PARTNERZY PORTALU
 • partner portalu farmer.pl
 • partner portalu farmer.pl
 • partner portalu farmer.pl
 • partner portalu farmer.pl

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

KOMENTARZE

 • rolnicza brać 2014-10-28 10:58:11
  Skoro padło stwierdzenie że posiadamy zapasy z poprzedniego roku to jeszcze należy podać gdzie one się znajdują ! 1,5 mln ton to nie w kij dmuchał ale jeśli ktoś stwierdza że są to niech poda gdzie .Czy przetrzymuje je elewar czy w okrągłym silosie na Wiejskiej a morze ci tak zwani cwaniaki analitycy trzymają w workach w swoich domach ?
  Następna spraw to tak nagłaśniany import ze wschodu który się okazuje śmiesznie niski i kontyngent dla Polski to 1 tyś.kukurydza i 3,4 tyś. pszenica co jest tyle ile produkuje jedno większe gospodarstwo i to jest tylko limit a w rzeczywistości importu nie ma w ogóle bo w tak zwanej plennej Ukrainie jest drożej niż w kraju . To jest propaganda grubymi nićmi szyta bo przykładowo taki Agrobiznes więcej kosztował czas antenowy jaki przeznaczono na propagandę importu zboża z Ukrainy niż w rzeczywistości cały obrót tego kontyngentu . Dziś wystarczy by świerszcz nabobczy na polu a resortowcy stwierdzą że wzrosło nawożenie , większe plony i zboże musi być tanie :) tak to wygląda .
 • rolnik 2014-10-28 10:06:28
  Ukraina-cel 80 mln a potem 100 mln ton zbóż
 • Jarząbek 2014-10-28 09:29:08
  Moga mieć racje, ale od kwietnia będzie ostre odrabianie cen, po tym jak sie okaże ze w Rosji i na Ukrainie jest bieda z nędzą. Juz teraz tam panuje mega susza, niskie temperatury, a zasiewy byly opóźnione. Niech sie jescze przytocza syberyjskie mrozy bez okrywy śnieżnej to szybko wszyscy zapomną o turbozbiorach 2014. To mowilem ja - Jarząbek

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 54.196.110.222
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin serwisu

Zgłoś swoje propozycje zmian!


Dziękujemy za współpracę!