PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Spożycie mięsa wołowego na mieszkańca Polski w 1989r.-16,3kg a obecnie 2kg.
A Europejczycy są w błędzie,jeśli nie to wprowadzajmy i propagujmy w krajach muzułmańskich i Izraelu swoje świeckie i chrześcijańskie tradycje.Kto żywy wróci niech opowie jak było.

prl, 2014-10-24 21:41:11

A ja jestem agnostykiem ( wiec pominę wywód religijny ktory jest calkowicie tendencyjny) i dziwi mnie fakt iz nagle obroncy praw zwierzat tak bardzo sie zaangazowali w uboj rytualny w Polsce, kiedy nasz kraj zyskal pozycje i udzial w unijnym eksporcie wolowiny. Prawda jest taka ze zaden znaczacy (w tej produkcji) kraj unijny nie wprowadzil zakazu tylko my chcemy byc swietsi od papieza. Tracimy udzial w olbrzymim rynku, ktory przynosi budzetowi spore zasilenie. Smutna prawda jest taka drogi kolego, ze nasze ubojnie nie moga wykonywac uboju rytualnego, co za tym eksportowac (a wiec utrzymanie armii ludzi w ubojni staje sie mniej oplacalne) a polskie bydlo i tak idzie pod rytualny nóż tylko w zakladach niemieckich lub czeskich... Badania dowodzą że nie sam moment uboju jest najbardziej stresujacy dla zwierzaków, tylko TRANSPORT i oczekiwanie. Duże pieniądze, duże wpływowe lobby, a my znowu w pampersach...

Niedowiarek, 2014-10-24 20:41:12

Mówię NIE zabijaniu zwierząt w ten sposób! Choduję owce i sam musiałem niejednokrotnie pozbawić życia zwierzę, ale staram się robić to zgodnie z sumieniem i prawem. Ponadto jestem chrześcijaninem i zabijanie jest dla mnie smutnym obowiązkiem. Widzę że dziś mniejszości mają większe prawa i są nietykalni, na przykład muzułmanie - spróbuj skrytykować ich wrogie działania wobec innych wierzeń - nie pożyjesz długo. Natomiast my chrześcijanie musimy siedzieć cicho, nic się nie zmieniło od tych dwóch tysięcy lat.

Navarro, 2014-10-24 18:52:49BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

    • Gdynia rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Gdynia rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Gdynia rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Gdynia rynek komercyjny - lokale do wynajęcia

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

arszczecin

2 godziny temu, sapek napisał: ... ja to się kiedyś spotkałem z dziewczyną poznaną przez internet, nawet miała trochę więcej pola...

sapek

... ja to się kiedyś spotkałem z dziewczyną poznaną przez internet, nawet miała trochę więcej pola niż ja ale w gorszej klasie i odpuściłem... :)