,,Przyjaciele " z zachodu zgodzili by się na pewno na ograniczenie terytorialne Polski bez terenów wschodnich i bez ziem zachodnich. Pytanie jest zasadnicze co było lepsze? namiastka samodzielności czy nadwiślański kraj. A jakie mamy dzisiaj uzależnienie? Jaka jest gra interesów? Kto dba o interes Polaków=narodu? ,, EKONOMIA DURNIU" była i jest najważniejszym czynnikiem, który może uniezależnić od wpływów i interesów innych nacji. Prawda jest taka, że przed wyborami wszyscy od lewa do prawa będą zabiegać o wyborców. Jak się skończą wybory to będą mieć w (...) elektorat!

A. Krzak, 2014-10-18 07:42:57

Jak to lewactwo nie wie co boli rolnika????? A może zapomnieli jak to przez 50 lat uzależnili gospodarkę od Rosji a teraz co??? Ruskie nie chcą od całej Unii a od Polski w szczególności. I pewnie wniosek wysnują znakomity-- głosujcie na lewicę to nasi kolesie wyeksportują produkty rolne do sowietów i interesy zrobią. A chłopy niech się łudzą może im coś skapnie!!!!

tata, 2014-10-17 18:19:53BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

    • Poznań rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Poznań rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Baranowo rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Poznań rynek komercyjny - lokale do wynajęcia

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

sapek

... ja dawałem w malinach bormax+optysil+fosfiron(fosfor w postaci fosforynu) i nic się nie zapychało... a fosfor to chyba tez się kłóci...

lokizom

Pamiętajcie że Bormax zawsze ostatni dolewamy